Prodáváte v Bazaru? Zapůsobte hned na první pohled

Tři fígle stačí k tomu, aby váš bazarový profil zaujal nakupující maminku. Získejte si hned její důvěru - tím spíš si pořídí věci právě ve vašem bazaru.

Prodáváte v Bazaru? Zapůsobte hned na první pohled

Doplňte ikonku

Prodávající, kteří mají na svém bazarovém profilu fotku, působí mnohem důvěryhodněji. Proto nenechávejte ikonku prázdnou. Bez fotky působí profil anonymně a také trochu nedodělaně.

Nemusíte ale nutně vkládat vlastní fotku. Některé maminky se prezentují třeba hezkou ilustrací, fotkou z dovolené nebo fotkou svých dětí. Malý obchůdek může vložit své logo.

Jak na to

Přidejte fotku v Nastavení svého účtu na eMimino.cz. Pokud zde i diskutujete, stejná ikonka se ukazuje u vašeho příspěvku.

Příjemné popovídání

Nalaďte kupující, aby se u vás v bazárku cítili příjemně a chtěli si u vás něco koupit. Co tedy do profilu patří?

  1. praktické informace

Posíláte na dobírku? Předáváte zdarma v místě bydliště? Jsou nějaké dny nebo časy, kdy zboží předáváte? Jak často posíláte poštou? Kolik si účtujete za balík? Dáváte nějaké slevy za víc kusů?

  1. emoce

Přivítejte svého zájemce, představte se, popište, co prodáváte a co od vás. Můžete použít smajlíky, působí to mile. Z vašeho profilu by mělo být znát, že se na nové nakupující těšíte, nikoliv že odstrašujete. Proto nevyhrožujte předem, ale pište milým tónem bez vykřičníků a KAPITÁLEK. Ty totiž působí na čtenáře agresivně a mohou ho odradit, ještě než si něco vybere.

Jak na to

Na svém bazarovém profilu uvidíte ikonku pera, hned vedle podmínek prodeje. Klikněte a pak napište vše podstatné pro ty, co zavítali na váš profil. Editovat své podmínky prodeje můžete také přes záložku Nastavení v bazárku.

Žádná hodnocení? Začněte nákupem

Vystavili jste zboží, vyplnili profil, s fotkami jste si dali záležet… a pořád nic? A máte už nějaké hodnocení? Kupující se nejspíš bojí, že jste v bazaru nováčci. Není divu, na internetu je spousta podvodníků.

Jak na to

Nejdřív se staňte nakupujícím - ti získávají hodnocení snadněji. Nakupte v bazaru eMimino.cz alespoň jednou nebo dvakrát. Když bude vše v pořádku, za úspěšný obchod dostanete pozitivní hodnocení a rázem jste pro ostatní důvěryhodný prodejce.

Jaký na to máte fígl? U koho nakupujete v Bazárku? Máte nějakého oblíbeného prodejce?

Autor:

Monika na eMiminu začala pracovat jako administrátorka v roce 2011. Web se nakonec stal nedílnou součástí jejího života. Stále ji baví zlepšovat eMimino po textové a uživatelské stránce. více

Témata článku

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
7332
5.9.16 10:43

Pěkný den, jak mohu prosim ohodnotit nákup? Udělala jsem dva nákupy a nevím jak vložit hodnocení

  • Zmínit
  • Nahlásit
13709
9.6.16 10:33

@jakanas Chápu Vaše obavy, podvodníkům na internetu nejde zcela zabránit. Nováčky však prověřujeme, zda tu nefigurují duplicitně. :)

Monika

  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
9.6.16 09:57

„Když bude vše v pořádku, za úspěšný obchod dostanete pozitivní hodnocení a rázem jste pro ostatní důvěryhodný prodejce.“

jojo přesně takto to dělají podvodníci na internetu :lol: Navíc obvykle mají více účtů a hodnocení si dávají navzájem.

  • Zmínit
  • Nahlásit