Zimní fusak do kočárku Baby design Husky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marssi55
Povídálka 29 příspěvků 02.09.18 22:10
Zimni fusak do kocarku Baby design husky

Ahoj holky, potrebuji poradit, jaky koupit zimni fusak do hluboke korby? Mam kocarek Baby design husky 2018, tak aby se mi do nej vesel :) moc dekuji 8)

Reakce:
xantule
Ukecaná baba ;) 2269 příspěvků 02.09.18 22:36

@Marssi55 já mám Husky 2017 a do korby jsem si koupila beránka.

Marssi55
Povídálka 29 příspěvků 22.09.18 08:31

@xantule A mohu se prosím zeptat, kolik ten fusak měří na délku? Vyčíhla jsem si jeden, ale ten má 98cm, mám strach, že bych ho do hluboké korby nenarvala :-)

xantule
Ukecaná baba ;) 2269 příspěvků 22.09.18 18:16

@Marssi55 myslím že ten fusak má taky na délku kolem toho jednoho metru, za hlavou to bylo cca 15 cm zahnuté nahoru

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >