Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
811
23.6.26 15:57
@zmrzlik píše: Více

Mohl si už zas.ukat se Son. Hadave povahy mají stejné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4474
23.6.26 16:00
@Ephemeral píše: Více

To by byla třaskatá kombinace. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37748
23.6.26 16:02
@sirikit píše: Více

Onkel Karl. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.26 16:14
@Venetia píše: Více

Zase jsem mu nikdy neběžela psát v okamžiku, kdy jsem se tu něco dočetla, protože coby kdyby.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15105
23.6.26 16:31
@Ephemeral píše: Více

Hele zřejmě jeji manžel ji doma chce. :nevim:. On je každý jiný viš… Věř, že plno lidí by nechtělo doma tebe. :nevim:. A co se týče diskuze tady. Mali provokuje, hada se. Ale alespon do tohohle tematu patří. Ty jsi nikdy milenka nebyla, nikdy nebudes. Uz milionkrat jsi napsala, ze te to tu nebavi, musis filtrovat lidi, co tu nechces cist, ale stejně mas porad potřebu sem psát :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
811
23.6.26 16:33
@xiaxxx píše: Více

Ano, naprostá většina by mě doma nechtěla, to je čistý fakt.
A v pátek tento účet přestane existovat, psala jsem, že do konce školního roku a přesně tak to plánuji.
Ještě další otázky máš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15105
23.6.26 16:37
@jege píše: Více

Tak az to bude, napis prijedu :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76157
23.6.26 16:44
@Ephemeral píše: Více

Tak si užij léto a v září ahoj jako Mangold. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
811
23.6.26 16:46
@sirikit píše: Více

Pokud budete hodní (což nebudete)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4474
23.6.26 16:51
@xiaxxx píše: Více

500 za hodinu :mrgreen: Mítná brána něco stojí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15676
23.6.26 16:52
@xiaxxx píše: Více

Presne tak…kazdy jsme jiny a mame jine prererence na partnery…Helmuty by tu nechtel temer nikdo :mrgreen: A ja zrovna jo :jazyk: Stejne tak pani Helmutova, Helmuta chce, nebo pani byvala Andyova, Andyho chtela… :D Takze tyhle soudy muze clovek vyrknout vzdy jen sam za sebe, protoze 100 lidi, 100 chuti 8) A tak to ma byt… ;) Jinak by ten svet byl dost teda konkurencni boj, kdyby jsme vsichni chteli to stejne :lol: 8o A na strane druhe, by tu byli ti, ktere nechce nikdo… :lol: :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15105
23.6.26 16:55
@Velryba černá píše: Více

Tome mrzi :(. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 16:56
@zmrzlik píše: Více

Uka! 8o :cert: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15676
23.6.26 16:57
@Ephemeral píše: Více

Ja nejsem hadava, ale tady ma porad nekdo se mnou nejaky problem a musi do me sit, tak se holt branim :jazyk: Oplacim stejnou minci. A faktem je, ze Jege je provokater a rad si rypne. Na jeho komenty, ktere jsou ( zcela vyjimecne ) v pohode, odpovidam taktez v pohode.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 16:58
@Luxusnixicht píše: Více

Naprosto pohodový příspěvek, z kterého tá pohoda číší na 100 honů! ;) :palec: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová