Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojky holky Skupina pro holky, který nemají a hledají kamarádku.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@veru26
Já taky nekojím a teplou vodu nosím v termosce, já mám s tím krmením vlastně úplně jiný problém, Sofinka totiž jak dojí, tak začne vřískat a my ještě nepřišli na to, čím to je, ale na prdy to nevypadá, vůbec se nešponuje ani netlačí, jen strašně řve a to skoro vždy, takže se asi bojím hlavně toho.
Fakt Ti ohřívají vodu? A kam takhle chodíte posedět s kočárkem?
Tak když je nejhůř tak přebaluju v kočárku, co se týče krmení, tak já nekojím a lahvičku mi na požádání ohřejou všude..Jo a v autě nám taky spinká
Jak jsou ty děti stejný ![]()
@veru26
Jj to my máme taky tak, že stačí naložit do kočáru a vyjet a hned vytuhne, to samé i v autě, asi se bojím zbytečně
. Ale není moc míst, kde by se dalo dítě přebalit a v klidu nakrmit.
No naše malá je taky poslední obou ubrečená a jediný místo kde nebrečí a spinká je právě kočárek, takže na nákupy a do víru města se s ní nebojím, protože vím že bude spát ![]()
@benjaminek to ma prdiky ne pomaha bio gaia drahe ale fakt zabiraji pak nahrivaci polstarek do mikrovlnky koupis v dm od babylove cca za 200 pak narazove ponaha kapicky sab simplex lefax esspumissan a nebo baby calm no a nebo vetrova mast pupik ja se taky ze zacatku bala s malym chodit ale jen kuli tomu ze bude mit hlad a budu muset v zime nekde venku kojit. jinak malej mel ted 4dny horecky ze zubu a to si uzijes vic jak s prdikama ale uz je zub prorizlej tak uz bude dobre uz ma 4venku ![]()
Achjo holky, malá je dva dny tak ubrečená, že už nevím co, tak takhle ani nevytáhneme paty z domu. Já mám pořád hrůzu někde chodit, že začne brečet a já nebudu vědět co s ní. Takže když potřebuju nakoupit, tak si do Billy raději skočím sama
.
Já bych se s miminkem nenaučila vůbec nic, takže obdivuju všechny pracující a studující
.
@veru26 snad jo jsem u nasich a malej ma horecku asi roste zub nahore kdyby ji mel i v utery dam vedet
Já jsem taky pracovala ve zdravotnictví, přímo v nemocnici na chirurgii jako sestra.
@benjaminek matika je i pro me hruza ale je to o tisicich prikladu nic jineho no tak veru26 taky pracovala ve zdravotnictvi
@aspagi
Já jsem pracovala ve zdravotnictví.
Jak slyším matematika, nebo něco z ekonomie apod., tak to bych vůbec nedala, to je španělská vesnice
.
@benjaminek zivotni prostredi bc. Pak chci navazat na odpadove inzenyrstvi no a jsou tam i horsi predmety jako statika mikrobiologie laborky fyzika a pristrojova mechanika a co ty mas za skolu
Návštěvy uživatelů
- budilucka , 3.2.22 10:48
- LUCIE.BERGMAN , 2.2.22 08:30
- marketapatova , 19.11.20 09:46
- katherinaa , 21.2.20 21:59
- lancisko , 7.10.19 11:15
- IvaHar , 8.8.19 21:37
- KaaCa03 , 22.7.19 17:28
- Veronika_Janatova , 15.4.19 11:11
- J.O.V , 2.4.19 17:47
- Yunnx97 , 15.3.19 14:11
- rom.k , 13.11.18 10:09
- Nunina72169 , 5.10.18 20:18
- Souhym , 21.7.18 22:36
- buckova79 , 16.5.18 12:42
- Michaela95 , 7.5.17 21:57
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:17
- JancaS84
- 9
Americký staford a dítě
- 23.6.26 16:16
- moofy
- 6
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 16:34
- Anonymní
- 3
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:54
- Aurellia77
- 8
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 16:03
- albertka132
- 57
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 16:26
- Anonymní
- 48
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Dětský horoskop/astrologie
- 23.6.26 16:40
- Černá Madonna
- 5
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 16:37
- Anonymní
- 213
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 16:37
- xiaxxx
- 113677
IVF - ET/KET 2026
- 23.6.26 16:35
- Marcela_dogmom
- 5231
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 16:34
- Anonymní
- 3
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 16:26
- Anonymní
- 48
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 16:26
- JoHoP
- 92
Bilance ČT - nízká porodnost
- 23.6.26 16:22
- Anna766
- 597
Uklízečka ve školce
- 23.6.26 16:21
- Snopy123
- 155
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 16:17
- JancaS84
- 9