Tetování v Brně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Achetka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.01.18 12:37
Tetování v Brně

Dobrý den, prosím o radu, chci si udělat tetování jmen a narození svých dětí. Můžete mi prosím poradit, jsme v Brně zajít? Popřípadě klidně nahrát fotku tetování. Moc vám předem děkuji :)

Reakce:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 14.01.18 12:46

Ahoj,
já byla tady: http://www.tattoolexus.cz

Jsem spokojena, udělali mi dle mých instrukcí návrh. Je to už teda delší dobu, byl to kluk z Ruska.

Taky chci tetování mezi lopatky se jmény dcer a daty narození s motýlky…ale až dokojím tu nejmladší a zhubnu :pankac:

Achetka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 14.01.18 13:36

@Katchie 77 díky, moc pěkné tetování

kamila.vanilla
Nováček 3 příspěvky 19.01.18 16:37
Doporučení

Ahoj,

já chodím do Tattoo Baru v Brně na ulici Lidická nebo Planet Tattoo na Křenové a jsem moc spokojená. :mavam:

Achetka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.01.18 20:40

@kamila.vanilla děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >