Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@martina.se píše:
Dvoulitrovýho naftaka s nájezdem 185 fakt neje na hranici životnosti se spoustou věcí vc turba
Třicítka dvě děti hodně ojetá to není dobrá volba
![]()
ale spousta věcí na hraně životnosti? Turbo pár korun, stejně po koupi uděláš rozvody, údržbu atd. Tyhle motory jsou teprve zajeté
jinak mi ještě vyjmenuj spoustu věcí prosím ![]()
Pravda, šlo to teď docela nahoru. I tak bych si radši příplatková, třeba 100k a koupila nové. Navíc u nových lze u dealera vždy usmlouvat velmi dobré slevy.
Plus výhoda toho, že se dá koupit na leasing, takže to není ani jednorazový výdaj.
@KimL píše:
Pravda, šlo to teď docela nahoru. I tak bych si radši příplatková, třeba 100k a koupila nové. Navíc u nových lze u dealera vždy usmlouvat velmi dobré slevy.
Plus výhoda toho, že se dá koupit na leasing, takže to není ani jednorazový výdaj.
Co koupíš za 300 k nové?
@KimL to raději na operak máš furt nové a svatý klid takhle po 5 letech leasingu zjistíš že máš takřka „bezceny krám“. Leč konečně je tvůj ale už začala doba kdy se začne kazit a scénář se opakuje tohle prodat a a vzít další na Lízu
@Královna Kosmíru píše:
Koukni na ten rozhovor. Tam to týpek říka sam. On se tim živí. Němci maji lepší vztah k autům. K interiéru atd. My Češi ne. Rakušani to jsou prej takovy poločeši. A hrozne se u nich solí. Jo jinak je to tak Msji tam inlepsi díly a mozna i ten vzduch
A taky kupujes 180 k najeto a má 300, co? ![]()
@fera21 tak nevím
. Byl dlouho oblíbeným autem manžela - kombík, převáželi jsme v něm hodně věcí a volal se Frodo
.
@a12 píše:
A taky kupujes 180 k najeto a má 300, co?
No je Black friday to je jasný : cena pevná kilometry dohodou ![]()
@KimL píše:
Pravda, šlo to teď docela nahoru. I tak bych si radši příplatková, třeba 100k a koupila nové. Navíc u nových lze u dealera vždy usmlouvat velmi dobré slevy.
Plus výhoda toho, že se dá koupit na leasing, takže to není ani jednorazový výdaj.
Nemáme prostě volných 100tis… na účtu zbude tak akurát 100tis taková menší rezerva… a nic nikde dalšího… do toho hypotéka 20tis… takže bohužel… máme 200tis rozpočet…
@Anonymní píše:
Nemáme prostě volných 100tis… na účtu zbude tak akurát 100tis taková menší rezerva… a nic nikde dalšího… do toho hypotéka 20tis… takže bohužel… máme 200tis rozpočet…
A co tě táhne do toho kupovat auto za 200k? Tak kup něco co ještě vypadá k světu a jezdí třeba za 50k a když to hold bude špatná volba máš ještě na další
@Anonymní píše:
my se bojíme od soukromníka…autum nerozumíme. Koukali jsme co sami vidíme… projeli… nevím aby nás soukromník nenapálil..
Chápu ale to se vám může stát v autobazaru i u soukromého prodejce, tak jako tak, si s sebou vemte někoho kdo se v tom vyzná. Tyhle motory jsou dobrý u diesela vezmu radši auto co má najeto 150K než 50K (diesel prostě musí jezdit, stání a poskakování kolem komína pro ně není dobrý) a při běžné nepodceněné údržbě tj. Olej měnit po 10K, jednou za čas tomu pořádně šlápnout projet aby se vyfoukali saze, vyčistilo aspoň trochu DPF apod. A nejezdit krátký vzdálenosti a motor může v pohodě najet ještě 3× tolik.
@Sonarka píše:
Muj bracha automechanik mi vzdy klade na srdce - Forda nebrat![]()
Mimo to jeste Renaulta, Peugeota, Citroena…taky pry hruza.
Nej jsou skodovky, Volkswagen a Seat…tam jsou i ty díly nejlevnejsi a nejlepe k sehnai. U ostatnich sázka do loterie.
Manžel má Renaulta Grand Scenica, já Forda Focuse, obě auta koupená jako ojetá, cca 10 - 12 stará a s oběma maximální spokojenost. Kromě běžné údržby, výměny brzdových destiček apod., žádný problém. Naopak můj táta si koupil Oktávku pět let starou a už do toho nasypal fůru peněz. Je to kus od kusu, podle mě.
@Denisa56 to si měl koupit 1ovci 1.9tdi
do té dáváš palivo a děláš údržby
jak se to začne krutě sr. t tak to neopravovat a poslat do oběhu klidně na díly
do opravy bych nedal víc než půlku aktuální ceny a to bych se ještě cukal ![]()
@martina.se píše:
Dvoulitrovýho naftaka s nájezdem 185 fakt neje na hranici životnosti se spoustou věcí vc turba
Viděl jsem na vlastní oči 10 letého nafťáka s nájezdem přes 400 tisíc. Majitel dodržoval servisní intervaly a servisní plán výrobce, i když to neservisoval v autorizáku. Na STK byl za celou dobu pouze jediný problém - ošoupaný pás řidiče (ano, i pásy se na STK kontrolují). Takže nájezd 185 tisíc není nic extra. Podmínka ale je, že je to skutečný nájezd a není to stočené, nebo to nemá najeto 185 tisíc dvakrát, nebo i třikrát. Pak to může být průser (ale taky nemusí).
Sám mám auto s nájezdem přes 200 tisíc, turbo je původní, vstřikovače taky, emise jsou na úrovni 20% maximální hodnoty. Taky mám ještě původní díly náprav jako různé čepy a závěsy. Ale třeba pružiny a tlumiče jsou už po výměně.
Kupte si lehce ojetou Fabii. Na víc nemate, u nás má autorizovaný servis za 260k fabii s nájezdem cca 60000,kombi, doložitelná historie.
nové auto za 200tis jaké???