Zvrací při usínání

Anonymní
30.12.19 12:09

Zvrací při usínání

Ahoj, dcera byla zvyklá po přečtení pohádky sama usnout v posteli. Ze dne na den se to ale změnilo a jakmile odejdu začne strašně brečet a pozvrací se. Nevíte čím by to mohlo být? Nechávám ji svítit malé světýlko, aby se nebala. Když tam s ní jsem tak nebrečí, ale i tak usíná hodinu až hodinu a půl a dřív ji stačilo 20 min a byla tuhá. Jsou ji dva roky…

Děkuji všem za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1415
30.12.19 12:11

Mam to stejne (jen nexvraci, ale hystericky jeci, kdyz odejdu) s triletymi dvojcaty :nevim:. Podle me musi dozrat. Ale to dennodenni temer dvouhodinove uspavani me opravdu zmaha..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
30.12.19 12:33

Dávej ji spát později a buď tam s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
30.12.19 12:43

U těch dětí se to střídá. Úplně si to pamatuju jak jsem si pochvalovala jak dcera usíná sama v postýlce. A ono bum najednou řev a usínání hodinu. A pak zase stačila pohádka, pusa a usla sama. Já jsem tam s ní ale byla. Většinou jsem tedy usla dřív než ona :mrgreen:. Dneska je jí 5 a usíná sama po pohádce, ale klidně to trvá 2 hodiny než usne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
30.12.19 13:04

U nas poslednich 14 dni to stejne, nezvraci teda… Je ji 25 mesicu a vzdy jsem polozila, zazpivala tu nasi a odesla. Do 5 minut tuha… Ted chci odejit a slysim maminko, maminko, maminkoooooo… Bojim, tady haji ke me… No rve mi to srdce, brecet ji samozrejme nenecham. Taky jsem poserka, tak vim, jaky to je se bat v pokoji. Domluvila jsem se s ni, ze budeme nechavat otevreny dvere. Vi, ze sedim dole v obyvaku a piju kafe. Tak obcas zavola mami. Odpovim, ze jsem tady a piju kaficko, at spinka. No a je to den ode dne lepsi. Vcera prvni vecer me nevolala ani jednou. Za pul hodky zajdu a zavru dvere a spi celou noc. Takze se to lepsi, zda se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama