Začínáme se snažením po revizi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
759
9.4.13 15:49

@stepankad Jo tu vlastně beru taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.13 17:15

Jooo, jsem z Kolína :mavam:
Zažila jsem si toho hodně ohledně tehu. Už jsem to tady i psala :)
Naštěstí mám doma už jednu holčičku, na kterou jsem pyšná. A co se týče revize, tak já jsem byla 27.2. Teď mi skončil MS, a už se budem pokoušet. Moc se teším, ale to určitě znáš :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
stepankad
10.4.13 14:08
@maminkajajis píše:
Jooo, jsem z Kolína :mavam:
Zažila jsem si toho hodně ohledně tehu. Už jsem to tady i psala :)
Naštěstí mám doma už jednu holčičku, na kterou jsem pyšná. A co se týče revize, tak já jsem byla 27.2. Teď mi skončil MS, a už se budem pokoušet. Moc se teším, ale to určitě znáš :lol:

jeee, tak to bysme treba nakonec mohli vozit spolu:)

  • Citovat
  • Upravit
14.4.13 22:13

@stepankad No klidne mohly :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová