Změny těla v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketa.melicharova
Nováček 3 příspěvky 07.04.18 08:11
změny těla v těhu

Ahoj holky,

jsem v 14tt, prví své těhu. Myslím si, že mám celkem ucházející postavu (165 cm, 60 kg).
Ale děsím se, co s mým tělem udělá těhotenství - celkem jsem na svou postavu pracně dřela :)
Dělám sales managerku v HM, nedávno tam přišla holčina, co byla cca. v 8 měs. Kupovala kalhoty vel. 46 a říkala mi, jo ještě před půl rokem jsem oblékla 36/38, než mi hrozně narostla pr*el :D
Obě jsme se zasmáli, ale já se v duchu trošku zděsila, co se stane se mnou.

Chci se zeptat, kolik jste v těhu přibrali a kolik čísel jste přeskočili u oblečení?
Jak se Vám změnili tělesné partie?
Díky
Markéta

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 07.04.18 08:15

Přibrala sem 15kg ale oblečení, jsem nosila porad stejné…akorát sem si koupila jedny těhotenské kalhoty v 8 měsíci o číslo větší…

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 07.04.18 08:15

No, musím říct, že je to to poslední, co by mě teď tankovalo. Důležitější je, aby bylo mimčo v pořádku, mělo co potřebuje a postavu budu řešit až po porodu.
Jediné, co teď trochu hlídám je to, abych správně a vyváženě jedla a v rámci možností se hýbala.
Zatím mám ve 25tt asi 5 kg nahoře a musela jsem si koupit těhotenskou podprsenku. A mám opohodlné těhu džíny a legíny. Jinak je to docela v pohodě.
Ale jinak jsou pro mě důležitější věci, než čísla u oblečení. Asi to mám jinak. :nevim:

Příspěvek upraven 07.04.18 v 08:20

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 07.04.18 08:16

Poprvé 10, podruhé 15 kilo. Po prvním porodu jsem šla z porodnice se svoji normální vahou a v moji velikosti před tehotenstvim. Podruhé jsem odcházela s pěti kily navíc a ta zmizela sama během sestinedeli. Velikost mam stejnou jako přes dětmi, ani prsa mi po ukončení kojení nezmizla. Jinak teda já si kupovala par tehotenskych kousku a to v moji velikosti 38- žádné větší velikosti jsem pořizovat nemusela

Půáček
Kecalka 258 příspěvků 07.04.18 08:19

S prvním dítětem 9 kg s druhým 12 kg a obě těhotenství jsem nosila velikost 38. Akorát pak těhotenské obleceni…

anonymka227
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 07.04.18 08:19

@marketa.melicha­rova přibrala jsem 1 kg, začínala jsem na 81 kg, velikost oblečení 40 v pase 74 cm k porodu jsem šla s 82 kg, ihned po porodu 73 kg a v pase 71 cm. Jedla jsem normálně a žádné prasarny - moje druhé těhu. Moje první těhu nahoře cca 15 kg, ale můžu si za to sama, zmrzlinky dobrůtky atd. Mimochodem kojenim mi nešlo ani jedno deko dolů. První těhu mě vycvičilo.

VikiRiki
Kecalka 158 příspěvků 07.04.18 08:23

Misto XS tricka S, tehu kalhoty o cislo vetsi (zacinala jsem na 51kg/165cm)..ale to hlavne kvuli tomu, ze se mi postupne roztahovala panev. Rok po porodu jsem zas oblikala svoje mini kalhoty..XS tricka ne, pac jsem je nepretahla pres nality prsa… Ale me v tehu narostlo jen brisko-nic vic. Ted cekam druhy a je to v blede ruzovym, jen o trosinku vetsi brisko…Bohuzel jak dopadnes ty ti nikdo nerekne, protoze jsme kazda jina…a kazdy tehotenstvi je jiny.

Dzejn111
Kecalka 152 příspěvků 07.04.18 08:34

První těhotenství 17kg (start 173cm a 56kg), druhé 12,5kg(start 58kg) a nosila jsem až do porodu vel. S, těhot. oblečení jsem. měla jen pár kousku (džíny, leginy, tričko a šaty), jinak jsem nosila normální šaty třeba. A z porodnice jsem šla v prvním případě s půlkou kg domů, v druhém jsem tam nechala víc. Každý je jiný, ale když budeš aktivní (pokud to pujde)a nebudes se precpavat, nemusis se děsit :)

saphire
Kelišová 6352 příspěvků 07.04.18 08:35

Přibrala jsem 16kg a většina bříško, stehna, boky a pak i prsa, 8kg zustalo v porodnici.
Až do konce těhotenství jsem nosila své eSkové kalhoty, trička musela nosit M.. každá to má jinak. Hlavně ať je mimčo zdravé a po porodu můžeš na sobě zase máknout :)

Petra67
Kecalka 221 příspěvků 07.04.18 08:37

To je asi tezko…ja mam v 24 tt nahore necelych 5 kg, zacinala jsem na 51,7 kg pri 170 cm. Bricho porad nemam, ale slo mi to tak nejak spis do boku, takze svoje kalhoty uz nezapnu a nosim leginy nebo kalhoty na gumu, co jsem koupila. Mam ale male podprsenky :lol:. Mam kamaradku, co je o 5 tydnu napred, bricho uz ma dost velke, ale zase rikala, ze kalhoty normalne zapne, jenom na sezeni rozepne. Jinak jim celkem normalne, neprejidam se, zelenina, ovoce, pohybu mam ale mene, do 4 mesice mi bylo blbe, ted jsem nemocna, tak jen lezim..myslim, ze kdyz se nebudes precpavat a budes dodrzovat zdravou zivotospravu a pohyb, tak to bude ok.

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 07.04.18 08:37

Já třeba přibrala v obou těhotenstvích přes 20 kilo, hodně jsem zadržovala vodu a měla jsem preeklampsii, všechno šlo dolů, dokonce mám míň než jsem měla před prvním těhotenstvím a pořád to jde lehce dolů. Jen z prsou mám plácačky :zed:

marketa.melicharova
Nováček 3 příspěvky 07.04.18 08:37

@P4ja Samozřejmě, že malé je nejdůležtější. Nebo, beru to tak.
Jen se informativně ptám, jak to mají ostatní maminky. Je to moje první těhu :) Nevím, co od toho očekávat.
Všechny kamarádky mi říkají, ať se nehlídám a konečně si užiji života, jídla :) že jsem v těhu a je to normální :)
Ale nerada bych byl koule.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18700 příspěvků 07.04.18 08:47

Já měla před těhotenstvími vždycky tak 63-65 kg na 160 cm, a nepribrala jsem moc, takže velikost jsem měla pořád stejnou, normální kalhoty i těhotenské. Po porodu jsem vždycky zhubla pod původní váhu.

Icestar
Závislačka 4130 příspěvků 3 inzeráty 07.04.18 08:48

@marketa.melicha­rova U prvního start 62kg, porod se 77kg, ve finále 68kg a pr*el narostla. S holkou jsem přestala stoupat na váhu v osmém měsíci s 85kg, z porodnice jsem šla se 77kg a aktuálně bojuju dostat se pod 70kg. Kromě toho, že ještě víc narostla pr@el, se k ní jaksi přidalo i rozkydlé břicho.

Holt to k tomu prostě patří, ale ten, kdo dřel před a dře i po, má ty následky podstatně méně viditelné :kytka:

Příspěvek upraven 07.04.18 v 08:49

P4ja
Závislačka 4497 příspěvků 07.04.18 08:49
@marketa.melicha­rova píše:
@P4ja Samozřejmě, že malé je nejdůležtější. Nebo, beru to tak.
Jen se informativně ptám, jak to mají ostatní maminky. Je to moje první těhu :) Nevím, co od toho očekávat.
Všechny kamarádky mi říkají, ať se nehlídám a konečně si užiji života, jídla :) že jsem v těhu a je to normální :)
Ale nerada bych byl koule.

No já jsem taky těhu poprvé, ale užívám si to i s tím, že se mě prostě tělo mění a třeba i změní. A pokud potřebuje něco nabrat a tak, tak to k tomu patří. Proto to má každá jinak.

Ale myslím si, že když člověk neprasí v jídle a přiměřeně se hýbe a cvičí, tak to zase takový problém nebude.
No a když po porodu nebudeš chtít být koule, kdyby to přišlo, tak to určitě zlepšíš. :) Teď bych si s tím hlvu nelámala a to bříško a všechno, co k tomu patří si užívala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama