Reklama

Tetování v Brně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 14.01.18 12:37
Tetování v Brně

Dobrý den, prosím o radu, chci si udělat tetování jmen a narození svých dětí. Můžete mi prosím poradit, jsme v Brně zajít? Popřípadě klidně nahrát fotku tetování. Moc vám předem děkuji :)

Reklama

Reakce:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.01.18 12:46

Ahoj,
já byla tady: http://www.tattoolexus.cz

Jsem spokojena, udělali mi dle mých instrukcí návrh. Je to už teda delší dobu, byl to kluk z Ruska.

Taky chci tetování mezi lopatky se jmény dcer a daty narození s motýlky…ale až dokojím tu nejmladší a zhubnu :pankac:

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 14.01.18 13:36

@Katchie 77 díky, moc pěkné tetování

kamila.vanilla
Nováček 3 příspěvky 19.01.18 16:37
Doporučení

Ahoj,

já chodím do Tattoo Baru v Brně na ulici Lidická nebo Planet Tattoo na Křenové a jsem moc spokojená. :mavam:

Achetka
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 19.01.18 20:40

@kamila.vanilla děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >