Tetování v Brně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Achetka
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 14.01.18 12:37
Tetování v Brně

Dobrý den, prosím o radu, chci si udělat tetování jmen a narození svých dětí. Můžete mi prosím poradit, jsme v Brně zajít? Popřípadě klidně nahrát fotku tetování. Moc vám předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.01.18 12:46

Ahoj,
já byla tady: http://www.tattoolexus.cz

Jsem spokojena, udělali mi dle mých instrukcí návrh. Je to už teda delší dobu, byl to kluk z Ruska.

Taky chci tetování mezi lopatky se jmény dcer a daty narození s motýlky…ale až dokojím tu nejmladší a zhubnu :pankac:

Achetka
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 14.01.18 13:36

@Katchie 77 díky, moc pěkné tetování

kamila.vanilla
Nováček 3 příspěvky 19.01.18 16:37
Doporučení

Ahoj,

já chodím do Tattoo Baru v Brně na ulici Lidická nebo Planet Tattoo na Křenové a jsem moc spokojená. :mavam:

Achetka
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 19.01.18 20:40

@kamila.vanilla děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama