Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Darina K. To vis, holt chtelo proste miminko prijit, tak prislo
bud rada, zes tak lehce otehotnela. Jednou bys treba chtela ty a neslo by to ![]()
Já beru Lindynette už asi tak 2 roky a rozhodla jsem se jí vyměnit. Když jsem jí začla brát nabrala jsem 5 kg, ale neřešila jsem to, protože jsem pár kilo navíc potřebovala, ale už kvůli těm práškům jsem měla problémy se střevama a poslední dobou mi příde, že mi natejkaj nohy a jsem strašně náladová. Štvu sebe a lidi v okolí, často mám deprese a myslím, že je to z těch prášků. Při menstruaci skoro ani nechodim do školy, že to mám silný a mám velký křeče, ale bála jsem si vyměnit prášky, protože se bojím že bych zase nabrala a to už ted opravdu nepotřebuju
Tak nevím co mám dělat ![]()
Taky jsem jí vysadila šíleně jsem nabrala hrozně zavodňuje…Tedka mi dr předepsala Softinele ale ted už jí nebudu potřebovat protože sem se rozhodla už to prostě „nezobat“ a je to
Jestli po ní příbíráš tak popros o výměnu protože tuta je fakt hodně zavodňovací…Já nabrala 30 kilo! A hned jak sem ji vyměnila sem 15 schodila! ![]()
A ještě dodatek pak se mi po ní začlo dělat zle..Jenom sem viděla to plato už sem zvracela už sem jí ani nedobrala nedostala sem to do sebe… ![]()
Užívala jsem ji, jako svou první antikoncepci. Přibrala jsem po ní. Pak jsem užívala Yasminelle, je dražší, ale spokojenost.
![]()
Já ji ber šest let a přibrala jsem dost kilo, pry jsem kli ní velmi zavodněná a nejsem sama co jsem se dozvěděla takže nedoporčji.
Tak to preci nezalezi, zalezi, jak to telo prijme, ja jsem ji uzivala 6 let, zcela spokojena..kdybych nemusela, nevysadim. Mela jsem silene problemy s MS, s celym cyklem a po prvnim mesici uzivani jakoby zazrak, zadne silene bolesti, cyklus po prvnim mesici zcela v poradku az me to samotnou udivilo..ale mile. Kazda bychom si meli vyzkouset cokoliv a zjistit, co nam sedi ![]()
Ahojky já jsem s touto antikoncepcí byla spokojená. Nenabrala jsem, nezavodňovala se, neměla jsem problém s MS. Já ju můžu doporučit.
Musela jsem vysadit, bylo mi po ni šileně špatně, únava, nemluvě o nesnesitelné bolesti hlavy
Byli mi tak zle, že jsem dokonce musela na magnetickou rezonanci, jestli nemám nádor na mozku ![]()
Můžu se zeptat, vy co jste po této ha přibraly…kdy jste začaly přibírání pozorovat? jsem cca u 10. pilulky a naopak jsem o kg lehčí…
Přibrala jsem a měla jsem stavy jako bych byla těhotná - plačtivost, změny nálad…nedoporučuju.
Já jsem ji brala několik let a super, dokonce jsem i par kilo shodila:-) ![]()