Ráj pro sportovní rodinu: Objevte Městský stadion Sletiště - Kladno

O čem všichni mluví

Nádherný sportovní areál se spoustou možností především pro rodiny s dětmi leží nedaleko Prahy. Najdete zde třeba cyklistickou a in-line stezku, starší i úplně nové dětské hřiště nebo se můžete podívat s dětmi ke stájím na koně.

Ráj pro sportovce i rodiny

Sportovní areál Sletiště má v Kladně velkou tradici. Radnice zde vytvořila úžasné místo pro trávení volného času. Kromě atletického stadionu, který je dominantou celého prostoru, jsou zde tenisové kurty, hřiště na basketbal, malý plácek s brankami na fotbálek, venkovní posilovací stroje a víceúčelové oplocené hřiště s umělým povrchem.

Pokud vyrazíte na Sletiště pouze kvůli procházce s dětmi, doporučujeme si s sebou vzít kola, odrážedla nebo koloběžky. Místa pro ježdění je tu spousta. Pokud už vaše děti zvládají velké kolo, můžete využít cyklotrasy, které vedou přilehlým lesem.
Areál tak může být ideálním výchozím nebo závěrečným bodem výletu.

Na brusle!

V zadní části Sletiště se nachází stáje a parkurová dráha. Za hezkého počasí bývají stáje pootevřené, děti tak mohou koně sledovat.

Pro ty, kteří rádi jezdí na in-line bruslích, je tu 560 metrů dlouhý uzavřený okruh, určený pouze pro bruslaře. Ten získal i ocenění portálu Kudy z nudy a je ideálním místem pro bruslařské začátky.

Menším dětem je určeno jedno starší hřiště s dřevěnými prolézačkami, skluzavkou, houpačkami a domečkem.

Druhé hřiště (hned za občerstvením) je modernější. Disponuje velkou kulatou houpačkou pro více dětí, lezeckou stěnou, skluzavkami i lanovými žebříky.

Pouze rychlé občerstvení

V případě hezkého počasí bývají otevřená i občerstvení. Jedno z nich se nachází hned u vchodu a láká především na zmrzlinu a ledovou tříšť. Další leží mezi dvěma dětskými hřišti. Nečekejte žádná překvapení. Koupit zde můžete třeba párek v rohlíku, různá pitíčka, sušenky, nanuky a sladkosti. K dispozici je i toaleta a přebalovací pult

Jednoduše skvělé místo, kde strávit příjemný rodinný den.

Za tipy na výlety s dětmi děkujeme portálu Ověřeno rodiči. Příště se podíváme do Dinoparku kousek od Drážďan.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama