Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Grainee určitě není brzy začít se snažit
. Já po revizi a jednom SP měla vždy cyklus jako dřív - vždy ovulace v půlce, délka cyklu 28-29 dnů. Vždy se to vrátilo k normálu.
@Grainee My se o miminko snažili 2 roky, pak když se zadařilo, tak přišlo ZT a revize. Vím, jak se cítíš
Neboj, blázen nejsi, budeš dobrá máma a miminko si tě určitě brzy najde, musíš věřit a doufat!!! ![]()