Zjištění těhotenství až podle pohybů...!

206
17.8.07 18:54

Zjištění těhotenství až podle pohybů...!

Chtěla jsem se zeptat, jestli se vám některé stalo, abyste zjistila, že jste těhotná až podle 1. pohybů?
My jsme otěhotněli až po IVF, takže po porodu jsme se rok chránili a pak jsme řekli, že už to necháme náhodě a když se nám do 2 let nic nepodaří, tak půjdem znovu na IVF. Abych řekla pravdu, tak s těhotenstvím vlastně nepočítám, protože jsme se před tím pekelně snažili víc než rok a ještě do minulého měsíce jsem menstruovala (sice velmi nepravidelně, ale přece), ale dnes se mně stala taková věc, že jsem v podbřišku ucítila dost podobný pocit, jako první pohyby… Nevím, možná to jsou jenom střeva nebo nějaký tik, ale když jsem si položila ruku na břicho, tak to vypadalo jako malé kopanečky a i břicho se při tom hýbalo! Jo a zapomněla jsem říct, že test je negativní a žádné těhu příznaky nemám!
Myslím, že to opravdu budou ty sřeva nebo něco takového, ale tak moc mně to ty pohyby připomnělo…
Jenom jsem vlastně chtěla vědět, jestli máte některá takovou zkušenost a jestli je vůbec možné otěhotnět aniž byste si toho všimla…?
Mějte se krásně!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

63
17.8.07 19:03

slysela jsem o pani co jela na pohotovost ,,,se slepakem,,,a skoncila na porodním sale… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
17.8.07 19:26

Ahoj,

tak myslím, že je to dost nepravděpodobné. Taky jsem po porodu začala po nějaké době cítit pohyby:), ovšem byly to střeva.
Určitě by sis toho, že jsi těhotná všimla.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
17.8.07 19:30

Švagrová mojí kolegyně šla na vstupní prohlídku do zaměstnání a při té příležitosti zjistili, že je ve 20.tt. 8) Měla tělísko, MS žádnou, nějak s tím nepočítali. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
17.8.07 19:35

Tak já teda znám paní, která na to přišla taky na konci pátého měsíce. Byla silnější postavy, takže tam nic nezpozorovala, až jednou nedostala MS, tak pak se na to přišlo. Ale celých těch pět měsíců menstruovala, sice slabě, ale menstruovala.
I když připouštím, že to se stává fakt málokdy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
17.8.07 19:38

Ahoj, tak mě už kolikrát taky napadlo jestli nejsem znovu těhotná-a tuto myšlenku mi vyvolali právě tyto „pohyby“ :lol: :lol:
Ale myslím, že tohle opravdu moc reálné není a takové ty historky že paní šla na slepák…což už jsem taky tisíckrát slyšela jsou buď vymyšlené a nebo hóóodně velká vyjímka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
17.8.07 19:56

Tak sice manzelka meho spoluzaka se „lecila“ u nejakoho odbornika na naplodnost, ktery ji tvrdil ze po tech hormonech je bricho normalni. A jednou se ji udelalo zle, jela na pohotovost a narodil se jim kluk…
Ale u tebe to asi nic nebude, menstruace se da jeste brat ale kdyz to vyvratil test, tak bych nad tim ani neuvazovala.
H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
17.8.07 20:02

Ahoj, stalo se mi neco podobneho. Najednou se mi zacalo fakt hybat bricho a ja neprisla na nic jineho, ze uz jsem aspon v patem mesici tehotenstvi. Ale ja jsem nechtela. Mela jsem ani ne rocni dite a byla jsem hodne unavena. V noci jsme kojili aspon petkrat, Vitek byl dite, ktere nechtelo z ruky. Babicky daleko, tatinek od rana do rana v praci.
Dneska uz to u nas vypravime jako veselou historku z nataceni. Nebot ja mela i test pozitivni. Akorat prijela kamaradka z daleka a jeste jedna z Anglie a misto toho, abysme v klidu doma pokecaly, musely se mnou obe cekat na gynekologii na UZ. Ale tehotna jsem nebyla.
Moje dr. teda tvrdi, ze jsem asi byla kraticce tehotna a nejspis to hned na zacatku nedopadlo. No a na zacatku taky byvaji vetry. Ja ale myslim, ze jsem fakt tehotna nebyla a proste mela navic falesne pozitivni test.

Je to na druhou stranu neco jineho, protoze ty miminko asi chces. Ale myslim, aby sis nedelala falesne nadeje.
I kdyz moje kamaradka - vysokoskolsky vzdelana zena prisla na tehotenstvi az v 5.tem mesici. Mela zdravotni potize, menstruaci velice nepravidelnou.- Dokonce odjela do lazni, ze se necitila dobre a bolela ji zada:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
17.8.07 20:13

Ne, já nijak nedoufám, spíš bych řekla, že mně to trošku vylekalo, protože máme strašně divoké dítko! Proto jsem taky hned valila dělat ten test! Mám strach , že teď bych ještě jednoho takového divocha nezvládla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
17.8.07 20:18

Já cítím „pohyby“ celých 13 měsíců od porodu :) (a cítila jsem je několik let před těhotenstvím) … u mě jsou to střeva nebo i „tiky“ v děloze, které mívám někdy jen tak, jindy v případě nějakého zánětu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
18.8.07 01:16

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
18.8.07 10:00

Když jsem ležela s malou v porodnici tak tam přivezly mladou maminku,nejdřív byla na normální pohotovosti že má žlučníkový záchvat a nakonec skončila na porodnici a porodila zdravého chlapečka. Prý o tom nevěděla,no nevim,nicméně její rodina i přítel podle reakcí když se u ní sešly o těhotentví neměly ani páru,dokonce pár dní děťátko nemělo jméno a věci scháněly po zámých kdo jim co narychlo půjčil. Třeba o tom opravdu nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
18.8.07 10:06

To já znám holčinu, která na těho přišla až v 8měsící 8O Otěhotněla patrně těsně před tím, než začala brát HA. Takže pak dostávala normálně jakoby MS, tak jí to nenapadlo. Bylo ji tuším v té době cca 17let. Mno až jednoho dne ji bolelo břicho…a má zdravého chlapečka :wink:
Nicméně,, někdy mám taky pocity pohybů…chjooo a vzpomínám, jak to bylo hezké s bříškem, ale jsou to jen střeva :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
18.8.07 15:25

Tak taky přidám co o tom vím.
Když jsem byla malá, bylo mi deset, tak moje mamka měla kamarádku, se kterou dost často popíjela. Mamce bylo 45, kamarádce 40.
Ta její kamarádka už zemřela, ale byla trochu silnější, hodně kouřila a měla už 18 ti letou dceru.
A jednou šla k doktorovi, že ji bolí břicho, má zácpu a špatně se jí dýchá. Myslela, že má rakovinu vr střevě, už plánovala, jak umře. Doktorů se moc bála, protože dost pila.
No a byla v sedmém měsíci.
Holčička se narodila jakž takž v pořádku, ale dodnes je na ní vidět, že má trochu mongoloidní obličej, to ten alkohol…
A kámošky ségra to zjistila ve čtvrtém měsíci, protože normálně menstruovala a měla malé mimino, tak ji to vůbec nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.8.07 14:26
leila píše:
Ahoj, tak mě už kolikrát taky napadlo jestli nejsem znovu těhotná-a tuto myšlenku mi vyvolali právě tyto „pohyby“ :lol: :lol:
Ale myslím, že tohle opravdu moc reálné není a takové ty historky že paní šla na slepák…což už jsem taky tisíckrát slyšela jsou buď vymyšlené a nebo hóóodně velká vyjímka :wink:

Ta historka opravdu vymyslena neni…tu slecnu, ktere se to prihodilo totiz znam…ale nechapu, jak je mozne ze si niceho nevsimla :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama