Znaménka po porodu

Anonymní
27.7.20 07:32

Znaménka po porodu

Během těhotenství se mi objevilo po těle více mateřských znamének a po porodu zůstaly, je to běžné? Stalo se to někomu?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15113
27.7.20 07:34
@Anonymní píše:
Během těhotenství se mi objevilo po těle více mateřských znamének a po porodu zůstaly, je to běžné? Stalo se to někomu?

Máš syna?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9167
27.7.20 07:46

Ano, běžné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
27.7.20 07:49

Ano je to úplně běžné. Ale znaménka by se měla pravidelně kontrolovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
27.7.20 07:49

Taky to mám, jsem skoro 2roky po porodu a nemizí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
27.7.20 09:52
@boball píše:
Máš syna?

To na to má nějaký vliv?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
27.7.20 11:08

@Rachel_cz To právě nevím, při dcerách se mi nic neudělalo, při synovi ztmavly a vystouply dvě pihy, že jsem si je musela nechat odstranit. Švagrová také říkala to samé, tak jen tak pátrám, zda je to pravidlem, či ne. Měla jsem se víc rozepsat, omlouvám se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
27.7.20 11:13

@boball já mám dceru i syna a znaménka se mu objevovala u obou stejně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
27.7.20 11:14

@nozu Takže to byla jen náhoda, děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
27.7.20 16:15
@boball píše:
@Rachel_cz To právě nevím, při dcerách se mi nic neudělalo, při synovi ztmavly a vystouply dvě pihy, že jsem si je musela nechat odstranit. Švagrová také říkala to samé, tak jen tak pátrám, zda je to pravidlem, či ne. Měla jsem se víc rozepsat, omlouvám se.

Myslím, že budu stejný případ :) U dcery vůbec nic, teď u syna mi jich dost naskákalo, zejména krk a oblast prsou :think:

  • Citovat
  • Upravit
15113
27.7.20 20:53

@shadowbabe :lol: Já měla jednu na krku a jednu na prsu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
27.7.20 22:13

@boball v pohodě, mě to jen zaujalo. Jsem těhotná, ještě nevím co to bude, ale vyrojily se mi na těle sem tam pihy a takové ty vlasecnicove vyrustky. Tak zjišťuji :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
172
27.7.20 23:44

@boball mám syna a úplně to stejné :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
28.7.20 07:16

@Rachel_cz tak uvidíš, jestli si vzpomeneš schválně napiš, zda je miminko chlapeček. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.25 06:03

Ahoj,
stalo se vám taky, že během těhotenství a po porodu se vám dělala nová kožní znaménka? Přibylo mi jich celkem dost. Nějaká zase ztmavla, jednomu přibyl tmavý okraj atd. Je to běžné, že toto udělají hormony?? Samozřejmě nechám zkontrolovat na kožním.
Kdy se vám případně přestala tvořit? Ještě kojím.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat