Mgr. Petr Novák
Specializace:
Právník
Pracoviště:
Soukromá praxe
Dobrý den,
mám Dohodu o pracovní činnosti a 14. 2. jsem šla marodit. A volali mi z práce, že mi posílají neschopenku zpátky a rovnou i výpověď.
Je to možné, když marodím?
Nic špatného sem v práci neudělala. Dohoda je na dobu určitou, pracuji tam od listopadu 2017 do současnosti.
Děkuji za odpověď