Zdravotní pojištění v Rakousku
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
11.4.24 10:53
Zdravotní pojištění v rakousku
Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat, jestli nemá s tímto někdo zkušenosti.
Jsem zaměstnaná v Rakousku a stal se mi pracovní úraz. Majitel zamnou přišel ať neříkám, že se mi to stalo v práci a také jsem zjistila že za mě neplatil zdravotní pojištění, ikdyž tvrdil, že ano. Řekl mi, že hned v květnu to vyřídí.
V případě, že bych byla ošetřena, vím, že si hradím vše na své náklady v tomto případě.
Můžete mi poradit, co dále dělat? Jak byste řešili situaci vy.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
11.4.24 10:56
@Vvv16 píše: VíceŘešila bych to jako pracovní úraz a zaměstnavatel ať se z toho pos.ere když je blbej.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit