Zima při cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka372
Stálice 67 příspěvků 15.01.18 15:17
Zima při cvičení

Zdravím, chtěla bych se zeptat, na internetu jsem na toto nic nenašla, jestli nevite, jestli je normální, že mi při cvičení bývá zima? Určitě se nelákám, cvičím Tabatu a zpocená jsem až až a při pauzách mi bývá občas paradoxně zima. Díky :-)

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15.01.18 15:33

Vem si při pauze mikinu :nevim: dělají to tak profesionální sportovci, tak ti bude dobré i pro tebe.

Katka372
Stálice 67 příspěvků 15.01.18 16:02

No to asi ne, ta pauza trva asi tak minutu mozna ani ne :-)

kaja00
Extra třída :D 13384 příspěvků 15.01.18 19:50

Tak při pauzách poskakuj. Nic jiného mě nenapadá. Nebo tu mikinu měj od začátku, bude ti sice vedro, ale pak ti při pauze nebude zima :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32843 příspěvků 10 inzerátů 16.01.18 14:13

Nepíšeš při jaké teplotě cvičíš a s jakou intenzitou. Na fotce vypadáš hubeně a hubené ženy jsou obecně zimomřivé, takže na tom není nic zvláštního. Zkus si obléct třeba tílko a na něj termotričko s dlouhým rukávem, které sundáš, až se zahřeješ.

Katka372
Stálice 67 příspěvků 16.01.18 20:16

Dekuji za rady, ono jak to ted po sobe ctu, tak ta otazka zni asi divne, ale me proste prislo divny, ze pri takovym zaprahu, kdy ze me leje pot mnou projede zimnice :-) jestli neni neco spatne. Jinak hubena moc nejsem, to opravdu jen tak vypada :-) cvicim asi pri bezny pokojovy teplote..

alenkovic.l85
Povídálka 31 příspěvků 17.01.18 14:51

Dala bych si pozor na průvan, ideálně doporučuji cvičit v místnosti, kde je relativně teplo… případně používat sportovní přiléhavé oblečení, jestli cvičíš venku tak třeba merino vlnu :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama