Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahojky holky Skupina pro holky, který nemají a hledají kamarádku.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

8836
22.10.13 18:00

@veru26
Já taky nekojím a teplou vodu nosím v termosce, já mám s tím krmením vlastně úplně jiný problém, Sofinka totiž jak dojí, tak začne vřískat a my ještě nepřišli na to, čím to je, ale na prdy to nevypadá, vůbec se nešponuje ani netlačí, jen strašně řve a to skoro vždy, takže se asi bojím hlavně toho.
Fakt Ti ohřívají vodu? A kam takhle chodíte posedět s kočárkem?

115
22.10.13 11:17

@benjaminek

Tak když je nejhůř tak přebaluju v kočárku, co se týče krmení, tak já nekojím a lahvičku mi na požádání ohřejou všude..Jo a v autě nám taky spinká :-D Jak jsou ty děti stejný :lol:

8836
22.10.13 08:00

@veru26
Jj to my máme taky tak, že stačí naložit do kočáru a vyjet a hned vytuhne, to samé i v autě, asi se bojím zbytečně :think:. Ale není moc míst, kde by se dalo dítě přebalit a v klidu nakrmit.

115
21.10.13 17:59

@benjaminek

No naše malá je taky poslední obou ubrečená a jediný místo kde nebrečí a spinká je právě kočárek, takže na nákupy a do víru města se s ní nebojím, protože vím že bude spát :-)

5847
20.10.13 13:57

@veru26 uz nemame horecky super v utery to teda plati joo?

5847
20.10.13 13:56

@benjaminek to ma prdiky ne pomaha bio gaia drahe ale fakt zabiraji pak nahrivaci polstarek do mikrovlnky koupis v dm od babylove cca za 200 pak narazove ponaha kapicky sab simplex lefax esspumissan a nebo baby calm no a nebo vetrova mast pupik ja se taky ze zacatku bala s malym chodit ale jen kuli tomu ze bude mit hlad a budu muset v zime nekde venku kojit. jinak malej mel ted 4dny horecky ze zubu a to si uzijes vic jak s prdikama ale uz je zub prorizlej tak uz bude dobre uz ma 4venku :lol:

8836
19.10.13 19:04

Achjo holky, malá je dva dny tak ubrečená, že už nevím co, tak takhle ani nevytáhneme paty z domu. Já mám pořád hrůzu někde chodit, že začne brečet a já nebudu vědět co s ní. Takže když potřebuju nakoupit, tak si do Billy raději skočím sama :(.
Já bych se s miminkem nenaučila vůbec nic, takže obdivuju všechny pracující a studující ;).

5847
19.10.13 13:42

@veru26 snad jo jsem u nasich a malej ma horecku asi roste zub nahore kdyby ji mel i v utery dam vedet

115
19.10.13 10:53

@benjaminek

Já jsem taky pracovala ve zdravotnictví, přímo v nemocnici na chirurgii jako sestra.

115
19.10.13 10:52

@aspagi
No tak budu držet pěsti, jo a to úterý platí??

5847
19.10.13 10:52

@benjaminek matika je i pro me hruza ale je to o tisicich prikladu nic jineho no tak veru26 taky pracovala ve zdravotnictvi

115
8836
18.10.13 20:30

@aspagi
Já jsem pracovala ve zdravotnictví.
Jak slyším matematika, nebo něco z ekonomie apod., tak to bych vůbec nedala, to je španělská vesnice :mrgreen:.

5847
18.10.13 15:25

@benjaminek zivotni prostredi bc. Pak chci navazat na odpadove inzenyrstvi no a jsou tam i horsi predmety jako statika mikrobiologie laborky fyzika a pristrojova mechanika a co ty mas za skolu

8836
18.10.13 14:08

@aspagi
Mně je 27.
Teda nevím, co studuješ za školu, ale ty pedměty Ti nezávidím ;)

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny