Zánět ledvin - příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maaja16
Kecalka 187 příspěvků 25.09.11 12:59
zánět ledvin

ahojky holky, prosím o radu, jak poznám zánět ledvin? :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 25.09.11 13:18

No tak třeba moje tehdy petiletá dcera čurala „kofolu“ - záplavu krve a mílkoviny. Navíc si stěžovala na bolest břicha.

Maaja16
Kecalka 187 příspěvků 25.09.11 13:26

může to provázet i průjmy. Bolí me podbřišek a ledviny

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.11 13:37

Ahoj.. Tak ja ho mam ted podruhe za sebou.. Nejdřive takové pobolivání ledvin a pak pichani v podbřišku.. Teploty nemam ale taky muzou byt.. Leči se to antibiotikama.. Ale velká bolest to byt nemuže :-/ Vzdy jen pobolivaji i muj dr. řikal že to nemuže nějak extra bolet..

budulinek2011
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.11 13:38

Tak hlavně hodně pij aby to ško z těla ven :-)

papavlinka33
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 25.09.11 13:47

To zalezi na tom o jaky zanet se jedna pokud jde o akutni nefritidu tak bezne priznaky jsou, zakalena moc, krev v moci, bolest beder, zvysena teplota, tlak, schvacenost, unava, paleni pri moceni, zapachajici moc, bledost, caste nutkani na moceni, caste nocni moceni, tres, svedeni kuze. Nemusi samozrejme trpet vsemi priznaky, zanet prokaze spolehlive jen laboratrni vysetreni moci a krve-zvysene leukocity a jine. Nelecena akutni nefritida muze prejit v chronickou ta ma mene specificke a dlouhodobe priznaky.

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 25.09.11 16:35

Měla jsem zánět dvakrát, bolest ledvin až do celých zad… bolest při čůrání a krev v moči.. :roll:

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 25.09.11 18:07

Já měla hrozný bolesti zad a píchalo mě do ledvin.A při čůrání taky bolest jak hrom.Chce to hlavně hodně tekutin.

Maaja16
Kecalka 187 příspěvků 25.09.11 18:44

nejhorší je že k bolestem zad a podbřišku, mám teploty, průjem (který je trochu do zelena), a jednou jsem zvracela. Ráno doktor mi řekl že je to gastritida a odpolede doktor že by to mohla být ledvinová kolika :nevim: mám strach že by to mohla být salmonela :-( mám 4měs. miminko které kojím, a mám strach že příjdu o mlíko :zed: ta moje prdola UM vůbec nechce :andel:

bibitek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 14:03

Dobrý den poslední 2 dni mě bolí levá strana na zádech myslím si že jeto zánět ledviny uš jsem sito jednou prodělala před rokem marodila jsem stím 3měsíce. když se ohnu pak se chci narovnat tak toje jako kdyby domě bodali nože :( ale močák nastidlej nemám teda aspon měto nebolí, když du na malou ale je pravda že chodím často. myslíte žeby to moch bejt zanět ledviny taky jsem strašně unavenáý pořád bych jen spala děkuju za odpověd

bibitek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 14:12

No tak podle mě ledviny bolí a hodně. Prodělala jsem zaně ledvin před rokem ze začátku to bylo takoví že měto moc nebolelo jen když jsem s ohla nebo něco zvedla těškího tak jsem to nechala bejt pak jsem měla 4dni klid ani známka žeby měto bolelo ale jednou večer strašná bolest jako kdyby vám bodali nože do zad blinkala jsem 3dni v kuse pak dotoho přišli 40horečky to jsem měla 14dní jen jsem ležela pak jsem šla k dokorovi ten mi řek že mám zanět ledvin a močovích cest dal mi antibyjotika a prašky na horečku a čípky které jsem musela zavádět 2deně lečila jsem se stoho 3měsíce

lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 04.07.13 18:13

Oživuji toto téma :-( mám bolesti v pravém podbřišku takové střílivé při pohybu i vklidu.Dost mě bolí záda a v noci mě to budí už tak měsíc. Minulí měsíác jsem měl zánět močáku přeléčení antibiotikami. Může někdo poradit jestli to mohou být ledviny? chodím často čůrat ale neřeže mě při pálení nic :nevim:

Levandulina
Kelišová 6106 příspěvků 25 inzerátů 04.07.13 18:28
@lloren píše:
Oživuji toto téma :-( mám bolesti v pravém podbřišku takové střílivé při pohybu i vklidu.Dost mě bolí záda a v noci mě to budí už tak měsíc. Minulí měsíác jsem měl zánět močáku přeléčení antibiotikami. Může někdo poradit jestli to mohou být ledviny? chodím často čůrat ale neřeže mě při pálení nic :nevim:

Mě bolelo minulý týden v pravém podbřišku. MYslela jsem, jestli to není slepák, tak jsem šla k mudr. a měla jsem zánět močových cest. Druhý den mě bolelo i v zádech, ale než přišly výsledky z laboratoře a já si volala k mudr.,jak to dopadlo, tak mě to přešlo. Doporučila mi jen si koupit v lékárně brusinky a hodně pít…
Ale možná ty to budeš mít vážnější, když už to máš tak dlouho…
A taky jsem codila často na WC, ale nic mě nepálilo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.13 20:47

Ahoj od pondělí chodím často na malou dalši den mě to začlo trochu palit a bolet podbrisek, k dr jsem nešla snažila jsem se hodně pít neurologický caj a jíst brusinky. Dnes odpoledne už mě začali bolet ledviny, zapachající moč a zvysená teplota (37,5) Bohužel dr. už neordinoval. počká to do rána? nebo mám raději zajet na pohotovost?? :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.13 20:48

Ahoj od pondělí chodím často na malou dalši den mě to začlo trochu palit a bolet podbrisek, k dr jsem nešla snažila jsem se hodně pít neurologický caj a jíst brusinky. Dnes odpoledne už mě začali bolet ledviny, zapachající moč a zvysená teplota (37,5) Bohužel dr. už neordinoval. počká to do rána? nebo mám raději zajet na pohotovost?? :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >