Reklama

Zarudnutí pleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bublato
Stálice 89 příspěvků 30.12.16 19:11
Zarudnutí pleti

Ahoj, nějaký trik, krom make upu, jak sklidnit zarudlou pleť? Když jsem nervozní, neubráním se a neustále si mačkám pupínky i ty, které nejsou a tak vytvářím drobné červené fleky na obličeji a nemůžu se toho zase sto let zbavit.. Nemáte na to nějaký trik/tip, kromě toho, že se udržet a nemačkat? díky

Reklama

Reakce:

xammy
Kecalka 440 příspěvků 30.12.16 19:53

@Bublato na zarudnuti mi pomohl himalaya krem (rossmann, cca 40 kc), zklidnuje pokozku, podporuje hojeni a je antisepticky, obsahuje aloe vera a zinek.

Bublato
Stálice 89 příspěvků 30.12.16 20:11

@xammy děkuji za tip, účinkuje rychle?

xammy
Kecalka 440 příspěvků 30.12.16 20:17

Rychle :) a je viceucelovy, i na popaleniny atd.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 30.12.16 20:29
@Bublato píše:
Ahoj, nějaký trik, krom make upu, jak sklidnit zarudlou pleť? Když jsem nervozní, neubráním se a neustále si mačkám pupínky i ty, které nejsou a tak vytvářím drobné červené fleky na obličeji a nemůžu se toho zase sto let zbavit.. Nemáte na to nějaký trik/tip, kromě toho, že se udržet a nemačkat? díky

Mě pomáhá klasické sádlo, mažu si s ním každý večer obličej a pleť mám jak batole. Mívala jsem zarudnutí (hlavně v zimě) a sádlo moc pomohlo. Hlavně to chce hodně pít čistou vodu, aby se tělo vyčistilo od jedů a toxinů, což se může projevit na pleti. Ono nestačí léčit jen příznaky, je potřeba najít příčinu zdravotního problému a problémy s pletí můžou vzniknout právě kvůli zanešenému tělu, nebo chybějícím vitamins či minerál.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 30.12.16 20:45

Mně pomohla změna stravy na zdravější a nerýpat se v pleti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama