Z čeho neobvyklého máte strach?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
53518
28.5.22 07:02
@Anezka1990 píše:
Nám prave taky a moje nocni můra je, ze se premnozi a budou i z vnější strany. Vývoz 2× do měsíce, v létě, je největší pitomost proste. A ta vůně! :poblion:

Proč by vylézali, když uvnitř je potrava? Z larev se stanou masařky a mouchy. Jak se ti to líbí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
28.5.22 08:15
@Anezka1990 píše:
Nám prave taky a moje nocni můra je, ze se premnozi a budou i z vnější strany. Vývoz 2× do měsíce, v létě, je největší pitomost proste. A ta vůně! :poblion:

Na vůni doporučuji kontejner na bioodpad, letos ho máme nově přímo pod okny. Léto bude chuťovka..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1036
28.5.22 08:16
@Russet píše:
Proč by vylézali, když uvnitř je potrava? Z larev se stanou masařky a mouchy. Jak se ti to líbí?

Vůbec, ale ty červy z vnější strany jsem opravdu na vlastní oci videla. Ono ani jedno ani druhy není pekny, ale masarky a mouchy jsou pro me snesitelnejsi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
28.5.22 08:17
@Anezka1990 píše:
Vůbec, ale ty červy z vnější strany jsem opravdu na vlastní oci videla. Ono ani jedno ani druhy není pekny, ale masarky a mouchy jsou pro me snesitelnejsi.

Masařky jsou dospělci těch červů a sedají na vše, co nám smrdí. Pak si sednou na tebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1036
28.5.22 08:18
@Tamtama píše:
Na vůni doporučuji kontejner na bioodpad, letos ho máme nově přímo pod okny. Léto bude chuťovka..

My vedle těch popelnic, co se vyváží 2× do měsíce. Přímo vedle parkovacích místa. Nastupovat tam s dítětem v sedacce taky chuťovka. Ale pod oknama asi horsi no :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42715
28.5.22 08:18
@Tamtama píše:
Na vůni doporučuji kontejner na bioodpad, letos ho máme nově přímo pod okny. Léto bude chuťovka..

Chudino :hug: Kolem jednoho chodím pravidelně, uffff, už teď je to síla, a to u nás v horách je o 5 stupňů míň, než dole… A to už vůbec nemluvím o konťasu za Kauflandem, ten smrdí přes čtyři ulice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
28.5.22 18:57
@Parninas píše:
A pak teda nemám ráda obecně ptáky. Nevěřím jim. Ludry jedny netečný. Kdyby třeba slepice chtěla a já byla v nějakém blbém rozpoložení, tak mě klidně prožene. :lol: A z labutí mám vyloženě hrůzu.

Mně jednou honil labuťák kolem brněnské přehrady, nic jsem mu nedělala, jen jsme šli kolem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
28.5.22 19:19
@Parninas píše:
Ahoj :mavam: Mám tu debatu na odlehčení na čtvrteční večer.

Z jaké neobvyklé věci máte strach (nebo přímo fobii)?

Já vykopávám - nerada bývám na večer nebo přes noc sama doma, protože mi mozek pořád vsugerovává, že je někde v bytě zloděj. Poslouchám každé prasknutí a lupnutí (a kočky tomu vůůůbec nepomáhají). Přece logicky, to musí být kroky zloděje ve vedlejší místnosti… :lol: Dřív jsem dokázala usnout pouze s nějakých zvukovým podkresem (televize, noťas etc.) a s rozsvíceným světlem. Dnes už to jakš takš zvládám, ale občas i tak chodím spát s rozsvícenou lampičkou, člověk nikdy neví. :oops:

Bát se lupičů je aspoň racionální, já se pořád ve svým věku bojím potvor z hororů (které notabene miluju) :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
28.5.22 19:25
@Anezka1990 píše:
Já se bojim v noci chodit na záchod, protože musím spláchnout a to samozřejmě ze zachodu vylézají nestvůry. Taky v noci prochazim kolem zrcadel se zavrenyma očima, protože tam uvidím něco děsivých urcite. Hmyzu všeho druhu se bojim, pavouků fakt extremne desne moc. O dítě, jasný. A taky se mi strašně příčí bosy nohy, no hnus, to se mi navaluje. :poblion: Jediný který snesu jsou ty myho dítěte.

Jooo, zrcadla v noci, klasika :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2349
28.5.22 19:44

Jo teď jsem si ještě vzpomněla na jednu schízu, ale když jedu autem za míchačkou, tak se v hloubi duše obávám, že se rozbije a tím betonem mě zaleje :mrgreen: není to teda žádná paralyzující hrůza, ale nerada za těmi míchačkami jezdím. I cisterny jsou nepříjemný, ale kdyby mě zalilo třeba mlíko, tak to není tak hrozný :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12885
28.5.22 19:46
@Tamtama píše:
Nám teď vyvazeji kontejnery jen jednou za 14 dní, červi tam jsou často :poblion:

Nám jednou za měsíc 8o
S miminkem fakt úžasné :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2218
28.5.22 19:50
@Pruhovaný_mýval píše:
Jo teď jsem si ještě vzpomněla na jednu schízu, ale když jedu autem za míchačkou, tak se v hloubi duše obávám, že se rozbije a tím betonem mě zaleje :mrgreen: není to teda žádná paralyzující hrůza, ale nerada za těmi míchačkami jezdím. I cisterny jsou nepříjemný, ale kdyby mě zalilo třeba mlíko, tak to není tak hrozný :think:

Ja mam hrůzu z náklaďáků se dřevem. Myslím, jestli něco takovýho taky nebylo v „Nezvratný osud“? Nicméně hafo let před tím přesně takhle sousedka odnaproti umřela - uvolnil se náklad dřeva a prorazilo to čelní sklo v autě za tím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2602
28.5.22 20:27

@Tofifea
Bylo to v nezvratným osudu, taky se toho bojím. Historka ze života je teda děsivá :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
28.5.22 21:02
@Anezka1990 píše:
Nám prave taky a moje nocni můra je, ze se premnozi a budou i z vnější strany. Vývoz 2× do měsíce, v létě, je největší pitomost proste. A ta vůně! :poblion:

ano

a jelikož bohužel máme velice " moudré" zastupitelstvo, tak nám vyvážejí taky po 14 dnech

máme doma velmi, velmi starého člověka na plenách

ty popelnice jsou v druhém týdnu nyní v teplých dnech doslova…lahůdka

:roll:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13010
28.5.22 21:03
@Liberalissima píše:
Nám jednou za měsíc 8o
S miminkem fakt úžasné :roll:

bravo!! vynikající

a se starým člověkem jakbysmet

myslím že bych jim ty pleny od něj nosila v tomto případě na obecní úřad :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová