Začínající zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:07
Zacinajici Zanet?

Prosimo radu v patek mi popraskaly bradavky obe (mala casto papala) koupily jsme purelan mazu a kojim pres kloboucky uz to tak neboli jen chvily nez se mala prisaje ale v sobotu jsme si pospaly asi 6hod v kuse a probudila jsem se s nalitym a bolestivym prsem tak jsem odsala dnes mam na nem cervene fleky a kdyz.ho zmacknu boli ale pri kojeni me boli jen rozkojeni pak uz je to dobre myslite ze to je na antibiotika nebo si muzu nejak pomoct sama???

Reakce:
LindaPraha
Extra třída :D 13844 příspěvků 25.02.18 18:11

@Katasek zanet poznas tak, ze to bude bolet silene a porad. Na atb to bude s teplotou (normalka ctyricitky a ses rada, ze dejchas). Zkus si pred kojenim ta cervena mista zahrat (fen, pecicky do MW) a promasirovat. Po kojeni na to dej talovy ten gel, co se dava do mrazaku

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 25.02.18 18:13

Nebo tvaroh do podprsenky, ten je na zánět.
Já takovou bolest měla pár dní, pak to samo přešlo.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:18

@Rive dekuji moc

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:19

@LindaPraha teplotu nemam vubec jen mi je zima a boli me hlava ale kojim.normalne.jen me. to rozkojeni chvily.boli

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >