Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojky holky Skupina pro holky, který nemají a hledají kamarádku.
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@Kačudík jo je uzasna vzdycky jsem s ni kecala pri ozvach miminka a richter jsem si taky myslela ze je peclivej ale asi ne dle tohho jak te zanedbal hm..zkusim se pozeptat v lekarne jak pise veru26a uvidim co a jak a kdyztak objednam z e-shopu.
Dětský raj je blízko Poštovního náměstí v Rochlicich, kdyz se podíváš na kamenné prodejny na jejich webu, tak tam to mají presne - jen ted nevim ty stránky, ale google ti to vyjede. Je to taková dlážděna silnice nahoru do kopce, vede z M. Horákovy nahoru do Rochlic k Plusu.. prima obchod, hodne věci jsem nakoupila v jejich eshopu a nechala dovézt tamm.
Jinak sestřička je fajn, mám ji rada, dokonce za mnou byla i v porodnici - asi kdyz se jim donesl ten průser se mnou.. co myslíš ty?
@Kačudík taky pisu pres mobil a taky mam richtra za fynekologa mazec tak jeste ze neco nezanedbal u me uff a prosimte kde je detsky raj? A co rikas na sestricku od richtra?
@aspagi ahojky, taky ji mám, koupila jsem ji v Dětském ráji v Rochlicich a stala nejak do 250,–. Elektrická neni, jen umělohmotná a to nasadís na trubici k vysavači a zapnes ho…
Jinak chodím do Dunaje k Richterovi, prý byl kdysi dobrej, ale pak jsem na něj slyšela taky neco negativního, jen jsem si řekla, ze to jsou pomluvy a zůstala u něj. Jenže tohle vyloženě zanedbal, kdyz viděl tu moji zprávu z tak nemocnice, tak se chytil za hlavu a prý - proč jsme neudělali ty krevní testy.. no co mu na to mas odpovědět? Me uz zarazilo, ze ani toho hubnutí si nevšiml, vždycky automaticky vyplnil kolonku a hotovo. Na to jsem ho musela upozornit taky já.. Ale má dobrej ultrazvuk, nemusela jsem chodit do nemocnice na ty velký UZ ![]()
@aspagi ahojky, taky ji mám, koupila jsem ji v Dětském ráji v Rochlicich a stala nejak do 250,–. Elektrická neni, jen umělohmotná a to nasadís na trubici k vysavači a zapnes ho…
Jinak chodím do Dunaje k Richterovi, prý byl kdysi dobrej, ale pak jsem na něj slyšela taky neco negativního, jen jsem si řekla, ze to jsou pomluvy a zůstala u něj. Jenže tohle vyloženě zanedbal, kdyz viděl tu moji zprávu z tak nemocnice, tak se chytil za hlavu a prý - proč jsme neudělali ty krevní testy.. no co mu na to mas odpovědět? Me uz zarazilo, ze ani toho hubnutí si nevšiml, vždycky automaticky vyplnil kolonku a hotovo. Na to jsem ho musela upozornit taky já.. Ale má dobrej ultrazvuk, nemusela jsem chodit do nemocnice na ty velký UZ ![]()
@veru26 a to nasadis na vysavac? Nebo to je elektricka odsavacka a kolik stoji budu to muset koupit malej ma ucpanej nos a chrape ![]()
No jo, ale ve s že nám je šest týdnů :-/ Normálně v lékárně řekni že chceš odsávačku na vysavač, je fakt super odsaje tomu miminku všechno a může se tak vklidu najíst mlíka. Já jsem s tím spokojená, je mi jí hrozně líto jak má ucpaný nosánek a dávý se těma hlenama ![]()
@veru26 teda ty jsi samej lek miki ma taky rymu ale davam mu jen hodne pit caje a ani nemam odsavacku a co to je odsavacka na vysavac?
@Kačudík hele kdyz vydrzis kojit do 4mesicu a pak pridas odpoledne zeleninu tak se mala nadlabne a uvidisjak bude pribirat malej na 3.5mesicich pribral jen 150gramu za 14dni mudra hrozila um ale ja se nenechala kojila a pak prikrmovala odpoledne zelenina ecer kase a prokladala jsem to kojenim a nekdy na 4.5mesicich jsem zacal a stridat k obedu ovoce zelenika no a od 7mesice davam ranni kojeni obed zelenina svaca ovoce budto ovocne mlicko nestle dělají bananove od 4m nebo jogurt nebo ovoce pak kojeni a vecer kase a v noci 3× kojeni des bes
Jinak jakyho mas gyndare fakt ti nezavidim co sis prozila
@Kačudík
Doktorka nám doporučila Otrivin pro nejmenší a Fenistil kapky na zmírnění otoku v nosánku, zvlhčený vzduch, často odsávat(odsávačkou na vysavač) a vytírat nosánek buď Fyziologickým roztokem nebo Vincentkou.
@Divine kdyby to bylo v autobuse, mohla bych to byt ja s Dajinkou
Ale tramvaji jsme vcera nejely… Jinak je ji pres 3,5 mesice a vazi 4,8kg. Pri narozeni mela 2,8kg. Meri 59cm. Takze je na spodni hranici… A proc jsi odlozila ockovani?
@veru26 nekdy udelas maximum a o mliko stejne prijdes.. nastesti je dneska doba tak pokrocila, ze ta UM je fakt vymakana
A ja taky vyrostla na eviku, protoze za mamky se melo kojit je kazde tri hodiny, driv ne, ja kricela hlady, tak zacala prikrmovat evikem a prisla o mliko.. A jake leky ji ted davas? Ja jen, ze pritel zrovna onemocnel, tak se desim, aby to mala nechytla..Mam doma jen paralenovy cipky na snizeni horecky…
@Kačudík tak to je strasne, co sis zazila
Vedet, ze jsi mohla umřít, fuj, ani na to nemyslet..
No hlavne, ze jsi v poradku a ze se na to prislo. U pripadneho druhého tehotenstvi uz budes urcite hlidana, vid.
Včera, jak jsem jela tramvaji od doktorky, tak byla vedle me pani, která sve holcicce rikala Dajinko ![]()
Hele a kolik Daja vazi, ze se ti to zda malo?
Jinak ta nase rošťanda ma uz 11kg, u doktorky ječela, jak kdyby ji chteli zavraždit, hysterka silena
A odlozila jsem ockovani MMR az na dva roky, no moc nadsene z toho mudr. a sestra nebyly…
Návštěvy uživatelů
- budilucka , 3.2.22 10:48
- LUCIE.BERGMAN , 2.2.22 08:30
- marketapatova , 19.11.20 09:46
- katherinaa , 21.2.20 21:59
- lancisko , 7.10.19 11:15
- IvaHar , 8.8.19 21:37
- KaaCa03 , 22.7.19 17:28
- Veronika_Janatova , 15.4.19 11:11
- J.O.V , 2.4.19 17:47
- Yunnx97 , 15.3.19 14:11
- rom.k , 13.11.18 10:09
- Nunina72169 , 5.10.18 20:18
- Souhym , 21.7.18 22:36
- buckova79 , 16.5.18 12:42
- Michaela95 , 7.5.17 21:57
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 15:48
- Robert750
- 1
Americký staford a dítě
- 23.6.26 15:42
- Anonymní
- 1
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:37
- JancaS84
- 5
Rozchod, nevera, deti, navrat
- 23.6.26 15:06
- Anonymní
- 1
Zadržování stolice ze strachu
- 23.6.26 15:33
- JancaS84
- 6
Bulovka – ortopedie
- 23.6.26 14:22
- Brita83
- 7
Kadeřnictví v Praze, kde opravdu...
- 23.6.26 15:11
- Anonymní
- 15
Dítě se nesmí stýkat s ročním bratrancem...
- 23.6.26 15:31
- j.a.n.i1
- 55
Přítel přijel včera z práce a choval se...
- 23.6.26 15:12
- andiedvorakova
- 47
Nechráněný styk za peníze
- 23.6.26 10:23
- admin
- 25
Nové příspěvky
Lze mít dva hlavní pracovní poměry najednou?
- 23.6.26 15:51
- Anonymní
- 6
Milenky sem nová diskuze
- 23.6.26 15:49
- Luxusnixicht
- 113669
Co nosíte, když nenosíte podprsenku?
- 23.6.26 15:49
- Silverine247
- 55
Nedostatek sexu partnerka odmítá
- 23.6.26 15:48
- Robert750
- 1
Mobilní klimatizace
- 23.6.26 15:45
- Zumpa
- 44
Rok uplynul a já odcházím
- 23.6.26 15:44
- Pe.M.1
- 143
Půl roku se snažíme o miminko a stále nic
- 23.6.26 15:42
- andiedvorakova
- 23
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 23.6.26 15:42
- Anonymní
- 206
Se sluchátky nemluvím
- 23.6.26 15:42
- JoHoP
- 90
Americký staford a dítě
- 23.6.26 15:42
- Anonymní
- 1