Zdravotní pojištění v Rakousku

6
11.4.24 10:53

Zdravotní pojištění v rakousku

Dobrý den,

chtěla bych se vás zeptat, jestli nemá s tímto někdo zkušenosti.
Jsem zaměstnaná v Rakousku a stal se mi pracovní úraz. Majitel zamnou přišel ať neříkám, že se mi to stalo v práci a také jsem zjistila že za mě neplatil zdravotní pojištění, ikdyž tvrdil, že ano. Řekl mi, že hned v květnu to vyřídí.
V případě, že bych byla ošetřena, vím, že si hradím vše na své náklady v tomto případě.
Můžete mi poradit, co dále dělat? Jak byste řešili situaci vy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36173
11.4.24 10:56
@Vvv16 píše: Více
Řešila bych to jako pracovní úraz a zaměstnavatel ať se z toho pos.ere když je blbej.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat