Ztracená holčička

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8998
12.10.21 08:15

Ztracená holčička

Co holky říkáte na tuhle zprávu?

https://www.idnes.cz/…-zpravy_misl

Mně to celé přijde divné. Pokud by se jen ztratila a nic se nestalo už by ji dávno našli.,

Bud rodiče neříkají celou pravdu nebo někde spadla a je v bezvědomí nebo mrtvá a nebo ji našel někdo špatný a unesl ji.

Každopádně hrát stopovací hru v těchto místech pozdě večer ještě v zahraničí ( pro ně) mi přijde divný… i informace že rodiče včera odjeli do Berlína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10857
12.10.21 08:19

Mě to divný nepřijde. Stačí se jen podívat u nás na hory. Běžně tam zachraňují naprosté idioty, co si na zasněžené hory vezmou letní tenisky a výbavu, jak kdyby šli do nákupního centra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23247
12.10.21 08:20

Snad jí neublížili. Myslím rodiče.
Bohužel tyto tragické události se dějí.
Přeji, ať se najde v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8998
12.10.21 08:22
@Cenarius píše:
Mě to divný nepřijde. Stačí se jen podívat u nás na hory. Běžně tam zachraňují naprosté idioty, co si na zasněžené hory vezmou letní tenisky a výbavu, jak kdyby šli do nákupního centra.

No jo ale ztratila se předevčírem v lese. To by ji kdyby se opravdu jen ztratila a byla při vědomí už dávno našli.. preci jen nejsou to kanadské lesy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
12.10.21 08:22

Osobně si myslim že už v těch lesích není, nebo není živá. Dle mě by ji vrtulník s termovizí dávno zachytil. Každopádně smýšlení rodičů nechápu, jet si hrát do ČR do lesa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8998
12.10.21 08:24
@topazio píše:
Snad jí neublížili. Myslím rodiče.
Bohužel tyto tragické události se dějí.
Přeji, ať se najde v pořádku.

Prý byla se sourozenci když se ztratila a sourozenci byli nalezeni ( záchranáři) mne tam prostě bliká red flag kdo nechá hrát děti hodně pozdě večer hru na stopování v cizí zemi na naprosto opuštěném místě ( jsou z Berlína nejsou kousek od hranic)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
12.10.21 08:25

Osmileté vyděšené, promokle, a zmrzlé dítě neujde XY kilometrů denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9283
12.10.21 08:27

Taky jsem čekala, že už ji budou mít a bohužel to nahrává těm nejhorším variantám :,( Mě napadlo, jestli jsou nějací svědci, že s nimi do toho lesa vůbec přijela. Nebo se stala nějaká nehoda tam a rodiče zazmatkovali… Každopádně na dobrý konec to nevypadá a moc obdivuju všechny zasahující záchranáře, to musí být děsný pocit bezmoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6312
12.10.21 08:27

Tu první noc dost mrzlo, mám z toho husí kůži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
12.10.21 08:28

Nechapu, ze rodice odjeli… zivou ji nenajdou, to silne pochybuju. Chudak mala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
12.10.21 08:31

Tyjo, stopovačky běžně hrajeme taky, ale nenapadlo by mě nechat jít takhle malé dítě samotné v místech, kde to bezpečně nezná :? Obávám se, že živou jí už nenajdou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
12.10.21 08:34

Vždycky si říkám, že už se až moc koukám na true crime věci, že hned vidím tu nejhorší variantu. Ale když čtu tohle, tak mi je vážně hrozně úzko a myslím, že ne jen tak. Hrozně bych si přála, aby holčičku našli, ale to jak je situace popisovaná teď nezní vůbec pozitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
12.10.21 08:34

Mam z toho divny pocit uz od zacatku… jsem zvedava jak to dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
12.10.21 08:35

Chudák děcko. Odklon od tématu jo, ale mě teda ještě dnes ráno šokovala zpráva, že na Ostravsku našli rodinu s rok a půl starým dítětem v lese ve stanu. A objevili je podle usedaveho pláče toho dítěte. Není to první případ, kdy rodina s děckem skončí ve stanu. Nedávno o tom mluvila ředitelka litvínovské ZŠ, že tam taky takovou rodinu měli. Nebo holčička nenosila úkoly a pak zjistili, že doma nemají ani elektřinu. Dítě bez ponožek, protože mu je ráno sebral sourozenec. A podobně. Debi. l. ů rodičů mi líto není, ale pro ty děti se přece musí nějaká pomoc najít, tohle tady přece nechceme. :,(

Příspěvek upraven 12.10.21 v 08:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8998
12.10.21 08:35

@unuděná Tak jasný. Já jsem taky jela na tábor, kde byla stopovacka, ale byl to standartní les šlo se mnou starší holka a bylo léto a den. Víš jak to tam vypadá? To je místo, kde není ani signál jsou tam rokle i bažiny, spoustu srazu, převisu, široko daleko jen staré barabizny opuštěné vojenské objekty chalupy ještě po odsunu Němců.. Navíc už byla pěkná zima i v podvečer, foukalo. Holka měla ryfle a bundicku a červeny botičky do města.. nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat