Znaménka po porodu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
@Anonymní píše:
Během těhotenství se mi objevilo po těle více mateřských znamének a po porodu zůstaly, je to běžné? Stalo se to někomu?
Máš syna?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ano je to úplně běžné. Ale znaménka by se měla pravidelně kontrolovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Rachel_cz To právě nevím, při dcerách se mi nic neudělalo, při synovi ztmavly a vystouply dvě pihy, že jsem si je musela nechat odstranit. Švagrová také říkala to samé, tak jen tak pátrám, zda je to pravidlem, či ne. Měla jsem se víc rozepsat, omlouvám se.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@boball já mám dceru i syna a znaménka se mu objevovala u obou stejně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@boball píše:
@Rachel_cz To právě nevím, při dcerách se mi nic neudělalo, při synovi ztmavly a vystouply dvě pihy, že jsem si je musela nechat odstranit. Švagrová také říkala to samé, tak jen tak pátrám, zda je to pravidlem, či ne. Měla jsem se víc rozepsat, omlouvám se.
Myslím, že budu stejný případ
U dcery vůbec nic, teď u syna mi jich dost naskákalo, zejména krk a oblast prsou ![]()
- Citovat
- Upravit
@boball v pohodě, mě to jen zaujalo. Jsem těhotná, ještě nevím co to bude, ale vyrojily se mi na těle sem tam pihy a takové ty vlasecnicove vyrustky. Tak zjišťuji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Rachel_cz tak uvidíš, jestli si vzpomeneš schválně napiš, zda je miminko chlapeček. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj,
stalo se vám taky, že během těhotenství a po porodu se vám dělala nová kožní znaménka? Přibylo mi jich celkem dost. Nějaká zase ztmavla, jednomu přibyl tmavý okraj atd. Je to běžné, že toto udělají hormony?? Samozřejmě nechám zkontrolovat na kožním.
Kdy se vám případně přestala tvořit? Ještě kojím.
- Citovat
- Upravit
Během těhotenství se mi objevilo po těle více mateřských znamének a po porodu zůstaly, je to běžné? Stalo se to někomu?