září/říjen 2008

Napsat příspěvek
Velikost písma:
slunickoo
29.5.09 14:25

Ahoj holky, vsechny vas moooc zdravim,jak se mate,co delate,co deticky?
Ja ted moc nestiham, tak ani nedocitam,tak se omlouvam…

Ale neda mi to a musim vam aspon dat nejaky fotecky k Jeníkovýmu výročí dnes… :wink:

Vážíme 10,8kg,měří 75cm!!!

Tak pá a užívejte si dětiček..

SLUNI

Sám si krásně hraju…
http://img2.rajce.idnes.cz/…jicku_I..jpg

Já bych chtěl tu houbu..určitě bude děěěěsně dobrá…
 http://img2.rajce.idnes.cz/…houbu....jpg

To by bylo,abych na to nepřišel,jak se to s tím dělá…
 http://img2.rajce.idnes.cz/…prijdu...jpg

Já to urvu a bude to…
http://img2.rajce.idnes.cz/…e_urvu...jpg

A ještě s mym fajnovym bráškou…
http://img2.rajce.idnes.cz/…_Jenicek.jpg

A koukejte…to je Filda na 9mesicich a Jeník na 8mesicich!!!
 http://img2.rajce.idnes.cz/…-8mesicu.jpg

  • Citovat
  • Upravit
892
29.5.09 15:01

ahoj slunicko, zdravime po dlouhe dobe
teda jenik je sikula jak si hraje a je ho teda pekny kus, no chlap jak ma byt :-))) s filipkem jsou si opravdu podobni jak vejce vejci
a velká gratulace taky k osmiměsíčninám :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
29.5.09 15:04

hailliejade: Dekujuuuuuuuu!!!

Jsou si hrozne podobni,jsem si nemyslela,ze si muzou sourozenci takto konkorovat v podobe.. :wink:

Vsem preji krasny vikend.. jdeme zase zitra plavcit,tak jsem zvedava…

Ostatne muzete kouknout sami na naseho potapnika… (je to ten druhy chlapecek,vetsi, samozrejme…)
http://www.youtube.com/watch?…
 http://www.youtube.com/watch?…

  • Citovat
  • Upravit
892
29.5.09 16:28

jeeeeeee to jsou krásný videa, to je super že si to Hozník ve vodě tak užívá, takhle nějak jsem si to taky představovala, ale nějak se nám zatím nedaři :-( ale koukám , že máte jenom nějaký malý bazének, nebo to je jenom na to potápění?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
slunickoo
29.5.09 16:32

No, Jenik to miluje.. Strasne rad se potapi,proste sikulka..
A proc vam se nedari plavani???

No,my chodime jen dve maminky s detma, je to virivka v grand-hotelu.. Je to tam suprove,nema to chybu… Strasne se tam vzdycky tesime..

Je to tam takove soukrome, zadny hluk, zadna horda lidi,jen dve maminky s miminky a instruktorka..+kdo se jde podivat- rodinni prislusnicic…

  • Citovat
  • Upravit
892
29.5.09 17:06

no první hodinu plakal, to bylo jasný, že asi nevěděl co a jak, další hodinu byl v pohodě, ale teď ty další dvě zase proplakal, ale proč, to nevím :nevim: jestli to jsou zoubky, který mu teď začínají růst, jestli je zrovna unavený a spal by, jestli se mu nelíbí studená voda, taky tam začal chodit chlapeček, kterej hodně plakal, protože byl zvyklej v tu dobu spát, tak nevím, jestli Táďa nebrečel solidárně s ním, dneska jsem to chtěla vyzkoušet, protože chlapeček už tam zas nebude, ale museli jsme to zrušit, protože jsem nastydlá, tak uvidíme příští týden, snad to bude lepší

včera jsme si vlezli doma spolu aspoň do vany a hezky jsme si to užili, to je právě to, že doma je ve vodě úplně v pohodě a líbí se mu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2139
29.5.09 18:59

Zdravím Sluníčko ,
kluci jsou si opravdu podobní jako vejce vejci, akorát Filda byl větší vlasatec…ale jinak jako dvojčata.

Tý jo, Honzík fakt dobrej plavec, jsem zvědavá jestli se taky dopracujem…

Jinak taktéž vše nejlepší :D

Hailli , tak když se mu ve vaně doma líbí, vodou to určitě nebude a byla by škoda toho nechat. Třeba si časem zvykne na větší bazén, na jiné děti a lidi. S tím spaním je to těžký. Když jsem ho sama přihlašovala asi 14 dní před začátkem kurzu, spával jinak. A pak si to posunul zrovinka na to poledne. On to furt nějak mění a nedá se s tím měnit i plavání :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
29.5.09 20:43

Holky Terezka už sice nemá teploty ale furt pokašlává a někdy jí to tak rozdráždí že se poblínká a u toho se dusí.
Dneska už se jí to stalo 2×.
Je to tak hnusný že se bojím jí nechat spát samonou. Ale není slyšet že by byla zahleněná. Ani rýmu nemá. Jako kdyby jí tam něco dráždilo v tom krku.
Chudinka malá :roll: :cry:
A když se vyzvrací tak jsou to takové čiré hleny nebo sliny já už nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2139
29.5.09 21:26

Pájo, možná tam má nějaký zánět a to dráždí. Spolykané hleny zase dráždí žaludek a nutí ke zvracení. Nemáš doma nějaký sirup na kašel pro děti? Nějaký mucosolvan, ambrobene nebo tak něco. To pomáhá i uzdravit sliznici. A jestli má krček zarudlej, co studenej obklad?

To dušení asi musí vyděsit, co? :cry:

No tak se držte holky, však sama doma na to nejsi, ne? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2139
30.5.09 10:58

Pájo, ještě mě napadlo vlhčit vzduch, mokrý prostěradlo přes postýlku, mokrý prádlo do pokoje a tak. To proti dráždivýmu kašli hodně pomáhá.

Holky, jak jste tu psaly o těch věcech proti komárům, já bych potřebovala něco proti klíšťatům. Když pak v létě bude lozit v trávě, aby na něj nelezli a nekousali… Objevila jsem jen nějaký sprej, ale ten je od jednoho roku… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
30.5.09 11:25

Martasajo, na těch věcech od Chicca píšou že to je proti komárům a dalšímu hmyzu, ale jestli se to týká i klíšťat, to netuším, nedávno jsem tu o klíšťatech četla nějakou diskuzi a tam doporučovali něco co je odpuzuje, ale už si nevzpomínám co to přesně bylo a teď to nemůžu najít, určitě něco s B komplexem, prý to klíšťatům smrdí a ještě něco

doktorka mi taky doporučovala dávat venku prcka na bílý prostěradlo abych viděla, že k němu něco leze, ale to jak se bude hýbat už asi moc nepomůže

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
30.5.09 11:27

tak tady to je https://www.emimino.cz/modules.php?…

doporučují tam tea tree olej a levandulový

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2139
30.5.09 13:26

No asi nic jinýho nezbývá. Zkusím něco takovýho pořídit a budu doufat. Já moc takovým těm alternativám nevěřím, ale jestli je to odpudí aspoň trošku, bude jen dobře. Bílé prostěradlo máme, ale malýmu už nějak nestačí a počítám, že ani stačit nebude :?
Poptám se v lékárně…

Měla jsem se zeptat teď doktorky, jenže jsem na to blbec zapomněla a ona tam stejně měla zástup, nějakou starší doktorku, nejspíš už v důchodě, co si jen tak přivydělává, tak ta by mi asi moc neporadila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4976
30.5.09 14:16

Ahojky

Tak mamka mi koupila v lékárně nějakej ACC sirup. Tak uvidíme jak to zabere.
Když ne tak zajdeme k dr. Stejně nás čeká osmi měsíční kontrola.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2139
30.5.09 14:56

ACC je dobrej. Nejdřív hodně kašle, ale pak už klid.
Však znáš tu reklamu jak tam běhají ti panáčci se smetákama a uklízejí a pak „Hotovo! Odkašláváme!“ :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová