Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojky holky Skupina pro holky, který nemají a hledají kamarádku.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@veru26 jojo xs a zlata 34 ted mam 38 anahore pres ty balony sotva narvu m a to prosim cvicim jim 5× denne male porce a narozdil od tebe uz jsem 7mesicu po porodu skoro 8 no ja se uklidnuji tim ze az malej bude behat ze se nestihnu najist a schodim to.mela jsem 52kg ztloustla jsem na 71kg coz 19kg a ted jsem stale na 61kg a hruza ![]()
@aspagi
Si vtipná
Právě+, že vůbec nedaří, takže místo mé krásné velikosti XS mám teď M
![]()
Ahoj holky, tak se nám už blíží šest týdnů a odhaduji, že už budem mít něco přes 4 kila..A jak se daří vám a vašim ratolestem??
@Danca17 a jinak ja mela nositko od chicca ted ho prodavam…ted jsem si koupila ergonomicke nositko babymoov to je okopcena manduca akorat levnejsi je to vyrobene ve francii a jsem s nim moc spokojena to nositko od chicca bylo taky fajn kvuli tomu ze tam mohl malej i kdyz nedrzel hlavicku pac tam mel podperku
A používáš nějaké nosítko? Slyšela jsem, že Manduca je dobrá a chrání i tělesnou konstrukci miminka. Takže o ní uvažuju, je to i prktický, když se nehodí kočár…
@Danca17 uplne male mimco roste rychleji, nez bych si prala
Fakt nekecam, uvidíš, ze za par tydnu budes naříkat, jak te z noseni boli zada
A i na centimetry je to prvních par mesicu rychlovka.
A co ostatní holky, jak se mate? Ticho po pesine…
@Divine Tak máte veselo
No náš malej je moc fajn, ale dneska mi dal fakt zabrat. Noc blbá, přes den nechtěl spát - jen po kojení u mě na klíně, ale to si pořádně neodpočineš, protože hlídáš jeho
Ještě nemáme ty správné návyky, tak třeba dudlík pomůže, aby se ududlal v postýlce a nechtěl dudlat prso…
A jak rychle vlastně roste a přibírá mimčo? Někdy bych si přála, aby už měl tak o 2 kila víc…
@Danca17 tak spat s dudlem muze jakkoli, jak je mu to pohodlne
Však uvidíš, třeba mu bude vypadavat, az usne…a ty nakonec budes vecna podavacka dudliku
Podle me je dudla pro nektere rodice spasa, ne ze ne ![]()
A vahu mel prdolka teda paradni, bez tech padesati gramu mel syn a to jsem ho dlouho prenasela…
To moje prdle batole si prave pise po pyzamu propiskou a tvari se velice vazne…
a ted prave vylezla na stul a pro zmenu se tomu smeje.
Dneska jsme mu dudlík dali, když jsem dokojila a dala ho do postýlky. Začal totiž zase mlaskat a natahovat, tak jsme mu ho dali a hned cumlal, takže taťka koupil asi správný
Prosím Tě, v jaké poloze se může spát s dudlíkem? On mi špatně odříhává, tak ho dávám raději na bok a až pak na záda… Jsem zvědavá, jak si navykne, ale hodně maminek si ho chválí, tak snad pomůže i nám na to zdlouhavé usínání a kníkání, že chce prso na dudání ![]()
Jinak malej měl 3150g a 47 cm, což jde na to šel o tolik dřív ![]()
@Danca17 tak se netrap kvůli dudliku. Moje deti je take mely, teda dcera porad ma
Aspon bude klidek a spokojenost na obou stranách.
Jsem zvedava, jestli se vam podari najit ten spravny na první pokus. Me ze zacatku pripadaly všechny strasne velke na tak malou pusinku ![]()
A spaci rezim si stejne mimco vytvori samo, staci ho jen pozorovat a vychazet mu vstric… A kolik malickej meril a vazil, když se narodil?
Kojení se daří, ale poslední den mi přijde, že jsem pro něj často jako živej dudlík. Chce se přisát ikdyž je po kojení a jen mě žužlá… Takže dneska manžel přiveze dudlík, protože je to hrůza
Chce žužlat, jinak brečí, ale pro mě je to po kojení prostě už dlouhé… Tak uvidíme:)Dneska se mu moc nechce spát, je to tak 40 minut spaní a hodina vzhůru
Snad se srovná…
@Danca17 to je krasne, jak se s mimcem szivate… ja jsem dcerku po kazdem koupani mazala uz od narozeni a koupala jsem skoro kazdej den. Brala jsem to jako ritual a masaz zaroven. Ale zase, názory jsou ruzne, jako na vsechno
Takze si to udelej podle svých pocitu. A co kojeni, dari se vam?
Ahoj holky. Tak s malým je to fajn. Někdy větší divočina, někdy pohoda:) Prostě den ode dne, ale tak se zabíháme
Teď nás trochu trápil pupík, trochu mu krvácel, ale ne zevnitř, spíš jakoby mu trochu praskla kužička, tak snad se to bude zlepšovat. Jinak celkem den probíhá tak, že ho nakojím a přebalím, pak zase třeba nakojím na uklidnění a usne. Večer pak koupání/někdy jen mytí žínkou… Dneska v noci třeba bylo všechno super, vyspali jsme dobře, malej se vzbudil vždy tak na hoďku a pak zase spal třeba 3 hodiny.
Holky, mazaly jste prcky po koupání už takhle od mala, nebo až později? Díky
Návštěvy uživatelů
- budilucka , 3.2.22 10:48
- LUCIE.BERGMAN , 2.2.22 08:30
- marketapatova , 19.11.20 09:46
- katherinaa , 21.2.20 21:59
- lancisko , 7.10.19 11:15
- IvaHar , 8.8.19 21:37
- KaaCa03 , 22.7.19 17:28
- Veronika_Janatova , 15.4.19 11:11
- J.O.V , 2.4.19 17:47
- Yunnx97 , 15.3.19 14:11
- rom.k , 13.11.18 10:09
- Nunina72169 , 5.10.18 20:18
- Souhym , 21.7.18 22:36
- buckova79 , 16.5.18 12:42
- Michaela95 , 7.5.17 21:57
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1
Jak se zbavit komárů, když máme miminko?
- 23.6.26 23:22
- Sára2020
- 6
Zkušenosti s podlahová myčkou Tineco
- 23.6.26 22:37
- Striky
- 1
Colonnade pojišťovna
- 23.6.26 22:04
- stinga
- 4
Předčasně uzavřená velká fontanela a...
- 23.6.26 20:45
- Karolína2020
- 1
Svědivá vyrážka , prosím radu
- 23.6.26 22:34
- Aries6
- 6
Asi jsem vše pokazila víc..
- 23.6.26 22:59
- Klávesa289
- 30
Sportování v těhotenství (kolo, lyže)
- 23.6.26 22:11
- Hobitka
- 12
Těhotenské nevolnosti (7 tt) a práce
- 23.6.26 23:22
- Hanča1234
- 6
Nové příspěvky
Bulovka – ortopedie
- 24.6.26 04:16
- xkamilkax
- 9
Jak probíhá zkouška na vysoké škole?
- 24.6.26 03:38
- Lollitka
- 54
PMDD - co vám pomohlo?
- 24.6.26 01:46
- Noku
- 2
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 24.6.26 01:38
- Noku
- 67
Milenky sem nová diskuze
- 24.6.26 01:22
- M_Vladim
- 113872
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 24.6.26 01:03
- JoHoP
- 315
Znáte dobrý vtip? Sem s ním!
- 24.6.26 00:18
- KalamityJohn
- 43423
Nedostatek sexu, partnerka se mu vyhýbá
- 24.6.26 00:02
- Černá Madonna
- 59
Nemáme rádi léto
- 24.6.26 00:02
- Risanka
- 9677
Změny rodidel po 3. porodu
- 23.6.26 23:58
- Anonymní
- 1