Zastavení porodu psychikou

Anonymní
24.5.16 23:49

zastavení porodu psychikou

Prosím o info, jestli se někomu stalo, včera sem měla termín porodu, porod se krásně rozjížděl, těšila sem se na miminko, a pak mi přišla sms od kamarádky, že slouží lékař, kterého nechci vidět, vadí mi jeho přístup k ženám. po tomto infu sem se prostě vnitřně blokla a kontrakce ustaly.kdy mám čekat, že se to zas rozjede?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

184
24.5.16 23:59

Blbost, porod nezastavíš. Jak se rozjížděl? Jen kontrakce?? Třeba to byli poslíčci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
25.5.16 00:01

Podle mě jsi měla jen poslíčky. Rozjetý porod jen tak nezastavíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
25.5.16 00:05

Záleží co myslíš tím, že se porod rozjel. Souhlasím, že jsi měla jen poslíčky. Hlenová zátka může vypadnout i několik dní před porodem a pokud odteče plodová voda tak by se mělo jet hned do porodnice. Vidím to jen na ty poslíčky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.16 00:11

Ahoj podle me duly zastavit jde, takhle jsem rodila, pomalu se otvirala vse bylo v pohode.. Pa me chvalila, po 4h stresu od lekaru mi ustaly kontrakce a slo se na cs, po te kdyz jsem mela hotovo prisly tlacici kontrakce, zbytecne me honily a spechaly na me, tim stresem mi uplne zkazily porod, mala mela hlavicku do spicky, tudis sestupovala uz pomalu dolu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
22512
25.5.16 00:30
@Anonymní píše:
Ahoj podle me duly zastavit jde, takhle jsem rodila, pomalu se otvirala vse bylo v pohode.. Pa me chvalila, po 4h stresu od lekaru mi ustaly kontrakce a slo se na cs, po te kdyz jsem mela hotovo prisly tlacici kontrakce, zbytecne me honily a spechaly na me, tim stresem mi uplne zkazily porod, mala mela hlavicku do spicky, tudis sestupovala uz pomalu dolu :roll:

podle mě to nejde zastavit a pak několik dní zase fungovat normálně. Může porod nepostupovat a tam to tou psychikou být samozřejmě může, ale to se pak musí řešit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5542
25.5.16 00:30
@Anonymní píše:
Ahoj podle me duly zastavit jde, takhle jsem rodila, pomalu se otvirala vse bylo v pohode.. Pa me chvalila, po 4h stresu od lekaru mi ustaly kontrakce a slo se na cs, po te kdyz jsem mela hotovo prisly tlacici kontrakce, zbytecne me honily a spechaly na me, tim stresem mi uplne zkazily porod, mala mela hlavicku do spicky, tudis sestupovala uz pomalu dolu :roll:

Po bitve kazdy general. Rodte na poli, aby to nekdo nezkazil, nebo nenarusil prirozenost porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
25.5.16 01:07

Ano, porod se může zastavit stresem. Přijde to znovu, až bude vhodná doba pro tebe i pro miminko a až budeš v pohodě. A pokud opravdu víš, že se rozjížděl porod a už máš po TP, neváhala bych s častějšími kontrolami u PA.
V nemocnici často díky stresu porody už rozjeté nepostupují tak jak mají a pak se do nich musí šťourat, děti šťouchat a tahat a tlačit a to v lepším případě.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.16 01:32

@xjuklickova

Ano dovoluju si general byt, kdyz slysim jak se bezne v lepsim pripade rodi 12 hodin kolikrat nekdo 20 a me jako prvorodicku po 4 h kontrakci hned soupnou na cs diky zastavenym kontrakcim ktere jsem mela ze stresu ze mi neustale rikali ze to nema cenu ze se malo oteviram, pomalu, ze miminko bude ve zkazene vode, rodila jsem v terminu ozvy byly v poradku po celou dobu…

• Nahlásit
  • Citovat
13851
25.5.16 06:04

Jojo, me u prvniho porodu diky psychice taky velmi zeslably kontrakce. Pomohl oxytocin a porodila jsem nakonec prirozene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
25.5.16 06:42

Kdybych koukala na nějaký dokument o Africe a říkalo by se tam, že nějaká antilopa dokáže zastavit porod, když je nablízku lev, nijak by mě to nepřekvapilo. Tudíž mě to nepřekvapuje ani u ženy, přeci jen před strášně dávnými časy jsme tam taky běhaly mezi lvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3905
25.5.16 07:15

Ja si myslim ze to jde. Ja si porod zkazila sama psychikou, bala jsem se a cely se to zkomplikovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
25.5.16 07:24

Zajímavé, ale já se ho taky snažila psychicky zastavit, ale voda odtékala dál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6731
25.5.16 07:33

Mě se to taky stalo.. byla jsme v prodnici měla už velké kontrakce, byla na předporodním pokoji a prostě, už toho bylo na mě moc, už jsme to jakoby vnitřeně vzdávala- voda, konrakce začali a 24 h nic.. a pak přišel doktor s tím že jsem se přestala otvírat, zůstala jsem jenom na nevím kolk cm, a i ty kontrakce už nebyly tak jakoby silné.. pak po 36 h mi udělali císař.. dokonce jsem dostala i na povzbuzení kontrakcí něco a nic..
Ale jako na den, dva to se mi taky zdá divné, zastavit.. to

Příspěvek upraven 25.05.16 v 07:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.16 07:34

Podle mě je to taky možné, taky se mi to stalo, odteklá voda, kontrakce po 3-5 min určitě už dvě hodiny. Se mnou na příjmu byla dvacítka co se stejným nálezem doslova řvala každou kontrakci. Šíleně řvala Celých 12 hodin. Po asi 3-4 hod jejího řevu se mi kontrakce začaly zastavovat až zmizely úplně. Začaly opět až když ona porodila a mimčo bylo za 2 hodiny na světe. Nikdo mě nepřesvědčí, ze to byla náhoda

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama