Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nemáš trochu problém se sebevědomím? Vůbec bych to s ním neřešila, akorát mu to vklíníš do hlavy a přijme tvůj názor za svůj. Máš mu co nabídnout? Rozhodl se pro tebe? Máte se rádi? Klape vám to? Nekoukáte po jiných? Tak jste spolu asi spokojení a není to o tom, že byste na sebe zbyli, lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.
Nekaž si to zbytečně.
Vím jaké to je, taky jsem rozvedená s dvěma dětma a kolikrát mi hlavou proletí myšlenky, proč se mnou ten můj chlap je..že s jinou by to měl jednodušší, lepší..Jenže proč..miluje mě, já jeho, a o to jde. Jsme spolu šťastní a na ničem jiném nezáleží.
Holky mam to stejne…me dokonce manzel nekolikrat rekl, ze jsem na nej zbyla…jakoze hrozna sranda.
@KackaDoup píše:
Holky mam to stejne…me dokonce manzel nekolikrat rekl, ze jsem na nej zbyla…jakoze hrozna sranda.
Tak to mě ten můj občas řekne, že jsem ho vlastně „ulovila/uhnala“..taky děsně vtipný.
No je fakt, že kdybych to sebevědomí měla, tak s ním asi nejsem..
dělám si srandu, nemyslím si, že by mi zrovna sebevědomí chybělo ![]()
Prostě ten pocit, že se nerozhodl on, ale asi to všechno rozhodla ona
on je strašně nerozhodný v životě.
Takže jeho bývalá partnerka ho pustila k vodě, rozhodla za něj, že ona s ním nebude, a vnukla mu do hlavy, že má být s tebou?
Nebo jak to myslíš?
@Blekota píše:
Takže jeho bývalá partnerka ho pustila k vodě, rozhodla za něj, že ona s ním nebude, a vnukla mu do hlavy, že má být s tebou?Nebo jak to myslíš?
no, trochu si mě dostala
takhle přesně asi ne, ale prostě jak vyhnat ten pocit z mojí hlavy, že se chvíli plácal mezi námi dvěma až ona řekla dost a my se dali zase dohromady? jasně, bylo to moje dobrovolné rozhodnutí, protože ho miluji, ale zápasím s touhle myšlenkou ![]()
@Blekota píše:
Takže jeho bývalá partnerka ho pustila k vodě, rozhodla za něj, že ona s ním nebude, a vnukla mu do hlavy, že má být s tebou?Nebo jak to myslíš?
Spíš si asi zaklaatelka myslí, že kdyby mohl, rozhodl by se spíš pro bývalku ![]()
@celipipka54 píše:
Spíš si asi zaklaatelka myslí, že kdyby mohl, rozhodl by se spíš pro bývalku
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem rozvedená s dvěma malými dětmi a asi už rok žiju se svým novým přítelem..začátky nebyly zrovna procházka růžovou zahradou..jako správná Váha pořád váhal, zda být se mnou nebo se svojí bývalou partnerkou, několikrát jsem se rozcházeli. ona ho už definitivně odřízla a dali jsme se spolu opět dohromady. jenže já od té doby žiju s pocitem, že jsem nějaká znouzecnost pro něj..Teď je to mezi náma už skoro půl roku fajn, ale já se toho pocitu v hlavě nemůžu zbavit. Přejde to, nebo to ve mě bude tak dlouho vřít, dokud nebude konec? Zkoušela jsem s ním o tom mluvit, ale moc to nepomohlo. Prostě řekl že nevím, proč to ještě řeším, že je to dávno vyřešený. Cítím, že mě miluje, když jsme spolu, je nám fajn, ale jakoukoli volnou minutu bez něj nemyslím na nic jiného, než jak to ustát. Mám tomu dát čas? Ukončit to nedokážu asi, ale užírám se fest..
mysli si to tak ještě pár měsíců, nahazuj a řeš tohle téma s partnerem a kamarády, rodinou a garantuju ti, že do půl roku to tak bude a on se začne rozhlížet jinde…
@Anonymní píše:
přesně tak, ne z důvodu, že by mě miloval míň, ale z důvodu, proč být s rozvedenou holkou s dvěma dětma v pronájmu, když mohl být s mladou bezdětnou holkou, která má megazazobaný rodiče a naprosto neomezené možnosti.
A takto cernobile to neni, neni to o penezich. Jinak ano, v tuto chvili jsi na nej zbyla. Ta, kterou chtel, ho nechtela, tak vzal tu, ktera ho chtela, ale on by radeji jinou. Proto nemaji lide odchazet ze vztahu do vztahu, nemaji A nahrazovat B. Maji byt chvilku sami a vztah s B zacit proto, ze B opravdu chteji.
Bud jsi jen prevoznikem, co ho opatruje na ceste k C a nebo si uvedomi tve kvality a zustanete spolu.
@Anonymní píše:
přesně tak, ne z důvodu, že by mě miloval míň, ale z důvodu, proč být s rozvedenou holkou s dvěma dětma v pronájmu, když mohl být s mladou bezdětnou holkou, která má megazazobaný rodiče a naprosto neomezené možnosti.
jooo jakože lepší partie… tak proč se teda plácal mezi vámi dvěma a nebyl rovnou s lepší partií? Já mám dojem, že nad tím moc přemýšlíš.
@Anonymní píše:
proč být s rozvedenou holkou s dvěma dětma v pronájmu, když mohl být s mladou bezdětnou holkou, která má megazazobaný rodiče a naprosto neomezené možnosti.
Když je vám spolu fajn, tak nechápu, poč tohle řešíš?
Naprostá většina žen si za muže vezme (nebo za partnera zvolí) chlapa, kterýho už předtím nějaká jiná poslala do pr…, to je snad normální…
Ahoj, jsem rozvedená s dvěma malými dětmi a asi už rok žiju se svým novým přítelem..začátky nebyly zrovna procházka růžovou zahradou..jako správná Váha pořád váhal, zda být se mnou nebo se svojí bývalou partnerkou, několikrát jsem se rozcházeli. ona ho už definitivně odřízla a dali jsme se spolu opět dohromady. jenže já od té doby žiju s pocitem, že jsem nějaká znouzecnost pro něj..Teď je to mezi náma už skoro půl roku fajn, ale já se toho pocitu v hlavě nemůžu zbavit. Přejde to, nebo to ve mě bude tak dlouho vřít, dokud nebude konec? Zkoušela jsem s ním o tom mluvit, ale moc to nepomohlo. Prostě řekl že nevím, proč to ještě řeším, že je to dávno vyřešený. Cítím, že mě miluje, když jsme spolu, je nám fajn, ale jakoukoli volnou minutu bez něj nemyslím na nic jiného, než jak to ustát. Mám tomu dát čas? Ukončit to nedokážu asi, ale užírám se fest..