Zimní fusak do kočárku Baby design Husky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marssi55
Povídálka 26 příspěvků 02.09.18 22:10
Zimni fusak do kocarku Baby design husky

Ahoj holky, potrebuji poradit, jaky koupit zimni fusak do hluboke korby? Mam kocarek Baby design husky 2018, tak aby se mi do nej vesel :) moc dekuji 8)

Reakce:

xantule
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 02.09.18 22:36

@Marssi55 já mám Husky 2017 a do korby jsem si koupila beránka.

Marssi55
Povídálka 26 příspěvků 22.09.18 08:31

@xantule A mohu se prosím zeptat, kolik ten fusak měří na délku? Vyčíhla jsem si jeden, ale ten má 98cm, mám strach, že bych ho do hluboké korby nenarvala :-)

xantule
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 22.09.18 18:16

@Marssi55 myslím že ten fusak má taky na délku kolem toho jednoho metru, za hlavou to bylo cca 15 cm zahnuté nahoru

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >