Zaplo.cz smlouva

23.1.14 08:00

Zaplo.cz smlouva

Dobry den, potrebuji si na par dni pujjcit 1500 nez mi prijde rodicak, jak to funguje u spolecnosti zaplo.cz? Pujci mi? A podepisuje se nejaka smlouva? Predem moc dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56909
23.1.14 08:05

@Simpsonova se obrať na ně :think: najeď na jejich stránky, tam je vše napsané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
23.1.14 09:45

Zdravím, je to dobrá firma, při částce do 4500 se nic nepodepisuje, jen chtějí ofocenou občanku (stačí i fotky z mobilu) a pak poslat 1 korunu z Vašeho účtu, pro ověření. Půjčená částka pak přijde velmi rychle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
23.1.14 22:05

Se mi snad zda..

Fakt sorry, ale pujcit si 1500? To bych se nad sebou vazne zamyslel…kolik preplatis? Takovyhle castky se pujcujou v rodine a nebo pres kamarady a vraci se do mesice max, ale hlavne bez uroku! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
24.1.14 14:27

@tobo A víte vy něco o téhle půjčce? První půjčení je bezúročné, až na 30 dní. A pokud si paní potřebuje půjčit jen na pár dnů, než přijde rodičák, je to lepší, než s tím chodit po rodině nebo po kamarádech. Než chodit po rodině, kde vím, že si akorát vyslechnu, že se nedokážu postarat o vlastní rodinu, radši si těch pár stovek půjčím tímto způsobem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karfice
25.1.14 11:16
@venatrixx píše:
@tobo A víte vy něco o téhle půjčce? První půjčení je bezúročné, až na 30 dní. A pokud si paní potřebuje půjčit jen na pár dnů, než přijde rodičák, je to lepší, než s tím chodit po rodině nebo po kamarádech. Než chodit po rodině, kde vím, že si akorát vyslechnu, že se nedokážu postarat o vlastní rodinu, radši si těch pár stovek půjčím tímto způsobem.

A jednou rodičák bude mít zpoždění a tobě budou naskakovat úroky. Gratuluju :palec: :potlesk: a tleskám nad takovým přemýšlením.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.15 20:35

Anonymne. Snad chapete. Byla jsem nucena si pujcit 1000 kc od zaplo.cz a ihned do 14 dnu to vratim bez jakykoliv problemu. Me ale zajima, zda pak poslou jen email, ze obdrzeli penize a ze je vse ok, nebo jestli posilaji domu nejaky dopis, treba o zaplaceni nebo s nabidkou jinych produktu apod.? Nevite nekdo? Ja totiz zrovna moc nepotrebuju a nechci, aby nekdo z rodiny vedel, ze jsem si to vubec pujcovala…a nějaky dopis od nich, by me krasne prozradil :-/

Ps. rypave komentare si nechte a piste prosim jen ty, ktere s tim mate zkusenost a vite odpoved na mou otazku. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
10.9.15 04:18

Nepřijde domů nic. komunikují jen po emailu, ovšem pokud nezaplatíš, tak asi je třeba s nějakým dopisem počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama