Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Ahojky holky Skupina pro holky, který nemají a hledají kamarádku.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

115
19.9.13 11:39

@aspagi
Příští týden se stavím na kafe, ještě upřesním :)

5847
19.9.13 08:15

@Kačudík jo je uzasna vzdycky jsem s ni kecala pri ozvach miminka a richter jsem si taky myslela ze je peclivej ale asi ne dle tohho jak te zanedbal hm..zkusim se pozeptat v lekarne jak pise veru26a uvidim co a jak a kdyztak objednam z e-shopu.

115
18.9.13 19:42

@aspagi

Koupíš to i v jakýkoliv lékárně.

71
18.9.13 15:24

Dětský raj je blízko Poštovního náměstí v Rochlicich, kdyz se podíváš na kamenné prodejny na jejich webu, tak tam to mají presne - jen ted nevim ty stránky, ale google ti to vyjede. Je to taková dlážděna silnice nahoru do kopce, vede z M. Horákovy nahoru do Rochlic k Plusu.. prima obchod, hodne věci jsem nakoupila v jejich eshopu a nechala dovézt tamm.
Jinak sestřička je fajn, mám ji rada, dokonce za mnou byla i v porodnici - asi kdyz se jim donesl ten průser se mnou.. co myslíš ty?

5847
18.9.13 14:28

@Kačudík taky pisu pres mobil a taky mam richtra za fynekologa mazec tak jeste ze neco nezanedbal u me uff a prosimte kde je detsky raj? A co rikas na sestricku od richtra?

71
18.9.13 09:57

A sakra, mobil mi to sem hodil dvakrát…

71
18.9.13 09:51

@aspagi ahojky, taky ji mám, koupila jsem ji v Dětském ráji v Rochlicich a stala nejak do 250,–. Elektrická neni, jen umělohmotná a to nasadís na trubici k vysavači a zapnes ho…
Jinak chodím do Dunaje k Richterovi, prý byl kdysi dobrej, ale pak jsem na něj slyšela taky neco negativního, jen jsem si řekla, ze to jsou pomluvy a zůstala u něj. Jenže tohle vyloženě zanedbal, kdyz viděl tu moji zprávu z tak nemocnice, tak se chytil za hlavu a prý - proč jsme neudělali ty krevní testy.. no co mu na to mas odpovědět? Me uz zarazilo, ze ani toho hubnutí si nevšiml, vždycky automaticky vyplnil kolonku a hotovo. Na to jsem ho musela upozornit taky já.. Ale má dobrej ultrazvuk, nemusela jsem chodit do nemocnice na ty velký UZ :-)

71
18.9.13 09:51

@aspagi ahojky, taky ji mám, koupila jsem ji v Dětském ráji v Rochlicich a stala nejak do 250,–. Elektrická neni, jen umělohmotná a to nasadís na trubici k vysavači a zapnes ho…
Jinak chodím do Dunaje k Richterovi, prý byl kdysi dobrej, ale pak jsem na něj slyšela taky neco negativního, jen jsem si řekla, ze to jsou pomluvy a zůstala u něj. Jenže tohle vyloženě zanedbal, kdyz viděl tu moji zprávu z tak nemocnice, tak se chytil za hlavu a prý - proč jsme neudělali ty krevní testy.. no co mu na to mas odpovědět? Me uz zarazilo, ze ani toho hubnutí si nevšiml, vždycky automaticky vyplnil kolonku a hotovo. Na to jsem ho musela upozornit taky já.. Ale má dobrej ultrazvuk, nemusela jsem chodit do nemocnice na ty velký UZ :-)

5847
17.9.13 19:51

@veru26 a to nasadis na vysavac? Nebo to je elektricka odsavacka a kolik stoji budu to muset koupit malej ma ucpanej nos a chrape :lol:

115
17.9.13 19:47

@aspagi

No jo, ale ve s že nám je šest týdnů :-/ Normálně v lékárně řekni že chceš odsávačku na vysavač, je fakt super odsaje tomu miminku všechno a může se tak vklidu najíst mlíka. Já jsem s tím spokojená, je mi jí hrozně líto jak má ucpaný nosánek a dávý se těma hlenama :,(

5847
17.9.13 17:51

@veru26 teda ty jsi samej lek miki ma taky rymu ale davam mu jen hodne pit caje a ani nemam odsavacku a co to je odsavacka na vysavac?

5847
17.9.13 17:49

@Kačudík hele kdyz vydrzis kojit do 4mesicu a pak pridas odpoledne zeleninu tak se mala nadlabne a uvidisjak bude pribirat malej na 3.5mesicich pribral jen 150gramu za 14dni mudra hrozila um ale ja se nenechala kojila a pak prikrmovala odpoledne zelenina ecer kase a prokladala jsem to kojenim a nekdy na 4.5mesicich jsem zacal a stridat k obedu ovoce zelenika no a od 7mesice davam ranni kojeni obed zelenina svaca ovoce budto ovocne mlicko nestle dělají bananove od 4m nebo jogurt nebo ovoce pak kojeni a vecer kase a v noci 3× kojeni des bes
Jinak jakyho mas gyndare fakt ti nezavidim co sis prozila

115
17.9.13 12:28

@Kačudík
Doktorka nám doporučila Otrivin pro nejmenší a Fenistil kapky na zmírnění otoku v nosánku, zvlhčený vzduch, často odsávat(odsávačkou na vysavač) a vytírat nosánek buď Fyziologickým roztokem nebo Vincentkou.

71
17.9.13 09:27

@Divine kdyby to bylo v autobuse, mohla bych to byt ja s Dajinkou :-) Ale tramvaji jsme vcera nejely… Jinak je ji pres 3,5 mesice a vazi 4,8kg. Pri narozeni mela 2,8kg. Meri 59cm. Takze je na spodni hranici… A proc jsi odlozila ockovani?

@veru26 nekdy udelas maximum a o mliko stejne prijdes.. nastesti je dneska doba tak pokrocila, ze ta UM je fakt vymakana :-) A ja taky vyrostla na eviku, protoze za mamky se melo kojit je kazde tri hodiny, driv ne, ja kricela hlady, tak zacala prikrmovat evikem a prisla o mliko.. A jake leky ji ted davas? Ja jen, ze pritel zrovna onemocnel, tak se desim, aby to mala nechytla..Mam doma jen paralenovy cipky na snizeni horecky…

2608
17.9.13 07:46

@Kačudík tak to je strasne, co sis zazila :( Vedet, ze jsi mohla umřít, fuj, ani na to nemyslet..
No hlavne, ze jsi v poradku a ze se na to prislo. U pripadneho druhého tehotenstvi uz budes urcite hlidana, vid.
Včera, jak jsem jela tramvaji od doktorky, tak byla vedle me pani, která sve holcicce rikala Dajinko :lol:
Hele a kolik Daja vazi, ze se ti to zda malo?

Jinak ta nase rošťanda ma uz 11kg, u doktorky ječela, jak kdyby ji chteli zavraždit, hysterka silena 8) A odlozila jsem ockovani MMR az na dva roky, no moc nadsene z toho mudr. a sestra nebyly…

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny