Zaměstnání v těhotenství

8
11.12.19 13:23

Zaměstnání v těhotenství

Ahoj, prosím chtěla jsem se zeptat jsem druhý měsíc v těhotenství a momentálně pracuju jako servírka. Bohužel se hospoda po novém roce na 3 měsíce zabít a kvůli rekonstrukci, slíbil mi že pro mě bude mít jiné místo. Bohužel mi včera řekl že pro mě nic nemá. Tim pádem si musím sehnat něco jiného. Prosím poraďte mi kam vezmou těhotné. Ústecký kraj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3276
11.12.19 13:33
@Nikol204 píše:
Ahoj, prosím chtěla jsem se zeptat jsem druhý měsíc v těhotenství a momentálně pracuju jako servírka. Bohužel se hospoda po novém roce na 3 měsíce zabít a kvůli rekonstrukci, slíbil mi že pro mě bude mít jiné místo. Bohužel mi včera řekl že pro mě nic nemá. Tim pádem si musím sehnat něco jiného. Prosím poraďte mi kam vezmou těhotné. Ústecký kraj.

skoro kamkoliv, pokud jseš ve 2. měsíci, tak to na pohovoru neříkej :-) s trochou štěstí se ti to podaří skrýt do konce zkušebky ;)

třeba práce v obchodě by nemusela být fyzicky náročná, pokud to teda není obchod, kde budeš tahat 20 kg, popř. práce na recepci, ve vrátnici, v callcentru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6932
11.12.19 13:34

Tak záleží jakou máte smlouvu. Normálně je to jeho problém, že chce rekonstruovat. Může vás nechat doma s 60% platu nebo ukončit poměr a dát vám odstupné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.12.19 13:43

@Cenarius já tu jsem na černo a jsem na úřadě vedená divné je i to že mi dal příslib že u něj od března nastoupím na smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
11.12.19 13:46

@Nikol204 tak pokud to máš bez smlouvy začni hledat práci hned a v té hospodě můžeš skončit ze dne na den, jakmile budeš mít něco nového…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25707
11.12.19 15:47
@Nikol204 píše:
@Cenarius já tu jsem na černo a jsem na úřadě vedená divné je i to že mi dal příslib že u něj od března nastoupím na smlouvu.

No to máš blbý, těhotnou tě nikde chtít nebudou a přece jsi mu nevěřila, že tě za půl roku zaměstná, vždyť ti ani nemusel dát výplatu :nevim: a ještě když nemáš oddeláno se snažit na pracáku o dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.12.19 15:57

@pikola peníze mám vždy po uzavření směny. A jinak mám odděláno 2 a půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25707
11.12.19 16:01
@Nikol204 píše:
@pikola peníze mám vždy po uzavření směny. A jinak mám odděláno 2 a půl roku.

Ale nárok na mateřskou asi mít nebudeš, jen rodičák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.12.19 16:03

@pikola to je asi právě to proč bych chtěla nejak si přivydělává. Ale nevím kde mám začít, na netu toho je sice hodně ale polovina z toho fejk nebo chtějí nějaký prachy předem a to se mi moc nelíbí, proto bych právě chtěla nějaký jistoty jestli tu někdo nějaký má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25707
11.12.19 16:12
@Nikol204 píše:
@pikola to je asi právě to proč bych chtěla nejak si přivydělává. Ale nevím kde mám začít, na netu toho je sice hodně ale polovina z toho fejk nebo chtějí nějaký prachy předem a to se mi moc nelíbí, proto bych právě chtěla nějaký jistoty jestli tu někdo nějaký má.

Jestli neumis nic extra, tak tě nikde těhotnou chtít nebudou. Ale s tím jsi přece mohla počítat když jste chtěli teď dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.12.19 16:17

@pikola jsem vyučená cukrarka a pracovala jsem většinou ve fabrice, restaurace, tiskárna, a jako brigadně v krámě no, jinak mimco bylo dosti neplánované. Ale stalo se a přece to nedám pryč. Jen prostě nechci být doma když jsem v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25707
11.12.19 16:31
@Nikol204 píše:
@pikola jsem vyučená cukrarka a pracovala jsem většinou ve fabrice, restaurace, tiskárna, a jako brigadně v krámě no, jinak mimco bylo dosti neplánované. Ale stalo se a přece to nedám pryč. Jen prostě nechci být doma když jsem v pořádku

No tak zas asi tak neplánovaně to asi nebylo když se snažíte od léta :zed: https://www.emimino.cz/…rankovani/5/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.12.19 16:45

@pikola je to rok 2018 a s přítelem a kterým sem mimco chtěla mě o vánocích zbil a druhý den vyhodil. Takže s ním nejsem. Mám nového a prostě se to stalo byla to zřejmě doslova jedna kapka no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.12.19 16:51
@pikola píše:
No tak zas asi tak neplánovaně to asi nebylo když se snažíte od léta :zed: https://www.emimino.cz/…rankovani/5/?…

Ze te to bavi se nervovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat