Něco na styl retro kočárku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 254 příspěvků 30.08.18 19:43
Něco na styl retro kočárku

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda některá máta podobný nebo stejný retro kočárek?
Mě se strašně líbí. Pokud ano, jak jste spokojené?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 30.08.18 19:49

My jsme vybírali,také se mi moc líbil,ale ne manželovi. Mají výhodu,že hodně houpou a hodí se do terénu,takže na vesnici to pravé. My jsme nakonec vybrali jiný,který je skvělé odpružený,ale přední kolečka mají možnost aretace,je to lepší do města,lépe se řídí. Doporučuji vyzkoušet na prodejně,ať víš…

Martha03
Kecalka 481 příspěvků 30.08.18 20:27

Ahojky. Taky jsem chtěla, ale po pár prohlídkách jsem zjistila, že prakticky by mi moc nevyhovoval. Hledala jsem něco houpacího s velkými koly právě na dedinu do terénu. Ale samozřejmě budeš taky chodit někde po nákupech a tak a ty aretacni kolečka jsou fakt lepší. Abych pokaždé ten kočár zvedala a otacela po směru jízdy kam chci jet to by mi asi hrablo. Navíc skladnost byla věci druhou, většinou je ten spodek dost velký a jak se kola nemohou otočit tak i méně skladný a co jsem zkoušela i těžší. Nakonec jsem vzala od Junamy, kolečka pěnová, aretace a houpání také…

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 30.08.18 20:30

Mám roan maritu a miluju ji. Na vesnici a do terénu je to nepřekonatelný kočár. Velká, luxusně houpe, děti v ní spinkají jak andílci. A v záplavě moderních kočárků je nepřehlédnutelná. Od začátku jsem hledala klasický retrokočár na způsob liberty.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7899 příspěvků 30.08.18 20:40
@Toma18 píše:
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda některá máta podobný nebo stejný retro kočárek?
Mě se strašně líbí. Pokud ano, jak jste spokojené?

Ahoj,

hodně jsem také přemýšlela nad takovým typem - s tím proutěným spodkem, ale nakonec jsem vybrala jiný - a to kvůli skladnosti - absolutně není skladný, je těžký a pak také jsem nakonec přehodnotila ten materiál. já jsem šla pak do Tako Junama a byla jsem a jsem nad míru spokojená.

Nicméně pokud chceš tento typ - houpací (což je i ta junama), ale neotočná přední kola tak to jsou super:

To co ty máš na obrázku je Baby Merc retro

• Tako Acoustik (levný, houpající, spolehlivý, prostorný)
  • Tako Ballila ( -,,–)
  • Tako Mille (-,,–… strašně se mi líbí v pískové barvě a dodnes mě mrzí, že jsem do něj nešla a nevyzkoušela jsem si ho - jsem kočarkofil, měla jsem 15kočárků na 2 děti během 3 let :D )
  • Tako Dalga (modro-bílý s hnědým lemováním je nááádherný)
  • Tako Junama - Sunline (pro mě totální srdcovka, měla jsem ho 3× a i pro další dítě bych volila jedině Junamu, neotočná kola je Sunline)
  • Babylux Margaret (těch je hooodně na bazarcích, poměrně líbivý kočrek)
  • Kajtex Carina (má dokonce i retro motivy s puntíky)
  • Abdor Tori / Marsel (prakticky to samé co Tako)
  • Inglesina (naprostá klasika mezi kočárky - má sice menší kola než ostatní, ale léty ověřená klasa - s tím neprohloupíš, pokud nekoupíš hodně starý a jetý z bazaru - chce to vybírat novější)
  • Roan Marita (královna mezi levnými retro kočárky - klasika, jak koupíš tak pomalu i prodáš)

A pak jsdou i jednokombinační kočárky, které jsou ale taky dobré. Stejně u většiny houpajících kočárků využiješ hlubokou korbu a do sportáku půjdeš do nějakého lehčího a skladnějšího kočárku (Oyster, Britax, Valco, Mutsy Nexo, golfky apod.)

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 30.08.18 20:48

Ahoj, já jsem tento kočárek měla a i v rodině jsme měli druhý stejný kočárek. Byla jsem s ním spokojená co se týče prostornosti, kol, manipulace i vzhledu. To vše O.K. Já mám trochu opačný názor na houpací kočárky, dle mého v nich děti víc blinkají, takže jsem jej prodala a koupila si nehoupací. To je ale hodně osobní vkus, většina maminek ty houpací kočárky preferuje. Jako jediná nevýhoda mi přišlo proutí, kdy jsem bydleli ve starším cihlovém domě, dům po rekonstrukci, ale sklepy a garáž původní, bylo tam víc vlhko a to proutí by to tam asi nezvládlo. Nad tím bych popřemýšlela. Jinak jsem jej řídila se dvěma velkými psy jednou rukou, dole nákup a žádný problém. :mavam:

Pidulka1991
Závislačka 2940 příspěvků 30.08.18 21:17

Mela jsem baby merc s puntikatou boudou. To byl bozi kocar. Milovala jsem ho ja i dcera. Sice neni moc skladny, ale mame velky auto 8) . Bydlime ve meste, takze neni jen na vesnici :think: . Jinak za me bych doporucila jen hlubokou korbu a sportak uz pak jinej…

Ginuš
Hvězda diskuse 37999 příspěvků 30.08.18 22:02

@Toma18 měla Roan Maritu a super. Jak do města, tak do lesa.

Tobi159
Nováček 4 příspěvky 31.08.18 12:51

Doporučuji Inglesina Classica je to moderní kočárek na který se dá dokoupit sportovní podvozek, vypadá úžasně a vintage- přesně jako hledáš. Sice je drahý ale z druhé ruky se dá najít za velmi dobrou cenu. I v recenzích ma dobré hodnocení jediný problém že byl hodně veliký a museli jsme ho rozkládat (což zabere asi minutu) vždy když jsme cestovali autem.

Tobi159
Nováček 4 příspěvky 31.08.18 12:51

Doporučuji Inglesina Classica je to moderní kočárek na který se dá dokoupit sportovní podvozek, vypadá úžasně a vintage- přesně jako hledáš. Sice je drahý ale z druhé ruky se dá najít za velmi dobrou cenu. I v recenzích ma dobré hodnocení jediný problém že byl hodně veliký a museli jsme ho rozkládat (což zabere asi minutu) vždy když jsme cestovali autem.

Toma18
Kecalka 254 příspěvků 31.08.18 13:34

@chs.jasmin a u toho kočárku tako ballila. Lze ta taška dole pod kočárkem sundat? A nechat jen košík?

Toma18
Kecalka 254 příspěvků 31.08.18 13:36

@chs.jasmin nebo spíše u toho takové dalga? Lze to?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7899 příspěvků 31.08.18 16:33

@Toma18

Ahoj,

ano lze u obou variant jak u Tako Ballila tak i u Tako Dalga lze sundat ta taška (je přidělaná na zipsy) a pak je jako uložný prostor jen ten drátěný koš. :palec:

Evickamicka
Kecalka 148 příspěvků 01.09.18 10:38

Snad nebude vadit otázka. @Aduš8 co máš za kočárek?

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 01.09.18 11:06

@Toma18 Ahoj, spoustu recenzí na kočárky najdeš tady , stačí vyhledat značku nebo název :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >