Zkušenosti s Teutonia Solano

7368
6.1.08 10:34

Zkušenosti s TEUTONIA SOLANO

Krásný den,
prosím maminky , co mají zkušenosti s kočárkem teutonia Solano, jeslti by mi napsaly. Rozhoduji se mezi nima a Chicco CT 0.4. Teutonia značku jako takovou mám moc ráda, ale bojím se těch koleček do menšíhop terénu a ve městě na kostkách a tak..Děkuji moc za Váš čas a postřehy..Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.1.08 10:55

zkus trošku pohledat, určitě tady najdeš odpovědi a pokud ne tak ti tady velice rády pisatelky odpoví…
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
6.1.08 10:59

Díky moc za typ, hledám dál..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
6.1.08 12:47

katka…jůůů ty jsi založila pokec…paráda…Budu načuhovat a komentovat.

Já je mám z
http://www.detskydum.cz/detail.aspx?…

Ale jsou tam vyprodané.
Myslím, že už je v této výbavě těžko seženeš, ale dá se vše dokoupit…teda hlavně nánožník. Fusak se tam vejde v pohodě jinej…
My máme Eisbarchen a v pohodě tam pasuje. Ani nánožník není potřeba, protože je voděodolnej.
Na stránkách www.teutoniacz.cz …je vše potřebné. je to výhradní dovozce pro ČR, bezva lidi…poradí, zařídí a reklamace s nimi v naprosté pohodě…

nebo nakukuju na www.teutonia.de

Teď jsem zamilovaná do té origoš pláštěnky. Mám Solano půl roku a nepoužila jsem tu neorigoš ani jednou…asi ta origo nemá smysl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
6.1.08 13:14

Ahoj, taky jsem je měla vyhlídnuté ,ale nakonec jsme koupili jiné levnější, nějak nám nezbylo dost penízků. Jestli chceš, můžu ti poslat kontakt na holčinu, co je má - je z nich nadšená, třeba ti dá nějké info. Co jsem se ptala já, tak se dají sehnat už jen bez nánožníku v šedé a v modré barvě. Jinak se skoro všude čeká na kolekci 2008.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
6.1.08 13:22

Ahoj Novire - je to bys byla mo hodná, to víš každá fotečka a rada či zkušenost se hodí :D
Nevíte, kde je vidět v Praze naživo?? Na zkouška..a omrknutí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
6.1.08 13:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
6.1.08 13:29

KATKO, tak jsem při hledání toho kontaktu zjistila, že je to Nita33 co už přispívala tady :oops: No jo, internet je malý :lol: … o nikom jiném teda nevím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
6.1.08 13:34

Novire…seš to ty, že?
Já si to myslela, ale nebyla si jistá…
Tak jste nakonec koupili jiný? Ale koukám, že Soláno se ti líbí pořád :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
6.1.08 13:55

No jo líbí, jenže zařizujeme byt, tak nám holt na něj penízky nezbyly :( ale Tobík má moc hezký pokojíček :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
6.1.08 14:03

Novire…Pokojíček je hezká a potřebná věc. Co jste nakonec vybrali? Pochlub se… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20110
6.1.08 14:10

Nakonec jsme vybrali ABC moving light. Koukni se sem:
https://www.emimino.cz/modules.php?… … asi v půlce první strany :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
6.1.08 15:51

Tak už jsme se teda rozhodli a zkusíme to objednat, jen doufám ,že nebudou problémy s případným vrácením, no ještěsi to radši pročtu, co mají v podmínkách. Ještě dotaz - nevíte jak sedí barvy na obrázcích s realitou? Docela by se mi líbila ta oranžová, ale nevím jaká budev reálu..Jinak asi půjdu do modré barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
6.1.08 19:23

kATKA82…TY barvy sedí…neboj se toho…Vrácení není problém je to dané obchodním zákoníkem. Doporučuju objednání přímo od toho dovozce. Já tam teď budu řešit tu boudičku. Byli moooc ochotný a po dobu opravy mi dokonce půjčí jinou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
6.1.08 21:30

Katko : nahlodali jste i mě :oops:

Rozhodovla jsem se mezi Chicco 0.4 a Jane Energy, ty jsou opravdu lehké.

Tak teď nevím, nemít Chicco přes 10 kilo, objednala bych si je, ale Solano mají taky přes 10..
A taky nevýhoda že nemají ten nánožník, malý příští rok v zimě do sporťáku těžko vleze :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama