Zánět v těhotenství v 19 tt

Anonymní
26.7.21 21:09

Zánět v těhotenství v 19 tt

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se zánětem intimních cest. Na pohotovosti mi ho zjistili, odebrali vzorek a čekám co z toho bude. Četla jsem, že to může ohrozit miminko (potrat či porod). Myslíte že by to byl klasický potrat nebo to může být zamlkly? Máte s tím někdo zkušenost a dopadlo to u vás dobře?
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2642
26.7.21 21:14

Tak dostala jsi asi nějaký léky na přeleceni ne? Nemysli hned na nejhorší scénáře simte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
26.7.21 21:21

@Misasisi dostala jsem macmiror. Jsem prvorodička a ze všeho vyplašená a tak bych chtěla vědět zkušenosti i ostatních žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 21:23

@NikolDH tak pokud si to chytla včas, a dostala si léky tak se ničeho neboj. Počkej si na další ko na gynde a uvidíš. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 21:26

Měla jsem velký zánět ve 21.tt a vše dopadlo dobře. Dostala jsem injekci a antibiotika. Do konce těhotenství jsem byla na rizikovém. Teď nám tu běhá skoro pětiletý, naprosto zdravý klouček, který se narodil pět dní po termínu :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
26.7.21 21:53

V 19tt by to už byl spíš porod, ale držím pěsti ať je to vporadku a tohle se nestane :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
26.7.21 22:59
@NikolDH píše:
@Misasisi dostala jsem macmiror. Jsem prvorodička a ze všeho vyplašená a tak bych chtěla vědět zkušenosti i ostatních žen.

Měla jsem, cca 25 týden, dostala jsem stejný rok, za čtrnáct dnů na kontrole vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat