Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jooo, jsem z Kolína ![]()
Zažila jsem si toho hodně ohledně tehu. Už jsem to tady i psala ![]()
Naštěstí mám doma už jednu holčičku, na kterou jsem pyšná. A co se týče revize, tak já jsem byla 27.2. Teď mi skončil MS, a už se budem pokoušet. Moc se teším, ale to určitě znáš ![]()
@maminkajajis píše:
Jooo, jsem z Kolína
Zažila jsem si toho hodně ohledně tehu. Už jsem to tady i psala
Naštěstí mám doma už jednu holčičku, na kterou jsem pyšná. A co se týče revize, tak já jsem byla 27.2. Teď mi skončil MS, a už se budem pokoušet. Moc se teším, ale to určitě znáš
jeee, tak to bysme treba nakonec mohli vozit spolu:)