Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zakladatelko pohybujes se mezi divnymi lidmi… co je priteli tve sestry do tebe? napr… no a ten tvuj co se k nicemu nema, chjo, automaticky pocitas s prijmenim po nem apod., ty se nechces vdat? co si budem manzelstvi je pro zalozeni rodiny prece jen lepsi…
mas to zvlastne zarizene… ![]()
@arinecka píše: Více
Také jsem dala nakonec příjmení po otci dítěte, protože, když jsem se nad tím zamyslela…přišlo mi hodně zvláštní, že by se měl můj syn jmenovat po svém dědovi. ![]()
Místo závidění a fňukání vyměň chlapa. Evidentně očekáváš od života úplně něco jiného.
Ahojky, ja jsem cely zivot nemela na chlapy stesti. Letos mi bude 39. Moje segra, 36let, vzdy stastne zadana s ruznymi muzi, s tim poslednim ted v unoru oznamila tehotenstvi. I pres to, co budu psat nize, me to srazilo „k zemi“, brecela jsem nekolik dni… nezlobim se na ni, ale… chtela jsem to byt ja, kdo s tim prijde. Pred rokem jsem se naposled rozesla s pritelem, deti chtel, ale byla by to s nim tragedie. Pak jsem si zjistila, ze miminko si v zahranici muzu zaridit „jako sluzbu“. Zacala jsem dojizdet do Nemecka a jako pacient, kterymu nic neplati pojistovna, jsem si dost financne uzila… v breznu jsem zacla s IVF s darcovskym materialem. Na prvni pokus se povedlo, dneska jsem 5tt+1, tak mi drzte palce. Jsem rada, ze jsem se na zadneho chlapa nespolehala… Tim chci rict, ze si muzeme splnit svuj sen kazda, i bez chlapa. I kdyz je mi to lito, ze tatinka mit ted nebudeme… ale treba pozdeji!
No a? Takže ségra je těhotná rychleji a ty jsi jak malé děcko, co nebylo první. Si to pleteš s olympiádou. Mám podobný exemplář ségry jako jsi ty. Ta je starší o 4 roky, její dítě je starší od 2.5 roku než moje starší. Ale já si dovolila pořídit ještě jedno po třech letech a ta moje ségra povedená, mi když jsem samovolně potratila řekla " aspoň víš jaký to je".
Takový ségry jsou terno. Pak mi záviděla, že mám dceru a druhýho kluka.
@alisekR: Asi jsi uplne nepochopila, o co jde v tom, co jsem napsala. Chtela jsem vyjadrit soucit slecne, co zacala tohle vlakno, a rici, ze neni sama, kdo ma pravo na sve pocity. Jestli tebe podrzel partner v tezkych chvilich, gratuluji ti. Ja partnera a otce pro sve deti nemam a autorka clanku sice ma, ale v materstvi ji mozna nepodpori… pekny den.