Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Honza 12 píše: Více
Ale ty emoce te muzou k tomu druhemu prihrat zpatky…vis kolik paru se rozejde a pak se k sobe vrati..?
@M_Vladim píše: Více
Jasný, třeba dvacítku, které v životě bolestně chyběl dědeček.
![]()
@MyMelody píše: Více
Zase lepsi, nez nejaka prisavka…od tech prcham hned.
@jege píše: Více
Każdemu co jeho jest… pokud potkávas a mas jen nepritalzive, studene, buzerujici, netolerantni generalky, problem bude v tobě, ne v tom, ze by jine ženy neexistovaly. Plati i pro zeny, pokud žena opakovane hupne do stejné srakoriny, problem není v tom, ze by jiní muži neexistovali, problem je v te zene.
@MyMelody píše: Více
V Jegem, ze by byl problem…?
Ale to je urcite nejaka mejlka
Jak se tu prezentuje, tak musi byt snem kazde zeny
Hystericky, prudici, otravny, ufnukany a vecne na nervylezouci…
Hlavne, ze tu bude pomlouvat ostatni, jaci jsou to exoti, sam by jim mohl kralovat.
@Luxusnixicht píše: Více
Tak člověk není nesvéprávný tvor. Může milovat sebevíc, ale když je prostě jasný, že takhle to dál nejde, a bylo bylo by to jen trápení. Tak pak je rozchod. Než si nechat dál ubližovat. Je to blbý, bolí to, ale vykřeše se z toho. ![]()
@Luxusnixicht píše: Více
Ja bych nemohla mít přísavku. Jako introverti potrebujeme svůj prostor a pravidelný přísun samoty. Na dovolene ma taky každý svůj prostor, on je akcni, potrebuje sport, furt nebo dělat, objevovat, ja se potrebuju cely den vyvalovat pod palmou, on si jde za sportem a ja se vyvaluju a večer mame rande v hotelu. ![]()
@Luxusnixicht píše: Více
To si nemyslím. Myslím si, že jsi tak citově vyprahlá, že už za každým mužským"dobrý den" vydíš vyznání lásky.
Tvůj hlavní problém je, že nedokážeš být sama.
Je velmi smutné sledovat, jak jsi za ty měsíce a roky více a více mimo realitu a není ti pomoci.
Logické argumenty jsou zbytečné, protože jsi schopna napsat v jednom příspěvku A a ve druhém B.
Stačí, kdybys trochu poodstoupila a pročetla si svoje příspěvky dva měsíce staré. Život tvůj a tvých dětí si zbytečně nechávaš protíkat mezi prsty, protože pořád dokola řešíš nějaké dva exoty, kteří ti párkrát za život napsali a vyspali se s tebou.
Sorry Son, ale už jsi opravdu na léčebnu.
Ze začátku to bylo roztomile romantické, ale po těch letech a co vše se během toho stalo (spíše nestalo) a tím, jak za vším vidíš jejich projevy lásky, je to už nemoc.
Dostala ses do bodu, kdy ti už není pomoci a utvrzuješ se v těch blbinách víc a víc.
Příspěvek upraven 23.06.26 v 14:56
@Luxusnixicht píše: Více
No, a teď zkus vyjmenovat, co konkrétně chceš s Helmutem vrátit, a vezmi v úvahu, jaká negativa jsou s tím, po čem se ti stýská, neoddělitelně spojená v rámci akce 2 za cenu jednoho.
Pořád zůstane dálka, děti, které neopustí, velmi pravděpodobně manželka nebo nějaká oficiálka, možná milenky - ok, o těch s jistotou nevíme.
Pořád to bude ten starý Helmut se vším všudy, protože kdyby chtěl na sobě cokoli změnit, udělá to a neodkládá tě k ledu.
A na druhou stranu bych zkusila domyslet, co jemu NA TOBĚ vadilo natolik zásadně, že tě k tomu ledu odložil.
Něco ano, jinak by to v životě neudělal.
Na vysvětlení, že tě opustil, protože ti nemohl dát to, co ty chceš, úplně zapomeň. To se jenom tak říká lidem které opouštíme, protože „zasloužíš si někoho lepšího, než jsem já…
" zní o hodně líp, než "zasloužím si někoho lepšího, než jsi ty.“
Utápění se v zidealizovaných vzpomínkách a glorifikace Helmuta ti v ničem nepomůže, využij svou potřebu pitvat věci k posunutí se dál z toho bludného kruhu.
Odešel, protože mu něco silně vadilo, a manželka není ten důvod, proč ti za celou tu dobu nenapsal. Pokud by chtěl, měl k tomu tisíc příležitostí.
Kdyby si tě chtěl udržet, stačilo by přece jenom rychlé "pořád na tebe myslím, lásko, vydrž ještě, určitě se vrátím…
" a měl by tě zajištěnou na další pětiletku, zná tě.
Ale on to neudělal. Jediné vysvětlení je, že to nechce udělat. ![]()
Mrtvej ani v těžké amnézii není, to ti lidi obvykle nevědí předem.
@Honza 12 píše: Více
Nějaké přeháňky naznačovala každou chvíli
@Luxusnixicht píše: Více
Ale to víš, že na Tebe si čas vždy udělám. Jak bys k tomu přišla, kdybych na Tebe kašlal ještě i já?!
![]()
@Luxusnixicht píše: Více
Takže ideální partner pro Tebe aneb jaká šla, takového potkala?!
![]()
@MyMelody píše: Více
Tak ono se lehce filosofuje, pokud nemáš žádné závazky, tím spíše takové, které Ti zůstanu na krku nadosmrti. ![]()
Apropo, nikdy jsi nepsala o dětech. Máš nějaké anebo to je jenom teoretizování na způsob když nemáte na chleba, jezte koláče? ![]()
@jege píše: Více
Tvl, to je furt o té Malině? Vždyť to je ženská, která potřebuje pořád pozornost a když ji nemá, tak si ji vynutí. Vymyslí si hádky, to je takový typ lidí, kteří potřebují „vítr ve vlasech“ a aby se pořád „něco dělo“. Ani moc netuším, kdo by chtěl mít to doma, musí to být peklo. A v práci taktéž, to bude věčná drbna, co vyvolává konflikty jen tak z nudy.
Příspěvek upraven 23.06.26 v 15:21