Reklama

Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 13:31
Zkušenosti se ZŠ Plamínkové

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se ZŠ Plamínkové na Praze 4 - Pankráci? Přemýšlím, že bych své dítě dala do této školy. Uvítám jakékoliv informace.
Díky :)

Reklama

Reakce:

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 24.11.17 15:39

Bohužel ne, ale moje sestřenice tam chodila od první do deváté a měla to tam ráda, ale to ti moc nepomůže, jistě se mnohé změnilo za tu dobu (devítku vyšla cca před 18ti lety). Ale je to pěkná budova, typická škola mezi paneláky, ale moderně udržovaná byla už před těmi 20ti lety. Jistě tam je dobré zázemí, spousta kroužků atd. Vždycky jsem sestřenici tu pěknou „novou“ školu záviděla! Já chodila do staré budovy v centru Prahy.

makeerka
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 17:39

Děkuji za názor ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >