Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 13:31
Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se ZŠ Plamínkové na Praze 4 - Pankráci? Přemýšlím, že bych své dítě dala do této školy. Uvítám jakékoliv informace.
Díky :)

Reakce:
Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 24.11.17 15:39

Bohužel ne, ale moje sestřenice tam chodila od první do deváté a měla to tam ráda, ale to ti moc nepomůže, jistě se mnohé změnilo za tu dobu (devítku vyšla cca před 18ti lety). Ale je to pěkná budova, typická škola mezi paneláky, ale moderně udržovaná byla už před těmi 20ti lety. Jistě tam je dobré zázemí, spousta kroužků atd. Vždycky jsem sestřenici tu pěknou „novou“ školu záviděla! Já chodila do staré budovy v centru Prahy.

makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 17:39

Děkuji za názor ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >