Vyhledávání v diskuzi

  • Otevřená skupina

Pro všechny maminky, co přemýšlí nad tím, co jedí jejich rodinky...

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Bylo nalezeno:

Vyhledané příspěvky

13141
27.7.13 19:13

@jowana chleba je ten český cuketkův - http://www.cuketka.cz/?… , ale už ho dělávám od oka
a pletýnky podle Kačky Žvýkačky. Ale v zásadě je to od Kláry z Co nového na kopci - http://kackazvykacka.blogspot.cz/…-ukazku.html

9578
27.7.13 19:03

@omites vypadá krásně :palec: můžu poprosit o recept a hlavně recept na pletýnky? ty jsem ještě z kvásku nezkoušela.

17058
27.7.13 14:13

@omites no teda, taky bych řekla, že je koupený :potlesk: :potlesk: Nádhera :palec:

13141
27.7.13 08:38

Hele a můj poslední chleba na grilování. Všichni se divili, že je domácí, když vypadá jak z obchodu :mrgreen:.
A domácí máslo na něj. Všichni se olizovali a ty ryby se už ani dělat nemuseli. Příště bude stačit chleba s máslem :-D

17058
13141
25.7.13 23:49

První kváskové pletýnky

2109
5.7.13 12:34

@janca84 jenom jsem to nechala projít varem, pustí to dost vody, tu jsem pak zcedila a cuketu dala do formiček na led, později jsem to sesypala do sáčku. Je pravda, že je to takový rozblemcaný, ale mimču to je jedno, když to stejně pomixuješ :mrgreen: vždycky jsem pár kostek přihodila k zelenině nebo jen k bramborám a bylo to ;)

13141
4.7.13 14:30

babička už má na zahrádce červenou řepu

Salát z červené řepy a mrkve

Na hrubém struhadle nastrouhat mrkev a červenou řepu, dochutit olivovým olejem, balsamikem a solí.
Ta řepa je syrová a je to moc dobré ;-)

17058
4.7.13 14:03
@Venny píše:
@janca84 já jsem je nahrubo nastrouhala, trochu podusila a dala na mrazák ;)

A dusila jsi to na čem? Já to kdysi dala na mrazák a bylo to blééé-takový vodový.

2109
3.7.13 19:47

@janca84 já jsem je nahrubo nastrouhala, trochu podusila a dala na mrazák ;)

17058
3.7.13 14:26

Holky, na zahrádce mi dozrávají cukety. Už z nich dělám cuketovou směs na topinky nebo pod maso.Ale chtěla bych to nějak uchovat pro mimčo, až začne s příkrmama-vychází to tak na únor. Poradíte některá?

26271
29.6.13 16:42

Tak hlásím, že půlku těch podivných stonků jsem rozmixovala s olivovým olejem a solí na pastu, druhou půlku jsem nakrájela na kolečka a strčila do mrazáku. Lze to použít kamkoliv, kam bych dávala klasický česnek - jen výsledek bude víc do zelena. :mrgreen:

15225
24.6.13 21:20

@neumisa Taky neznám, jediné, co mě napadlo je použít jako cibulku nebo mědvědí česnek :think:

17058
24.6.13 20:02

@neumisa netuším,nikdy jsem to neviděla :lol:

26271
24.6.13 18:03

Ufonky, help! ;)

v zeleninové bedýnce jsem našla podivné stonky (viz foto), dle strejdy Googla jde o česnek setý - je tomu opravdu tak? a jak se to dá zužitkovat?

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny