Reklama

Zima při cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka372
Stálice 72 příspěvků 15.01.18 15:17
Zima při cvičení

Zdravím, chtěla bych se zeptat, na internetu jsem na toto nic nenašla, jestli nevite, jestli je normální, že mi při cvičení bývá zima? Určitě se nelákám, cvičím Tabatu a zpocená jsem až až a při pauzách mi bývá občas paradoxně zima. Díky :-)

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 15.01.18 15:33

Vem si při pauze mikinu :nevim: dělají to tak profesionální sportovci, tak ti bude dobré i pro tebe.

Katka372
Stálice 72 příspěvků 15.01.18 16:02

No to asi ne, ta pauza trva asi tak minutu mozna ani ne :-)

kaja00
Extra třída :D 13456 příspěvků 15.01.18 19:50

Tak při pauzách poskakuj. Nic jiného mě nenapadá. Nebo tu mikinu měj od začátku, bude ti sice vedro, ale pak ti při pauze nebude zima :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33128 příspěvků 10 inzerátů 16.01.18 14:13

Nepíšeš při jaké teplotě cvičíš a s jakou intenzitou. Na fotce vypadáš hubeně a hubené ženy jsou obecně zimomřivé, takže na tom není nic zvláštního. Zkus si obléct třeba tílko a na něj termotričko s dlouhým rukávem, které sundáš, až se zahřeješ.

Katka372
Stálice 72 příspěvků 16.01.18 20:16

Dekuji za rady, ono jak to ted po sobe ctu, tak ta otazka zni asi divne, ale me proste prislo divny, ze pri takovym zaprahu, kdy ze me leje pot mnou projede zimnice :-) jestli neni neco spatne. Jinak hubena moc nejsem, to opravdu jen tak vypada :-) cvicim asi pri bezny pokojovy teplote..

alenkovic.l85
Povídálka 31 příspěvků 17.01.18 14:51

Dala bych si pozor na průvan, ideálně doporučuji cvičit v místnosti, kde je relativně teplo… případně používat sportovní přiléhavé oblečení, jestli cvičíš venku tak třeba merino vlnu :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >