Začínající zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:07
Zacinajici Zanet?

Prosimo radu v patek mi popraskaly bradavky obe (mala casto papala) koupily jsme purelan mazu a kojim pres kloboucky uz to tak neboli jen chvily nez se mala prisaje ale v sobotu jsme si pospaly asi 6hod v kuse a probudila jsem se s nalitym a bolestivym prsem tak jsem odsala dnes mam na nem cervene fleky a kdyz.ho zmacknu boli ale pri kojeni me boli jen rozkojeni pak uz je to dobre myslite ze to je na antibiotika nebo si muzu nejak pomoct sama???

Reklama

Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 12323 příspěvků 25.02.18 18:11

@Katasek zanet poznas tak, ze to bude bolet silene a porad. Na atb to bude s teplotou (normalka ctyricitky a ses rada, ze dejchas). Zkus si pred kojenim ta cervena mista zahrat (fen, pecicky do MW) a promasirovat. Po kojeni na to dej talovy ten gel, co se dava do mrazaku

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 25.02.18 18:13

Nebo tvaroh do podprsenky, ten je na zánět.
Já takovou bolest měla pár dní, pak to samo přešlo.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:18

@Rive dekuji moc

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:19

@LindaPraha teplotu nemam vubec jen mi je zima a boli me hlava ale kojim.normalne.jen me. to rozkojeni chvily.boli

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama