Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 13:31
Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se ZŠ Plamínkové na Praze 4 - Pankráci? Přemýšlím, že bych své dítě dala do této školy. Uvítám jakékoliv informace.
Díky :)

Reklama

Reakce:

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 24.11.17 15:39

Bohužel ne, ale moje sestřenice tam chodila od první do deváté a měla to tam ráda, ale to ti moc nepomůže, jistě se mnohé změnilo za tu dobu (devítku vyšla cca před 18ti lety). Ale je to pěkná budova, typická škola mezi paneláky, ale moderně udržovaná byla už před těmi 20ti lety. Jistě tam je dobré zázemí, spousta kroužků atd. Vždycky jsem sestřenici tu pěknou „novou“ školu záviděla! Já chodila do staré budovy v centru Prahy.

makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 17:39

Děkuji za názor ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama