Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj holky, nemáte prosím někdterá zkušennost s firmou Baracky s.r.o.? věnuje se dřevostavbám a zdá se být opravdu solidní firma, ale nechceme s manželem naletět. Děkuji předem za názory ![]()
Dobrý den,
já osobně zkušenost nemám, má jí moje kamarádka a to bohužel velmi negativní. Buďte proto velmi opatrní. Tato firma si nechává vyplatit zálohy a tím to bohužel končí. Takové mám informace.
až takhle jo?
To tedy koukám.
Tak zálohy ještě chápu, to je dnes všude, ale že by to tím končilo
.
Docela jsi mě tím šokovala, ale děkuji za info
Vážená paní či slečno Jjarko, rád bych byl aby jste na tomto diskuzním fóru nešpinila naše jméno firmy Baracky s.r.o. Pokud jste i nadále přesvědčena o své pravdě a nepíšete zde pouze do větru ať z důvodu své špatné labilní psychyce a nebo soutěží mít co nejvíce příspěvků, tak uveďte zde tu Vaší smyšlenou kamarádku od které jsme tedy udajně měli vzít zálohu a skončit. Jsme velmi seriozní firma, z naší fotogalerie můžete vybrat jakoukoliv referenční stavbu, dám Vám se souhlasem našeho klienta na něho tel. číslo pro případné ověření naší serioznosti. Je jedno kterou z referenčních staveb vyberete. Pokud nadále budete špinit čest naší firmy, pomocí IP adresy zjistím s kým mám čest a budu uplatňovat náhradu škody v plné výši za tuto veřejnou pomluvu. Věřím že jste solidní člověk a že vše na tomto fóru vysvětlíte. Budu rád pokud se mi ozvete na můj mobilní telefon *** Matěj Šimek-jednatel firmy Baracky s.r.o.
Zdravím,
adminka Tereza
Vážený pane Šimku,
věřte mi, že bych zde mnohem raději uváděla pozitivní reference, bohužel ale žádné nemám. Pokud bude chtít dotčená osoba do diskuse vstoupit, učiní to sama. Já její jméno uvádět nebudu.
Není mým zájmem špinit Vaše jméno, za svojí pověst jste zodpovědný jen vy sám. To, jak se zde bude o Vaší firmě psát, je zcela na Vás.
Jarka
Dobrý den, mohu se zeptat, zda jste s firmou skutečně postavili? Také se nám íbí RD od nich a zdají se nám opravdu velmi seriózní. A tato diskuze mně velmi překvapila.. Díky za každou reaki
Oživuji diskuzi.
Má někdo aktuální zkušenosti? Na webu vypadá vše velmi pěkně. Má od nich někdo dům? Vše mipřipadá seriozní. Spíš mě zajímá, zda je opravdu možné, že si sami uděláme vpodstatě všechny řemeslné práce - budeme elektrikářem, topenářem, instalatérem. Fakt se to dá zvládnout?