Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Pro všechny maminky, co přemýšlí nad tím, co jedí jejich rodinky...
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
@jowana chleba je ten český cuketkův - http://www.cuketka.cz/?… , ale už ho dělávám od oka
a pletýnky podle Kačky Žvýkačky. Ale v zásadě je to od Kláry z Co nového na kopci - http://kackazvykacka.blogspot.cz/…-ukazku.html
@omites vypadá krásně
můžu poprosit o recept a hlavně recept na pletýnky? ty jsem ještě z kvásku nezkoušela.
Hele a můj poslední chleba na grilování. Všichni se divili, že je domácí, když vypadá jak z obchodu
.
A domácí máslo na něj. Všichni se olizovali a ty ryby se už ani dělat nemuseli. Příště bude stačit chleba s máslem ![]()
@janca84 jenom jsem to nechala projít varem, pustí to dost vody, tu jsem pak zcedila a cuketu dala do formiček na led, později jsem to sesypala do sáčku. Je pravda, že je to takový rozblemcaný, ale mimču to je jedno, když to stejně pomixuješ
vždycky jsem pár kostek přihodila k zelenině nebo jen k bramborám a bylo to ![]()
babička už má na zahrádce červenou řepu
Salát z červené řepy a mrkve
Na hrubém struhadle nastrouhat mrkev a červenou řepu, dochutit olivovým olejem, balsamikem a solí.
Ta řepa je syrová a je to moc dobré ![]()
Holky, na zahrádce mi dozrávají cukety. Už z nich dělám cuketovou směs na topinky nebo pod maso.Ale chtěla bych to nějak uchovat pro mimčo, až začne s příkrmama-vychází to tak na únor. Poradíte některá?
Tak hlásím, že půlku těch podivných stonků jsem rozmixovala s olivovým olejem a solí na pastu, druhou půlku jsem nakrájela na kolečka a strčila do mrazáku. Lze to použít kamkoliv, kam bych dávala klasický česnek - jen výsledek bude víc do zelena. ![]()
@neumisa Taky neznám, jediné, co mě napadlo je použít jako cibulku nebo mědvědí česnek ![]()
Ufonky, help! ![]()
v zeleninové bedýnce jsem našla podivné stonky (viz foto), dle strejdy Googla jde o česnek setý - je tomu opravdu tak? a jak se to dá zužitkovat?
Návštěvy uživatelů
- Naťula95 , 24.9.25 05:46
- MrsNorris , 5.8.22 15:03
- Sheryll , 20.11.21 20:47
- oggyvm , 8.6.21 15:36
- Petr_B84 , 8.1.21 15:40
- Aspera , 11.12.20 22:44
- ELIbeta , 9.2.20 13:04
- viajeen , 6.1.19 23:23
- hermínahadickova , 28.2.18 07:57
- LaraA , 10.12.17 01:02
- lailaCZ , 2.10.17 09:33
- Strmulka , 30.6.17 20:42
- EscapistV , 20.6.17 23:05
- Heduna , 17.6.17 14:56
- Klopotkova , 13.5.17 21:51
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Cestování v létě s miminkem
- 25.6.26 18:52
- ilutnover
- 4
Injekce na dočištění dělohy – pomohla vám?
- 25.6.26 18:15
- Anora
- 1
Aquapark 4 týdny po porodu
- 25.6.26 18:51
- Kníže Ignor
- 15
Podlouhlý gestační váček v 5+5 tt –...
- 25.6.26 16:01
- ms_mv
- 1
Svačiny pro tříleté
- 25.6.26 16:30
- izabe
- 3
Ziggy cup při sexu
- 25.6.26 18:12
- arinecka
- 2
Existuje agentura nebo někdo, kdo odvádí...
- 25.6.26 16:50
- Dahlia0409
- 8
Je toto pozitivní ovulační test prosím
- 25.6.26 16:06
- Jaja809
- 4
Kidero obchod - zkušenosti
- 25.6.26 17:53
- Ploskutáček
- 5
4leté dítě a týdenní dovolená s prarodiči
- 25.6.26 18:23
- Kelsey1
- 19
Nové příspěvky
Výsledky sona břicha/lekařská zprava
- 25.6.26 18:56
- Anonymní
- 29
Cestování v létě s miminkem
- 25.6.26 18:52
- ilutnover
- 4
Muži mi často napíšou, že nejsem jejich...
- 25.6.26 18:52
- Anonymní
- 158
Aquapark 4 týdny po porodu
- 25.6.26 18:51
- Kníže Ignor
- 15
Kde jsou všechny ty ženské dvojice?
- 25.6.26 18:47
- Babrrr
- 115
Se sluchátky nemluvím
- 25.6.26 18:43
- Venetia
- 176
Foto těhotenského testu: Vidíte něco?
- 25.6.26 18:43
- Princezna12981
- 11
Cestování nezletilého po EU bez rodičů
- 25.6.26 18:42
- kyslík
- 20
Vynikající kartářka z Prahy
- 25.6.26 18:35
- lucypaja
- 705