Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
76157
23.6.26 12:53
@Adull píše: Více

Dotyčná se spolehlivě chytá jakékoli příležitosti, aby mohla předvést ublížený hysterák.
Na druhou stranu je třeba ocenit, že když má člověk horší den, čertík z krabičky funguje na první našlápnutí, hotová jawa 250. 8)
Ale asi bych to nechala, buďme rádi, že je tu chvíli klid a letní pohoda.🌞 🍨 🍹 🍺 🍸

Příspěvek upraven 23.06.26 v 12:54

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4784
23.6.26 12:54
@M_Vladim píše: Více

me nevadi nic 🌈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37748
23.6.26 12:54
@Velryba černá píše: Více

Chápeme, že to je teď napudlačku… :hug:

Příspěvek upraven 23.06.26 v 12:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
88
23.6.26 12:54
@M_Vladim píše: Více

každej rozumnej cyklista jezdí na kole bez :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4784
23.6.26 12:55
@malarybicka píše: Více

bez sedla 😱

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37748
23.6.26 12:58
@Fukitol píše: Více

No ono i s takovou „vlaštovkou“… :roll: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
811
23.6.26 13:01
@Fukitol píše: Více

Telepaticky ti k tomu hraju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15676
23.6.26 13:05
@jege píše: Více

Vsak jsem tu rikala celou dobu, ze kdyby to Andy nezvoral, tak mohl Helmuta vysplouchnout uz tenkrat :nevim: Zadna salta nehazim. Jen se vzdy prizpusobuju aktualni situaci, to je um, dulezity k preziti ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37748
23.6.26 13:13
@Ephemeral píše: Více
:mrgreen:… a teď si je představ nahatý… 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4784
23.6.26 13:14
@Ephemeral píše: Více

jeste tyden a mame to letos za sebou :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 13:26
@Luxusnixicht píše: Více

A se mnou, protože jsem odsud vyštval Pírka, který mohl být dalším exemplářem do Tvé sbírky pošahaných exotů. :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 13:29
@Josef_t píše: Více

Jako, že si bude hrát na sestru Batmana? ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 13:34
@Josef_t píše: Více

ED není překážkou libida, nadrženosti, orgasmu, ejakulace. Je to čistě fyziologická překážka. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37237
23.6.26 13:36
@malarybicka píše: Více

Kudy jezdíš? Nechceš svéz/st? ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76157
23.6.26 13:37
@jege píše: Více

A to si zas myslím, že příliš není tvoje zásluha. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová