Zamlklé těhotenství ve 12. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 29.08.17 19:55
zamlkle tehotenstvi ve 12. tt

Maminky, mám dotaz. V březnu jsem potratila cca v 8.tt, neměli jsme ani srdíčko. Nyní jsem cca 12.tt, na poslední a vlastně první kontrole cca v 8.tt srdíčko bilo a všechno bylo v pořádku. Do teď je taky všechno v pohodě, stále jsem unavejší, boli mě prsa. Jen se po předchozí zkušenosti bojim. Zjistili někomu zamlkle těhu, teoreticky takhle pozdě, a bez krvácení nebo špinění? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 29.08.17 19:58

Nestraš, já jsem po 3 zamlklých konečně budu začínat 12. týden tak to beru, že jsem už z vodou! :srdce:
Podělat se to může samozřejmě vždycky, ale čím dál jsi, tím ta pravděpodobnost klesá. Tak se nestresuj a užívej si těhotenství. :srdce:

Herdekbaba92
Stálice 98 příspěvků 29.08.17 20:02

Holky, teď jste mě vyděsily!!! Zrovna dneska začínám 12tt.

Karleon
Kelišová 5777 příspěvků 29.08.17 20:03

Nestresuj se dopředu a raději víc důvěřuj svému miminku. Chápu, že strach je veliký, my jsme o první miminko přišli ve 12. týdnu, šla jsem na kontrolu a pro průkazku a odcházela jsem s pláčem. Miminko neopodvídalo týdnu, i když na předchozích kontrolách ano, za pár hodin na to jsem dostala kontrakce a druhý den jsem šla na revizi. Další dvě těhotenství dopadla porodem zdravých holčiček. Strach jsem měla pokaždé, ale u dcer jsem vnitřně tušila, že se mi narodí, ten vnitřní hlas se nedal přeslechnout.

srpen89
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 29.08.17 20:08

Do 12.tt neni nic jiste, proto ja jsem driv jak ve 12.tt k doktorovi vubec nelezla :mrgreen: Po tom 12.tt uz to riziko cim dal vic klesa, takze bud v klidu, uvidis, ze bude vse ok ;)

Mari.G
Kelišová 5615 příspěvků 29.08.17 20:11

Já potratila ve 12tt, potrat začal sám. Nicméně jen proto, že jsem zrovna měsíc nebyla na UTZ, kdybych šla pár dní předtím na UTZ, zjistilo by se to. U nás to bylo dokonce tak, že jsem byla na prohlídce bez UTZ, paní doktorka pochválila, že jsme to krásně zvládli těch 12 týdnů a děloha roste…a za hodinu krev. Bohužel. Ale držím pěsti, podruhé už bylo vše v pořádku. Pokud nemáte nějakou nemoc/poruchu, tak není předpoklad aby se to opakovalo. Dvě ZT po sobě ještě berou jako náhodu.

Manhattan
Závislačka 3708 příspěvků 29.08.17 20:14

@kalypsoooo Já jsem vloni v říjnu měla zamlklé těhotenství a když se mi podařilo znovu otěhotnět, snažila jsem se nestresovat, tak to radím i tobě ;) Buď v klidu a všechno bude v pořádku :hug: Zakládat diskuze a číst, co všechno se může pokazit, ti moc klidu nepřidá ;)

pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 29.08.17 20:17

Ježíš nestraš 8o :hug: já jsem 11+5 a na kontrole jsem byla před třemi týdny, a jdu až za týden :oops:,neroste mi břicho nic, jen dneska jsem zvracela tak je to určitě v pořádku :mrgreen:. Nestresuj se, ubližuje to nejen tobě ale i miminku :hug:

Manhattan
Závislačka 3708 příspěvků 29.08.17 20:19

@pajulinkaa Ty taky nestresuj :jazyk: Já jsem ve 20.tt a bříško mi začalo růst teprve teď. Do teď to na mě nikdo nepoznal, protože jsem měla ůplně ploché břicho ;)

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 29.08.17 20:22

Já nikoho stresovat nechci ???? do teď jsem byla celkem v klidu a moc na to nemyslela. Ale zítra kontrola, tak nejde nemyslet…tak nám všem držím palce.

pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 29.08.17 20:25

@Manhattan :jazyk: ;), já jsem ráda že zatím neleze :lol:

Manhattan
Závislačka 3708 příspěvků 29.08.17 20:25

@kalypsoooo Tak nám napiš zítra, jak to dopadlo ;) Držím palce, ať je miminko v pořádku :kytka: Já jsem taky nervní před každou kontrolou.

pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 29.08.17 20:26

@kalypsoooo tak držím palce na zítřejší kontrolu, dej si nějaký dobrý čaj, ať se ti lépe spí :hug:

Manhattan
Závislačka 3708 příspěvků 29.08.17 20:26

@pajulinkaa Já jsem ráda, že už začíná být vidět :srdce:

pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 29.08.17 20:28

@Manhattan to věřím :hug: už se taky těším, ale když si vzpomenu na ten pupek minule :mrgreen: tak ať si klidně dá ještě trochu načas :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama