Zaměstnání po rodičovské dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:43
Zamestnani po RD

Ahoj, koncem unora mi konci RD, mala mi sice od zitra nastupuje do MS, ale ja se nemam kam vratit. Bydlime na vesnici a s praci je to tu slozite. Mohu dojizdet do mesta, coz samozrejme autobusem muzu, ale od 6 hod. to moc nepripada v uvahu, protoze potrebuji malou odvest do skolky. Hlidani nemam zadne. Zadne babicky, ani dedecky ani jine cleny rodiny. Jsem uz z toho zoufala. Manzel to nejakou dobu nejspis utahne, ale co dal? Je tu na tom nekdo podobne? Popripade v kde hledat praci, napr. v jakem oboru? Webove stranky s nabidkami prace projizdim uz pres dva mesice, ale vzdy to ztroskota na tom, ze je to bud prace na tri smeny nebo tedy na jednu, ale od 6 hodin, coz nestiham :'(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 02.01.17 09:49

A muz dite do skolky dat rano nemuze?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:53

@pikola praveze ne, dela od 6 :-

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 02.01.17 09:55

Možná to chce promyslet zda by se ti nevyplatilo zaplatit někoho, kdo by dítě do školky dovedl… ale to samozřejmě závisí na tom jaký by si měla plat:-)

Tunrida
Hvězda diskuse 47890 příspěvků 02.01.17 10:00

Tak já můžu říct, že být na vsi závislá na autobusech, tak jsem v pr… Řidičák nemáš, abys mohla být mobilnější? S manželem byste směnování vůbec nepokryli? Co manžel dělá? Neměl by on možnost si u zaměstnavatele zažádat o začátek pracovní doby až v 7, aby mohl odvézt dceru do školky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:06

@Tunrida ridicak mam, ale nemame druhe auto, coz by nebyl problem ho sehnat…jezdit autobusem mi nevadi, ono by mi to i docela dobre casove navazovalo, ale problem je prave v tom, ze bych musela jezdit uz v pet, jenze co mala? U manzela v praci to spis nepujde, jednou se tam o tom zminoval a moc se netvarily :-(

aggla
Kecalka 396 příspěvků 02.01.17 10:06

Poradila bych skusit se zeptat i tam kde mají od 6 jestli by nevzali od 7…u nás je to s praci stejne a někde vyjdou vstříc ze posunou pracovní dobu, takže to odvolávat a ptát se…vím ze to u nás nabízejí i v Lidlu ze maminky chodí od 7, jen pak mají proste menší výplaty

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:21

Co zkusit za pokladnu do Kauflandu? Já tam pracovala brigádne na pokladně a perfektní domluva, co se týče směn, byla jsem studentka. Buď tam pracovali maminky s malými dětmi nebo ženy před důchodem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:27

@Taao opravdu vyhovely? To rada slysim ;)

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:37
@Anonymní píše:
@Taao opravdu vyhovely? To rada slysim ;)

Ano, vyhověli. :) Byla tam i maminka, která měla nemocného syna a vozila ho autem do stacionáře a prostě ji začínala směna, až si vyřídila odvoz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 10:41

Ahoj, jsem na tom podobne, jen mam dve deti a manzela pres tyden pryc za praci…takze veskera pece spociva na me, skolka funguje od 6,30 do 16,15 a jeste ucitelky nejsou zvykle, ze by nekdo dovedl deti uz v tech 6,30… autem nejezdim, musim vsude autobusy, znamosti ohledne prace nemam- prestehovali jsme se, takze zacinam a hledam praci kde se da…v CV dira jako hrom, takze kazdemu je jasne, ze jsem po materske… :nevim:

omlouvam se za anonym, nechci at rodina vi, ze to resim, podle nich prece neni nic problem :jazyk: Blanka

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 02.01.17 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj, koncem unora mi konci RD, mala mi sice od zitra nastupuje do MS, ale ja se nemam kam vratit. Bydlime na vesnici a s praci je to tu slozite. Mohu dojizdet do mesta, coz samozrejme autobusem muzu, ale od 6 hod. to moc nepripada v uvahu, protoze potrebuji malou odvest do skolky. Hlidani nemam zadne. Zadne babicky, ani dedecky ani jine cleny rodiny. Jsem uz z toho zoufala. Manzel to nejakou dobu nejspis utahne, ale co dal? Je tu na tom nekdo podobne? Popripade v kde hledat praci, napr. v jakem oboru? Webove stranky s nabidkami prace projizdim uz pres dva mesice, ale vzdy to ztroskota na tom, ze je to bud prace na tri smeny nebo tedy na jednu, ale od 6 hodin, coz nestiham :'(

Taky mě to čeká..rodičák mi končí na jaře, ranní směna už mě začína v 5.ráno a nikoho nezajímá co s dítětem. Malý půjde do školky až od září(jestli ho vezmou), taky řešíme kdo bude s malým doma do září..pak jestli bude ta školka, tak si budu muset najít zaměstnání až od 7.nejdříve. Do stávajícího zaměstnání se zřejmě nevrátím, ranní směna mi tam už začínala od 5.ráno. Takže ano, určitě je nás více, co řeší problém s prací a školkou..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 10:42

Omlouvám se, že píši anonymně, obávám se, aby si to nepřečetl manžel. Nemyslí si o mně, nic dobrého.
Končí mi Rd, během té doby s dětmi jsem si dodělávala vzdělání, ale přeci jenom, kontakt s lidmi příliš nebyl a navíc jsem celý život taková nekontaktní. Sleduji nabídky práce a když už na nějakou vhodnou narazím, tak rozhodně mi nevadí dojíždění, ale ten fakt, že mi připadá, že mi škola nedala nic do praxe, což často požadují v inzerátech. Prostě mám obavu, že disponuji pouze teoretickými znalostmi a takové ty praktické vůbec neovládám, takže tím se mi i hodně snižuje možnost odpovídat na nabídky.
Měly jste to také? Případně jak jste se s tím vypořádaly? Odepsaly byste?
Děkuji za reakce.

Kriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 13.04.18 10:57

Já bych zkoušela, když to ani nezkusíš tak nic nenajdes, odepisuj a buď se zpátky neozvou nebo tě odmítnou, ale jednou to vyjít musí…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 11:03

@Kriss Tina I za cenu toho, že až se na pohovoru zeptají na tu konkrétní věc, téma, které neznám. Opravdu, jsou znalosti, které jsme během studia ani nenaťukli a ani netuším, kde po tom pátrat, abych si zjistila, o co jde:(

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >