Začínající zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:07
Zacinajici Zanet?

Prosimo radu v patek mi popraskaly bradavky obe (mala casto papala) koupily jsme purelan mazu a kojim pres kloboucky uz to tak neboli jen chvily nez se mala prisaje ale v sobotu jsme si pospaly asi 6hod v kuse a probudila jsem se s nalitym a bolestivym prsem tak jsem odsala dnes mam na nem cervene fleky a kdyz.ho zmacknu boli ale pri kojeni me boli jen rozkojeni pak uz je to dobre myslite ze to je na antibiotika nebo si muzu nejak pomoct sama???

Reklama

Reakce:

LindaPraha
Extra třída :D 11501 příspěvků 25.02.18 18:11

@Katasek zanet poznas tak, ze to bude bolet silene a porad. Na atb to bude s teplotou (normalka ctyricitky a ses rada, ze dejchas). Zkus si pred kojenim ta cervena mista zahrat (fen, pecicky do MW) a promasirovat. Po kojeni na to dej talovy ten gel, co se dava do mrazaku

Rive
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 25.02.18 18:13

Nebo tvaroh do podprsenky, ten je na zánět.
Já takovou bolest měla pár dní, pak to samo přešlo.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:18

@Rive dekuji moc

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 25.02.18 18:19

@LindaPraha teplotu nemam vubec jen mi je zima a boli me hlava ale kojim.normalne.jen me. to rozkojeni chvily.boli

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama