Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Jsem v koncích…Asi jsem omylem darovala dva prsteny na haritu - v kabelce
Vím, že zázraky se dějí, ale pochybuju, že je někdy dopátrám. Ten jeden má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu, daroval ho taťka mamce v 78. roce k narozeninám… A teď k věci - máte některá zkušenost, že Vám udělali prsten na zakázku podle fotografie? Včera jsem pátrala asi 5 hodin na netu, až jsem ho dopátrala - byl prodán na nějaké aukci v Praze… Díky za rady, já už jsem bezradná, prohledala jsem všude všechno a nikde není, jen na netu ta fotografie, ale to asi nebude on…
Ty jo já bych asi hrála na city… zkusila bych se nějak dopídit k tomu novému majiteli, zkusit odkoupit, poslala bych fotku, na které je to vidět.. Prostě bych se asi fakt snažila ho získat zpět. Aspoň jeden
A jinak bych zkusila na Fler.cz najít šperkaře, když to půjde, určitě rádi udělají na zakázku. Jen to asi bude mastné ![]()
To mě taky napadlo, ale není tam uveden majitel, kdy byl prodanej…nic, jen vyvolávací cena a prodáno, ah jo, je tak krásnej, hezčí jsem ještě nikdy neviděla…ale to je i tím, že jsem ho obdivovala už jako malá a těšila jsem se, až mi bude, protože mamka ho už nenavlíkla…a já kráva ho někde pro…u
Ten druhý mě taky mrzí, ale ne tolik… ![]()
@Janulin napíš tomu kdo ho prodal jestli by ho nemohl zkontaktovat a vysvětlí mu situaci
Kdybyste ho někdy někdo na někom viděli,
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?…
Myslím, že majitel ho neprodá… ale zkusit se má všechno…
Ten můj měl už sem tam nějakou vadu, asi zkusím zakázkovou výrobu, když mám konečně fotku
@Janulin držím palce at ty ho udělají co nejlíp. Já bych zkusila všechno možné i nemožné taky mám jeden prsten, který má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu i když se ještě dá koupit a pořízovací cena je levná, ale v případě ztráty dělám možné nemožné. Ale každý člověk to má jiné.
@Janulin já bych zkusila kontaktovat majitele, třeba chodí i na emimi
a zkusit ho odkoupit.
@Mi24 díky, tak to mě hápeš, že
Už měsíc kvůli tomu špatně usínám…
@mlsalkaM dala jsem sem i fotku z té aukce, tak třeba se najde…zajímavé je, že ho mamka před 35 lety ztratila taky a našel se až za rok u ní v práci
@Janulin chápu jestli nemáš aukro učet tak mi pošli odkaz na člověka, který ho prodal já ho zkontaktuju ![]()
@Janulin píše:
@mlsalkaM dala jsem sem i fotku z té aukce, tak třeba se najde…zajímavé je, že ho mamka před 35 lety ztratila taky a našel se až za rok u ní v práci
@Mi24 píše:
@Janulin chápu jestli nemáš aukro učet tak mi pošli odkaz na člověka, který ho prodal já ho zkontaktuju
Ale to nebyla aukce na aukru ![]()
@mlsalkaM píše:
Ale to nebyla aukce na aukru
děkuji za upozornění, špatně jsem si to přečetla omlouvám se