Zúžené zvukovody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 11.03.18 09:56
Zúžené zvukovody

Ahoj, dcera má od mala zúžené zvukovody, bez zánětu. Chodíme pravidelně čistit uši na ORL, sami doma do uší nezasahujeme. Podle doktora se měl stav s věkem lepšit, ale opak je pravdou. Dcera po vyčištění slyší dobře, ale po pár dnech, jak se začne tvořit maz, se sluch horší.
Zajímalo by mě, jestli tohle někdo řešil nebo řeší u svého dítěte. Existuje nějaké řešení?

Reakce:

Danielss
Stálice 76 příspěvků 11.03.18 10:21

Mám to samé. 30 let a řešení žádné. Mě to zůstalo. Řeším přes orl

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 11.03.18 10:52

@Danielss to jsi mě nepotěšila. Zítra nesu do školy papír od doktora, že má tyhle problémy a může mít potíže se slyšením. Občas nosí poznámky, že je nepozorná nebo mimo, že nesleduje výklad, že je hlučná atd. Pak musíme na vyčištění uší a vše je zase ok. Nerada bych, aby kvůli uším zapadla do nějaké „škatulky“.

Danielss
Stálice 76 příspěvků 11.03.18 12:07

@Murka

Není jisté, že vaše dcera to bude mít na dále. Navíc já se sluchem problém nemám. Naopak, slyším velmi dobře. Jen zvukovod je úzký a nejde čistit, to musím řešit jedině přes orl. A dávat si více pozor na zánět středního ucha, se ejterym jsme velmi často jako dítě narodila.

Držím palce

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >