ČERVENČÁTKA2005 deníček číslo 096:JAKÝ BYL SRAZÍK ČERVENČÁTE

Rodičovství

Už na jaře a v létě vloni se plánoval srazík červenčátek, ale stále se nikdo neměl k tomu, aby se něco zajednalo a šlo do toho jak říkám já natvrdo.Na podzim stále bylo ještě vloni hezky a tak sme se s Olušku převážně domluvili, že už by ten srazík se měl naplánovat a dali dva až tři termíny s místy na ubytování.Psali sme si o tom cca měsíc a světe div se my sme se fakt pár lidiček se skoro stejně starými dítky potkali.

Nakonec sme se dohodli, že srazík bude v termínu 13.-15.10.2006 a kdo pojede na jednu noc a kdo na dvě atd.My sme jeli v sobotu ráno na jednu noc a měli sme dojet do Ždírce nad Doubravou do hotelu Filippi, ale už začátek naší cesty začal nevesele.Nejprve mi ujel z domu bus do Hradce Králové a měla sem stochutí se na to vykašlat, ale jelikož sem se těšila na Olušku i ostatní zvládla sem tu krizi a jela o hodinu déle, kde mne měl navazovat spoj až do Ždírce, ale bác ho zrušili ho a na netu byl psanej takže sem jela až o půldruhé.Mezitim sem volala holkám ze srazu, že přijedu déle mezitim sem se dozvěděla, že na mne posečkají a jede se na jiné ubytování, jelikož tento hotel ani okolí nebyl vhodný pro malé děti ač na netu je vychvalován a večer tam měl být sraz abiturientů a my bychom neměli kam s dětmi jít,jelikož tam měli jen jednu společenskou místnost.To nám před dotazem emailem na ubytování neřekli, že v sobotu tam nebude večer volno jinak bysme hnd sháněli něco jiného. Podotýkám, že že se nás mělo sejít pár mamin a tatínků s cca 15.měsíčními batolaty. Takže se narychlo v sobotu shánělo něco jiného, ale zachránila nás KatkaB, která si vzpomněla na ubytování v Radešíně a tak se volalo tam a následně jelo.

Takže já vystoupila ve Ždírci a čekala mne Adalajda a jelo se.Nejhorší bylo, že nám ostatní během 10minut ujeli a my nevěděli kudy kam.Teda časem sme se zorientovali a také nás její manžílek, který jel napřed malinko navedl.Když sme dorazili i my na místo nastalo představování vítání apod…musim podotknout, že srazík se konal s manžílky kdo teda s ním mohl jet.Pak sme se šli ubytovat, najíst a na malou procházku okolo.Bylo tam nádherné okolí čisto a ani sme nemuseli daleko nikam jen sme mysleli, že dojedeme s kočárky někam dále, ale jaksi kamenitá cesta a děti nás přesvědčili, že máme zůstat stát na jednom místě a drbat a mrnata, že budou lítat kolem, kde se jim nic moc nemohlo stát jen občas podsmeknout noha po kamínkách. Tak sme chvíli pobyli tam a pak se vraceli k penzionu, kde sme se rozhodovali co dál někdo si dal kafe jiný limo a děti povětšinou nějakou sváču.Pak byla volná zábava povídalo se, fotilo, hlídalo děti, apod..

Po šesté sme se začali domlouvat ohledně večeře, zda budeme jíst vevnitř nebo venku většina se shodla na vevnitř kde byla jídelna a hala se sedačkami se stolky a kulečníkem, kde sme se také my usídlili.Navečeřeli sme se jídlo bylo vynikající děti si tam chvilenku pohráli, poprali se o hračky atd a pak sme odcházeli postupně ukládat s tím, že večer se sejdeme na hromadný pokec dole.Což se také stalo a my vydrželi povídat skorme do jedné pak se to začalo rozpadat.Dokonce i Honzík 10let mezi nás skvěle zapadl a vůbec se mu nechtělo spát.

Naše noc byla ač sem z toho měla strach klidná a malý vstával tak jako doma.Jen teda mne dorazila jedna věc měl se nám v neděli vrátit tatínek z Tyrolska byl tam služebně a tak sem předpokládala, že se vrátí až večera my budeme dávno doma o to pro mne bylo větším překvápkem, když mi v 7ráno došla SMS prosim tě kde ste?Chci Vás hned vidět jsem uz doma…a hned mi bylo jasné proč mi ujel už doma bus a všechna ta smůla, považovala sem to jako za znamení, že sem měla zůstat doma, ale zas by mne mrzelo, že bych se nezúčastnila tak vyvedeného srazíku.Druhý den sme se trousili na snídani jako švábi na pivo, ale kolem deváté sme byli kompletní a začalo se uvažovat, co dál. Dohodlo se, že ted si všichni sbalíme a pak se pojede na nějaký výlet s obědem a pak se rozjedeme všichni pomalu domů.Jenže u penzion začali místní předvádět autíčka na benzin a tak sme koukali když sme se dosyta nabažili, tak už nemělo cenu pomalu nikam jezdit takže se dal oběd ještě v Radešíně a okolo jedné sme se rozjížděli směr naše domovy s předsevzetím, že to zopakujeme a klidně i na více dní.Jinak mezi zůčastněmi byla Oluška,Lois,Kat­kaB,Adalajda, já Nikkol a myslim, že JanaB poku sem na někoho zapomněla omlouvám se.

Na čumendu se přijela podívat Adel a Petra je v deníčku krátce.
Myslim,že na to, že srazíl byl plánovaný na honem se dostatečně vyvedl a je třeba uvažovat o dalším aby někde měli vollno atd…jak sem mluvila, že by o mělo být na více dní tak nás s Lois napadl termín od pátku 4.5.2007 do úterý 8.5.2007, jelikož tam je jeden den svátek v pondělí a to dost manžílků bude míti volno další návrh je někdy v tejdnu v červnu takže čekáme na vyjádření co ajak a klidně dejte odkazy kam by se jelo, jelikož toto skvělé ubytováníčko v Radešíně je bohužel zrušené.Tot by bylo asik vše kdo chce at mne klidně doplní či kdo nebyl tak se ptejte Nikkol a Fil    

PELETONEK:
18.05.05 - Veronika + František 1977 - Morava
21.05.05 - Lois + Vojtíšek 1980 - Havířov
28.05.05 - Adalajda + Ondrášek 1981 - Pardubice 03.06.05 - MirkaV + Karolínka 1981 - Havlíčkův Brod 04.06.05 - Oluska + Martínek 3 1981 - Plzeň/Chebsko (Velká Šitboř) 06.06.05 - Nikkol + Filípek 1979 - Náchod 07.06.05 - Sylva + Matouš 1974 - Č. Budějovice - František 6 08.06.05 - Matty + Natálka 1973 - Brno - Liduška 10, Veronika 4 09.06.05 - Ellen + Michal 1977 - Sereď/Bratislava
13.06.05 - Adel + Dominik 1976 - Brno + TP 09.03.2007
15.06.05 - Cadovka (Soňa) + Richard 1977 - Uh.Hradiště - Vašík 4
16.06.05 - Nikina + Myšák 1978 - Pardubice
18.06.05 - Janab + Daneček - 1968 - Brno
21.06.05 - Katkab + Lucinka 1975 - Brno - Honzík 12
25.06.05 - born + Zbyněk 1979 - Praha 10
25.06.05 - Marki + Mareček 1975 - Libčice nad Vltavou
25.06.05 - Jittyy + Davídek 1980 - Brno
26.06.05 - hrouda + Matyáš 1976 - Liberec 01.07.05 - Makovka + Tomášek Washington D.C./Olomouc + Veronika
Erin 3,395 kg a 50,5 cm (27.12.2006) 02.07.05 - Jerrýsek + Simonka Brno - Leonka 4 05.07.05 - Dáša + Eliška 1974 - Praha 06.07.05 - Kira + Anetka 1974 - Kladno - syn Adam (96) 08.07.05 - Slanka* + Marianka 1979 - Praha 09.07.05 - Radulka + Amálka 1980 - Kladno
10.07.05 - Makča + Martínek 1980 - Jince u Příbrami
15.07.05 - Paraplíčko + Julinka 1976 - Brno
20.07.05 - Janka + Barunka 1978 Horní Cerekev
12.08.05 - Inge + Honzik 1979 - Praha

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
janab1
Stálice 92 příspěvků 07.02.07 16:47

Tý jó! Já jsem snad prvně první!! Jupííí!!! Jdu čísti.
 Janab

 
janab1
Stálice 92 příspěvků 07.02.07 17:44

Zdravím,  

už mi je o něco líp, ale ne natolik, abych vysedávala u PC, bolí mě z něj oči. Takže reakce dneska veškeré žádné. Teda skoro.    Nikkol -  pěkně jsi to popsala. Radešín znám velmi dobře, jsme s Katkoub z jedné instituce. Fakt škoda, že ho zrušili. Nevím, čím jsem na tebe zapůsobila, ale já tam, bohužel, nebyla.  Na příští srazík  se chystám taky i kdyby jsme se tam měli trmácet busem nebo vlakem. Ono to bude zase o něco jednodušší, bez kočáru, možná bez plín… Ještě jsem totiž nedostala odvahu začít zase řídit. Termín mi je celkem jedno. Ať ten či onen, stejně si budeme muset ty naše kroužky nahradit. Ale ráda bych vás všechny, nebo aspoň ty co se zúčastní, poznala osobně.  

Adel - včera byla v Sama doma Zdenka Žádníková - Volencová a povídala o tom jak připravovala tu starší, tuším Andrejku, na příchod té mladší Janičky. Prý až se Janička narodí, dostane od ní Andrejka dárek. Když se malá narodila a Andy se na ni přišla do porodnice podívat, řekla něco v tomhle smyslu: Ahoj Jani, já jsem tvá sestra a jdu si pro ten dárek. To mě docela pobavilo. Neboj všechno zvládneš levou zadní a Domča určo taky. Hlavně ať to máš brzy za sebou a jste už doma.  

Ellen - jak jsi mi radila nakrájet ovoce do misky a dát na stolek. U nás to probíhá tak, že Danda chodí a krmí tím mě. Teď, co jsem marodná, k nám po tři dny docházela babička a světe div se naučila Dana jíst mrkev s jablkem, stouhanou. Tak slavíme první úpěchy. Holt zkušená žena, má víc trpělivosti.  

Katkob - něco nového s tou výpovědí?  Posílám SZ ohledně výpovědi z bytu, výňatëk ze zákona. Snad ti to bude co platné.  

Končím, jdu trochu poklidit, protože je tady jak po výbuchu, co v poledne odešel prcek, na nic jsem nesáhla.
pa pa janab

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 07.02.07 17:48

Ahoj zdravím v červenčátkově..

Moc se omlouvám, že jsem dlouho nenapsala, ale přepadla mě špatná nálada, nechuť něco psát, určitě to znáte.

Teď k deníčku - Musím s jednou velmi důležitou věcí nesouhlasit, a to s tím, že jsem akci plánovala já s Nikkol. Tak to není. Velký podíl na tom, že se sraz vůbec uskutečnil má skutečně Lois, které patří velké dík a která i v době nemoci vše obvolala a zařídila. Touto cestou bych chtěla Lois moc a moc poděkovat, že byla tak obětavá a i když jí nebylo dobře, vše zařídila a sraz se mohl uskutečnit. (Velké dík Lois.) Nezáleží na tom, že místo nebylo super, záleží na tom, že jsme se všichni opravdu se sešli. Pak bych ještě chtěla poděkovat Katceb, která pak zařídila Radešín, kde to bylo moc fajn.Doufám, že jsem teď někoho neurazila, chtěla jsem tím jen poděkovat osobám, které si to doopravdy zaslouží.

Načteno fakt nemám, takže adresně reagovat nebudu. Jen vím pár věcí, co jsem jen tak zahlédla.

adalajda- přejeme hodně síly. Je to hodně těžké a my na Vás stále myslíme a držíme palečky, ať se vše zvrátí na dobrou cestu.

katkab- u Vás jsem zaregistrovala nějaké problémy s bytem, tak kdybys chtěla nějak poradit, tak mě napiš.

MirkaT- a u Vás koukám, že už jste ve spojení, tak to je super. Ti bylo určitě bez internetu smutno co?

No a víc si fakt nepamatuji. Takže něco málo od nás.

Nám za tu dobu vyrostly dva zoubky, takže ještě 8 zoubků a máme všechny, ale že byl pěkně nervozní a ruku pořád narvanou v puse. Malý v poslední dobou děsně řádí, takže jsem nějaká vycuclá. Taky jsem začala držet dietku a tak už mám 54 kg, ale zase jsem si povolila uzdu, tak musím dát pozor, abych zase nepřibrala. Ale řeknu Vám, že je to hned lepší pocit, když se znovu vejdete do všech věcí a nikde Vás to netěsní - to je fakt super. O víkendu má snad přijet moje mamka, tak se docela těším, protože jsem jí snad měsíc neviděla, tak to si zase Martínek užije. O víkendu jsem tu měla neteř - no už se to s ní dá, ale chvilkami je fakt na zabití. V pátek jsme s ní byli nakoupit a ona jako, že má žízeň a fakt dotěrná, tak jí říkám, jako co mám dělat a ona já nevím atd. Tak jsem jí pak řekla, že jí nakojím - samo sebou, že ze srandy. Tak se uculila a přešla jí dotíravá. No a když jsme jeli domů, šla jsem odvézt vozík a manžel se rozjel beze mě a malý prý začal volat: Oli, Oli - jako že volal mě, no sranda. On je děsná mamina, se beze mě ani snad neuprdne.

Oluska a Martínek

 
MirkaV
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 07.02.07 18:38

Oluško - už jsme na netu : ) Smutno mi bylo, ale spíše že se nemůžu podívat. Já jsem s tím psaním na štíru : )))
Sem s tou dietou - surnééééééééé­ééééééééééééé : ) Ne, opravdu, jakou dietku držíš, prosím, prosím…  

U nás se přišlo, proč měla Karol prudivou - vyrostly jí dvě spodní pětky : ) Jsou zatím na půl… Takže u nás ještě dva a dvě půlky zubů a máme komplet - zatím…

 
Lois
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 07.02.07 18:46

Oluško,
děkuji ti za poděkování, není přece zač, bylo pro mě potěšením to doklepat do konce a odměnou mi bylo poznat hrstku lidiček, kteří mi dělají společnost od dob, kdy jsem otěhotněla. Jednou z nich jsi i ty a jsem moc ráda, že jsem tě poznala osobně i s tvou rodinou :o) ****
No a jak se jinak máme? Malý si opět pozměnil režim, takže vstává kolem 6 a večer usíná nejpozději ve20, ale spíš kolem19. Dopoledne spí před obídkem, takže já uklízím, vařím a večer se musím věnovat manželovi, měli jsme teď nějaké divné období, doufám, že to nejhorší je za námi, měla jsem už dokonce myšlenky na nějaké odloučení. Opravdu to bylo mezi námi dost ošklivé …  

No nic, jdu vymyslet co zítra vařit, a také se trochu pokochat TV, co ji máme, tak jsem na ni koukala jen s Vojtim na jeho Lokomotivu Tomáše, jinak ani ťuk.  

Zdraví Lois a chrnící Vojtik (dnes to zabalil už před 18, neb byl od 5:24 na nohách)  

PS: a zase jsme toho našeho lumpa ostříhali, zatím asik nejvíc co byl :)))) Měl to opět dlouhé, neposlušné a na konci kudrlinky (a to se říká, že po prvním ostříhání mizí, tak u nás jsou zatím stále)

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 07.02.07 20:53

LOISÍÍÍ…moc se ti omlouvám nějak mne to uniklo, ale psala sem deníček ve spěchu tak není uplně ideální, ale lepší než nic.
JANAB…tak já nevim kdo eště tam byl až tak mi už má stařecká pamět neslouží.
OLUŠKO…nojoo, ale začali sme se o tom bavit my dvě a pak už to šlo naráz, že se angažovalo více lidu omluv mi mou sklerozku.
Jinak nevim jak v dalších dnech budu na netu, jelikož malý má zase zánět průdušek.Ráno sme byli u Dr. mou léčbu hedelix, který sem na:,–(ila  my schválila, ale během dne mám dojem, že se mu rozjelo o dost více.Měl to poslechově jen malinko na pravé průdušce.Ted mi tady kníčí a nemůže spinkat přitom už dadal.Jdu mu změřit teplotu celý den byl bez ní, ale ted nevim.Nikkol a Fil

 
Marki
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 08.02.07 13:56

Ahoj holky,
Nikkol nám zachraňuje deníčky :-))) Díky, Nikkol. Ještě nemám deníček přečtený, zkusím později načíst. Moc nestíhám a tak kopíruju svůj poslední komentář z minulého deníčku.

*Taky zdravím ostatní. No, taky nemám moc psavou náladu. Samozřejmě, že deníček o přírodním čištění ještě nemám ani načatý, takže to jen tak rychle nebude.  

Makco - držím pěsti, ať ti to vyjde s prací. Je to těžký, když chce ženská pracovat a není nikdo, kdo by dítě hlídal :-(
Slanko- tak to je škoda, že pořád nemůžete na cvičení do Sokola. My jsme měli taky přes měsíc pauzu, ale minulý týden jsme cvíčko opět obnovili. Snažím se Marka každé dopoledne „utahat“, aby šel po obědě spát dřív. Ale ne vždy se mi to daří. Dnes to vyšlo, usnul ve 13h, to je dobrý čas (někdy totiž usínal až v 15h).
Začínám hledat informace o golfkách, zatím stále nejsem rozhodnutá, jestli se spojenou rukojetí nebo ne. Možná by budou vyhovovat spíš ty, co se dají složit jako deštník… Tak budu hledat, mám na to ještě dost času. Zatím to nehoří.
Tak asi toho moc dnes nenapíšu. Ani diskuse tady na emimi už mě moc nebaví. Nějak už mám všechny těhu-mimi záležitosti vyřešené a udivuju se nad těma dotazama, které tam někdy čtu a jsem líná těm tápajícím psát. Možná se mi u:,–(ily hormony, oproti tomu období kdy jsem doma byla první dny s tím malým uzlíčkem…Nepo­zorujete to taky? Aspoň se ten čas snažím hospodárněji využívat. A hurá, konečně jsem Marečkovi něco ušila - několik dní jsem se piplala s tepláčkama. Ach jo, dá to tolik práce, když se to dělá na etapy. Tak mi držte pěsti, ať mám trpělivost a čas ještě něco vyrobit :-)))
**Pražský srazík nebo minisrazík
 - stále beru na vědomí a jakmile skončí chřipková epidemie, která se nám zatím úspěšně vyhýbá (nechceme - fuj, fuj; mám strach, jak bychom to zvládali, dlouho jsme nebyli nemocní), rádi zajedem do města ;-) 
Pá, pá Marki a Mareček *

 
katkab
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 08.02.07 22:16

Holky zdareeec!!!

Tak co to tady je????? komentářů tak málo… i když potrefená husa, nejvíc asi křičí že?!

Ohledně srazíku, já na to vzpomínám moc ráda. Jak psala Lois, taky jsem ráda, že jsem poznala osobně lidi, kterým se tady svěruju, ze svýma problémama a asi vůbec se vším. A doufám, že se uskuteční ještě nějakej na jaře!!! a taky, že tam lucka nebude sama zástupkyně něžného pohlaví!!!! Musíme vybrat něco, co bude finančně dostupný pro všechny. Takže nééé hotýlek za 800 za noc. Adaljdo, vy nemáte nějakou tu vizitku, jak se tam byli dívat chlapi, na to kde se dělají ty školky v přírodě???? Tam ta cena byla snad 150 za noc ne? jestli si to dobře pamatuju. Musíme najít středisko nějakého komunistického typu, ha ha. a asi na vysočině, co myslíte? protože holky z prahy taky musí dojet! tak aby jsme to měli uprostřed.

U nás nového nic moč, teprve dneska jsem začala chystat věci na hory, kam jedeme v sobotu ráno. Takže doma mám zmatek velikej a do toho lucka protivná jak prcínka. Zdeněk je totiž z nás ze všech manekýn největší, tak on potřebuje co nejvíc oblečení, vypraného atd… Asi přijde nějaká berta mě s tím pomoct. Zítra musím ještě pokoupit lucce plínky, sunarky, sirupky s sebou. Jo a taky léky!!! u nás zvanou krabičku poslední záchrany.

S bytem už je to u nás zatím ok!!!! hurá! po poradě s právníkem je majitel zcela mimo mísu, takže si začneme dopisovat doporučenou poštou a třeba se něčeho dohrabeme.
Zpráva nejsmutnější, mojí sestře vyšla blbě plodová voda, takže asi víte co jí čeká. Je to hnus nejhnusnější. Je mě jí tak šíleně líto a smutno z toho,že škoda psat.

zatím papappapa

 
jankaI
Kecalka 268 příspěvků 08.02.07 23:43

Ahoj holky,

mám zrovna napuštěnou vanu s pěnou a ještě jdu chivlku relaxovat, jsem dnes kaput, Jen jsem nakoukla a zjistila, že je nový deníček. Tak aspoň vím, Nicoll, jaký byl srazík:). Na ten další už s nad dorazíme.

Katko, jsem ráda, že to s tím bytem zatím vypadá dobře, jak jsem psala, prostě vím, že s tou výpovědí to jen tak nejde.

Ještě k té tvojí sestře, je mi to vážně moc líto, že jí test dopadl špatně, na jakou vadu, jestli se mohu zeptat, je to opravdu jisté, jestli to třeba potvrdil i velký utz,příp. jak závažné postižení?
Promiň že se tak ptám, nemusíš odpovídat:(
Nevím, co bych v takové situaci dělala, kdybych to byla já,nedokážu si představit, že bych o to dítě měla přijít -prostě chyby se dle mého stávají…něco jiného je, když se opravdu potvrdí závažné poškození,to chápu. Ale tohle asi každý vnímá jinak a každý se rozhodujeme podle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

Takže na vás budu moc myslet a posílám hodně síly. Sestra je od tebe mladší?

Lois, jsem si říkala, že ty pilná přispivatelka si tu moc teď nebyla, a ty píšeš, že doma byly problémy:(Někdy je to s těma chlapama fakt těžký:((( Tak ať už se to jenom lepší.

Holky končím, ať nemám studenou vodu:)

Dobrou noc
Janka a Barunka, chrnící v naší posteli

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 09.02.07 13:41

Ahojík holky,

k deníčku je moc hezky napísanej a pokud je to ten na kterým jsem též byla tak byl super. Poznala jsem další nové lidičky a jelikož jsem jela hlavně za Oluškou jelikož je to super ženská /hodná teta/. Lucíka a Jitty a Adalajdu a samozřejme i NIkol.

Srazík byl super i přestože jsem tam s manžílkem a Eliškou byla jen pár hodin. Ale i tak jsem ráda, že Vás znám.

Mám také novinky. Elinka si včera poprvé přinesla očníček vzorně se vykadila a vyčůrala a dnes bylo opakování. Takže začínáme nočníkovat už jsem na MMB objednala malé klasické spodárky takže je co dorazí a já je vyperu malá bude bez den bez pleny jen na spani a na ven bude mít plenu. No snad nám to půjde.

Tak to je asik tak vše mějte se tu krásně papa Petra a Eliška

 
janab1
Stálice 92 příspěvků 09.02.07 20:23

Ahojky,  

co se to děje, nikomu se nechce pisat? No mě se taky moc nechce. Já jsem se z chřipky vyhrabala a chudinka Daneček má rýmu jako trám, hrozný kašel a teploty. Chjó, se z toho fakt zvencnu! :-((( Navíc měl dneska zase křeče v bříšku a moc plakal, jsem nevěděla, jak mu pomoct. Nakonec se uklidnil a už spinká, brouček. tak doufám, že už zítra bude lepší. Začal nenápadně kašlat se mnou a teprve teď ho to zkolilo.  

Kači - sestry je mě moc líto, o to víc, že ji trošku znám osobně. Vůbec nevím, co bych dělala, kdyby to takhle vyšlo mě, když jsem čekala Dana. Držte se a hodně ji podporuj, musí to být pro ni i manžela velice těžké.  

Mamulinko - gratulujeme k nočníkování. My jsme taky takhle začínali, pak měl Danda přestávku, kdy nočník byl jeho úhlavní nepřítel, a teď  už se nám zase občas zadaří. Ale musím mu to připomínat. Nejraději do něho kaká. Říká šš a bum, jakož šiša dělá do nočníku bum.  

Nikkol - tvá stařičká paměť? Cha cha se směju. Tak stará jako ty bych chtěla být.  

Lois - hlavně že už se to s manželem urovnalo. U nás se to „divno“ táhne už od října. Někdy je to vážně síla a taky jsem už přemýšlela, jaký by to bylo, kdyby jsme zůstali s Dandou sami. Zatím jsme pohromadě, doufejme, že to tak vydrží jetě dlouho. I když zrovna dneska večer jsme se pohádali. Teda spíš já.  

Oluško - to je vtipný jak na tebe prcek volal Oli. Danda je taky mamulín, i když ven jde s tátou nebo babičkama bez problémů. Od pondělka se střídali v hlídání, já ležela s chřipkou, a vždycky v pohodě. U mé mamky se dokonce nechtěl oblíkat a jet s tátou domů, že tam zůstane spát. Ale doma beze mě ani na krok. Pořád za zadkem.  

Tak a teď si jdu napustit plnou vanu, kápnout voňavý olejíček, časák do ruky a relaxovat, když prďolka už tyk brzy spí. Jindy teprve chodíme do postele.  

Zkusím pak ještě mrknout, jestli jste se ještě některá neozvala. Pa Janab

 
KIRA
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 09.02.07 20:34

Ahoj všichni!

 

Tak se po dlouhé době taky ozývám. Petr má volno(má 4 dny práce,4 dny volno), tak moc nepíšu, byli u nás jeho rodiče, tak jsme byli v Metropoli Zličín a v človíčkově. To tenhle týden už podruhéJ.
Já dnes dostala na účet tu velkou mateřskou, to bylo radostiJ. Dala jsem konečně udělat Adamovi brýle. Už je má naprosto a nečekaně, opět úplně rozštípané. Za rok a půl jsou to snad 6 brýle. A ještě mu musím pořídit jedny, aby měl náhradní.
Jede v květnu na školu v přírodě, tak očekávám ztrátuL.
Anetce jsem pořídila jakési mazání - je to palmový olej-tuk( za studena lisovaný) s bo­růvkama, má to být na AE a opruzeniny apod.

Katkob -  z bytem to vypadá veseleji, viď!
Chudinka ségra, je to něco strašného. Moc ji držím pěsti, ať to rychle překoná a je na cestě další miminko!
Deníček je príma. Taky bych chtěla letos s váma. A se srazem to vidím jako Katka :-)

Tak se mějte a pá Kira

 
katkab
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 09.02.07 21:24

Holky ahoj, já jenom v rychlosti!
Celý den balím věci na hory, smažím řízky, dělám bagety, protože máme strach aby jsme tam neumřeli hladem. Do toho s luckou se pořád přetahujeme o věci atd…
Snad zítra ráno, než odjedeme napíšu víc.

 
jittyy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 10.02.07 09:40

Ahojky, taky se mi moc nechce psat.
Davču jsem dala minulý vikend k našim a máma mi v neděli volala ráno ať si pro něj dojedu, že má horečku - no naměřila jsem 38,5 a to mu vydrželo až do večera, pak jsem mu hodila panadol čipek a přes noc byla potvora horečka pryč. Zato už od pátku moc nejedl (t.j. banán, rohlík někdy ani to ne),měl průjem a zvracel, tak jsem v pondeli supajdila k doktorce - v podstate mi dala hylak a nurofen kdyby dostal horecku, nelibil se ji krk, tak mu delala nejaky rychly test z krve a naznala, ze na antibiotika to neni, udelala mu vyter, tak v patek jsem si volala a rikala ze je vse v poradku - david nastesti uz od ctvrtka ji vcelku normalne, ale v utery nechtel ani jist ani pit, tak jsem jeste koupila kuliska a trosku do nej nacpala........Zato vcera snedl nejen dva talire polivky, ale jeste svoji i moji porci peceneho kralika - holt dohani to co zanedbal.....­........  

Co se tyka sraziku, tak byl v pohode - jeste ze Katkab mela v zasobe ten Radesin. Ono je fajn pokecat si i nazivo .-)))  

Diky  davcove nemoci jsem zanedbala praci, tak toho mam ted docela dost, ale mam na pristi tyden naplanovane hlidani, takze to nejak stihnu snad.  

Preji pohodovou sobotu pa Jitka

 
adalajda
Kecalka 276 příspěvků 11.02.07 12:32

Ahojda všem tak nějak jsem teď neměla čas, možná i náladu  přispívat a tak. Asi erupce na slunci nebo co, protože i u nás proběhl nějaký uragán v podobě manželské krize.
Jinak co u nás novéhoí. Nič moč. Ondra je zdravej, občas zlobivej, někdy protivněj ale v globálu je to stále ten náš malý smíšek. Za týden jedu s kamarádkou a jejíma 2 holkama (6měsíců a 5let) na hory. To bude taková dámská jízda, jen Ondra bude nepatrně vyvažovat rozdíl:) Chlapy necháme doma a budem si užívat. Huráááááááááááááááá já se těšíííííííííí­ííííííííííím.
Katkob...... jsem ráda, že se to u vás alespoň malinko srovnalo a že jste snad v pohodě odjeli na ty hory. Koukejte se pořádně zrelaxovat a hádky a problémy nechte někde hluboko, jasnýýýýýýýýý­ýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!­!!!!!!
Co se týče srazíku. My bychom jeli hnedka a moooooooooooo­ooooooooc rádi, ale v květnu jedeme na srazík z rodiny.cz tak jsme zvědavá jak to tam bude vypadat. Jen doufám, že se to nebude krýt se srazíkem z emimča, páč to bych se musela asi rozpůlet. Hrozně ráda bych Vás zase viděla, pokecala a tak. No stará drbna se ze mě na tý manteřský stala, přiznávám. Jen nevím kam chlapi dali ty vyzitky, protožr ten můj tvrdí, že je dával Zdenkovi od Katkyb. Takže se asi vrhnu na hledání něčeho na netu a v rámci víkendových výletů jich pár objedu. Jen by si bylo potřeba stanovit si pevný termín, abychom mohli rozesílat poptávky. Takže holky jak to vidíte. Uděláme hromadnou oslau 2 narozenin našich ratolestí? V tom případě bych volila již někým zmiňovaný termín v červnu kdy bychom to pojali jako prodloužený víkend. Tak šup sem s návrhama ať nedopadneme jako minule, že budou všechny chaty, chalupy a jiá zařízení narvaná až po půdu.
Tak pa, pa, pa a mějte se krásně a užívejte sluníčka.

 
jittyy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 11.02.07 13:21

Ahojky,
nebylo to náhodou tohleto jak nemuzete najit vizitku http://www.stiridul.cz ?

Jitka  

 
Petulda
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 11.02.07 17:20

Ahojky,
tak to poslední dobou to taky nějak flákám. Je mi furt dost špatně, tak když mám chvíli, snažím se spíš relaxovat v leže. V úterý jsem byla taky na kontrole a bohužel ještě nebylo vidět srdíčko, tak jsem zase na nervy, ach jo. Na další jdu teď  ve čtvrtek, tak mi držte palce, ať tam to srdíčko, je.  

Jinak jsem komnetáře jen prolítla, musím hlavně pogratulovat Magrátcek malému Honzíčkovi. Jak to zvládáte se dvěma raubířema?   Katkob - ségry je mi fakt líto, všimla jsem si i diskuse na b-c, je to strašně smutný :-(. Přeju hodně síly a ať to brzy překonají, bude to asi opravdu těžké.  

Tak zatím se loučím
Všechny zdravíme
Peťulda a Mišák

 
Lois
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 12.02.07 13:46

Další TIP na ubytování: http://www.selskydvur.net zdá se mi to lepší, je tam SZ na pokojích a cenově je to levnější. Nikkol zjišťuje volné termíny.  

Zdravím Lois

 
Matty
Kecalka 442 příspěvků 13.02.07 10:23

Ahoj,
co se to tu děje?Nikdo nepřispívá,začneme rozdávat puntíky?!?!
My jsme museli přeinstalovat pc,pořád se restartoval.Už v něm toho bylo moc a rok a půl zůstal nastejno.Tak už se sem zase dostanu,ale tady pusto prázdno.
Lois-ubytování vypadá dobře,jen mi připomeňte kdy by se to mělo konat.To víte hlava děravá… :-)
Jitty-nejde mi zatím icq tak si nepokecáme-nemůžu si vzpomenout na heslo :-D Ale napravím to.
Takže pište!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!! Nebo Vám hrozí puntíky!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :-D
 Matty

 
Inge
Extra třída :D 10770 příspěvků 13.02.07 12:06

Holciny, vubec nestiham. V sobotu delam zkousku, ale jeste jsem se nezacla ucit. V praci toho mam moc, tak se ani nedostanu na net. Ted Honzik kouka na pohadku, tak aspon kratky komentar.

Mam nekde predpripraveny denicek, takze az tenhle zapadne, tak ho poslu, jo?

Byli jsme dnes na 18 mesicni prohlidce, Honzik dostal hexavakcinu, tak doufam, ze nebude teplotka. Vazi asi 12 kg a meri asi 87 cm, moc presne to ale nebylo. No a do prukazky jsme si nechali napsat, ze nespojuje slova, protoze to ho fakt ani nenapadlo.

Slysim Honzika, jak jde do schodu, tak koncim, to zkousce vice.

 
Makovka
Kecalka 326 příspěvků 13.02.07 15:04

Kocky ahoj,  

tady je teda liduprazdno. :-)) Ja kolikrat nakouknu a protoze tady nikdo neni, zase odchazim misto toho, abych napsala. U vas je to taky tak, ze?
Ja jsem tady ted mela maminku na 3,5 tydne. Priletela mi pomoct a bylo to strasne fajn. V sobotu letela zpatky, moc mi ted chybi.
Uz mam po sestinedeli, Verunka vazi 5,67 kg. V 6-ti tydnech vazi vic nez kdysi Tomasek. Dneska se o me pokousi chripka, tak doufam, ze to prejde. Venku se chumeli,  alespon manzel prijede driv z prace a vezme si jedno z deti. :-)) Tomasek na nas uz zkousi nove triky a chce to mit trpelivost. A plinky stale nosime cely den..........­.............­....  

Katkob - je mi lito tve sestry. Preju ji, aby to priste dopadlo stastne.  

Inge - hodne stesti na zkousce!!! Tomasek slova take nespojuje a cesky prestal mluvit uplne. Vsechno rika v AJ.  

Dasi, tobe jeste dekuju za vlidna slova ze stareho denicku. Moc to potesi, kdyz je cloveku mizerne.   Nikino, MrkoT, Dasi, Slani, Ellen, Jerrysku, Janib, Marki, Loisi, Petuldo a vsechny ostatni -svolavam vas !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!! ****
Moje mladsi dite se bouri, tak utikam.

 
Matty
Kecalka 442 příspěvků 13.02.07 15:35

Makovinko,děti krásně rostou.Musí to být zápřah,ale pak si spolu vyhrají a to zas závidím já co mám děti od sebe o 6let.Neumí si spolu hrát :-( Někdy to zamrzí…
Holky co zas nějakej srazík.Myslím,že se potřebujeme vykecat…  :-)
Před chvílí jsem se vrátila od ortopeda.Bolelo mě pod kolenem a myslela,že to mám z křečáků.Moje obvo´dačka mě vyhnala k ort. a ejhle z cestování,tedy sezení mám něco se šlachama a mám uvolněné jabko :-D Tak mám léky na doplnění chrupavky a obden chodit na rahabilitaci…sran­dista-dítě hodím asi kam?  :-) Musím to nějak vymyslet.
Tak se držte  a mmch venku je nějaké jarní ? povětří …:-O
 Matty

 
KIRA
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 13.02.07 17:07

Nazdárek! ****
Tak Katka se rekreuje na horách, snad mají dobré počasí!

Adalajda- taky se už asi chystáš na odjezd, co? Bych měla cestovní horečkuJ

Peťuldo - držím pěsti, co mi síly stačí a posílám samé pozitívnosti!
Ve čtvrtek tam bude bouchat jako zvon!

Matty- zdravím, srazík plánují holky asi na květen

Inge - držím, co můžu, aby zkouška dopadla dobře.

Makovko- tak jste se s maminkou užily a tobě se určitě aspoň malounko ulevilo, viď? Musí to být fakt zápřah! Plíny máme taky celý den. Zkoušela jsem ji nechat hanbatou a posazovat na nočník. Drží to a sotva se mi dostane z dosahu, tak se někde (na koberec, do křesla apod.) vyčůrá. Tak to neřeším a zkusíme to později!
Tomášek zase česky začne. V okolí má všechno anglicky, tak si zatím vybralJ
Taky bych chtěla pro Anetku věkově bližšího sourozence, ale taťka je proti a to velice zá:,–(ně :-(  

Tak se mějte a piště, to říká ta pravá,co!?
pá Kira 

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.02.07 17:29

Dobrý den všem…tak ted sem si smazala dlouhý komentář a znova se mi ho teda psát nechce tak se o nás nic extra nedozvíte jen to, že marodíme.
TED ČTĚTE VŠICHNI POZORNĚ…SRAZÍK ČERVENČÁTEK č.2
Dnes mi psali at jim na sebe napíšu kontakt, aby mi mohli zavolat jak početná by byla naše skupina a domluvit nějaké podrobnosti, takže potřebuju od Vás předběžné vyjádření, kdo pojede atd…SRAZÍK by se měl konat ve dnech 4.-8.5.2007 v penzionu ve Sněžném odkaz hodim až toto odešlu díky němu sem si smazala svůj dlouhý komentářík já kráááva.
Takže pište, pište a at se nějak domluvíme.Nikkol a chrčící Fil

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.02.07 17:32

Taak a tady je ten odkaz podruhé i když je výš, ale at je to dohromady…ceny jsou si myslim vcelku lidové a okolí pěkné. http://www.selskydvur.net/cenik.htm Nikkol

 
adalajda
Kecalka 276 příspěvků 13.02.07 17:45

Tak jen sturčně a jasně. my jedeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eem ať se děje co se děje. Asi jen sama s Ondrou a manža dorazí dodatečně. I termín nám vyhovuje. Díky, díky, jdu pomalu balit:)))) teda zatím jen na hory:)))

 
adalajda
Kecalka 276 příspěvků 13.02.07 17:46

Jo a prosila bych pokoj se sociálkou, díky, díky, díky

 
Lois
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 13.02.07 18:06

Ahoj holky,  

tak já hlásím 98% účast na srazu, termín vyhovuje, jen nevím zda dorazíme toho 4. nebo až 5. ráno. Večer až mládě usne to proberu s manželem a pak písnu výsledek :o) Předběžně prosím dvoulůžák se soc.zařízením a plnou penzi :)))))  

Zatím letím, mám tu švagra.  

Loisí

 
jittyy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.02.07 18:14

Predbezne hlasim, ze na srazik ano, asi by jsme dojeli az toho 5.5. dopoledne a chtela bych pokojik se socialkou.
Jinak u nas nix moc noveho akorat David uz pekonal nemoc, takze ted dojida to co za ty 4 dny nejedl........
Kdyztak vecer pisnu vic, byla jsem dneska u klienta mimo brno, tak  su davidkovi vzacna - mela jsem doma hlidaci skorosvagrovou, tak si to david uzil.  

Pa Jitka

 
Jerrysek
Kecalka 499 příspěvků 13.02.07 18:24

Ahoooj!!!  

Takže já si zamlouvám trojlůžák se sociálkou!!!!!  

Jana

 
sylvaf1
Stálice 91 příspěvků 13.02.07 18:29

Ahoj holky,

hlásíme se na srazík, nevím tedy jestli na všechny dny, ale určitě od 4. do 6. 5.s námi počítejte. Ty další 2 dny až podle toho, kolik bude mít manžel práce. Jeli bychom celá rodina, takže určitě 3 lůžkový pokoj, nejlépe také se soc. zařízením.

Ostříhala jsem Matouška, tak už si ho snad nikdo s holčičkou nesplete, fotky jsem dala do galerky.

Sylva

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 13.02.07 18:39

Ahojík též se hlásíme, že na srazík jedeme.  Nevím jak dlouho budeme a přes víkend určitě. Chtěla bych dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením a s polopenzí. Jedu já manža a Eliška

papa Petra

 
jittyy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.02.07 18:50

Jen doplnuji ze chci dvoulůžák - manžu beru sebou pokud se to nezmeni a co se tyka jidla jestli polopenzi nebo plnou jeste musim probrat s nim..........

 
janab1
Stálice 92 příspěvků 13.02.07 20:08

Ahoj,  

Taky se hlásíme na srazík, předběžně s tátou, večer to s ním ještě proberu, prosím, dvoulůžák se sockou.  

Matty - jestli jsi myslela spíš brněnský srazík, provětrat pusiny, tak jsem pro příští pátek, do té doby snad vyzdravíme a Katka už bude zpátky z hor, snad ji to konečeně vyjde a dorazí taky. Dandovi se to pořád motá dokola. Kašel už pomalu končí, zase začal kýchat a teče mu z nosu.
Jerrýsku - ty bys taky dorazila, ne? Jsme tě viděly jen poprvé.  

Makovko - Verunka krásně roste. A co maminka, jak se jí u vás líbilo? Byla poprvé? S tím nakukováním a psaním do deníčku máš úplnou pravdu. Včera jsem se dívala několikrát a nikde nikdo. Pak ani nevím, co bych vlastně napsala.  

Inge - ať zkoušku zvládneš  

Teď už mám zase okno a neím kdo co psal. Jdu mrknout na ordinaci spešl
 Janab

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 13.02.07 20:37

Ahoj holky,  

koukám, že jsme na tom stejně, taky dycky jen nakouknu a pak nevím, co bych napsala když tu není žádný komentář! Ale takhle to dál nejde přece :-).
My jsme ťuky ťuk zdravé a to je hlavní. Taťka to chytil až teď, malinko rýmuje, ale světe div se, nesténá!:--)).  

Makovko príma, že Verunka tak hezky roste! Už se těším na fotky v galerce! A ať jsi tam i Ty, jasnačka?!:-). Snad Ti maminka zase brzy přijede, musela to být pro Tebe velká pomoc! To já nevím, jestli bych to s maminkou vydržela tři a půl týdne. Nic ve zlém, jen na sebe prostě nejsme zvyklé… Když jsem žila od 15-ti let mimo domov…  

Holky budete se divit, ale já se taky hlásím na srazík! ;o)). Ráda bych pro nás dvoulůžák s Marunkou, taťka se nějak netváří :-), nebo klidně jednolůžák, jestli by to šlo?! Ale hlavně se sociálkou. S penzí bych to musela nějak vymyslet, jestli by mi udělali vegetariánskou stravu…!? Penzion vypadá krásně!!! Jo a přijely bychom asi 5-tého dopoledne. Snad budeme zdravé!  

Inge držím palce, ať zkoušku uděláš!  

Kiro to jsi dobrá, že si zkoušela nechat Anetku úplně bez pleny! To u nás je to tak, že ji posazuju docela často na nočník, skoro pokaždé se vyčůrá, někdy i kaká, ale sama si neřekne. Je podle mě ještě brzy… Kolem nás jsou děti kolem dvou let a když jim řekneme, že posazujeme docela úspěšně na nočník, tak se diví?!  

Co říkáte holky na to počasí? Kéž by už bylo po zimě!!!  

Dáši příští týden máme ve středu očkování, tak přemýšlím, jestli risknout centrum před ním (už ho měla Manka jednou odložené kvůli neštovicím), nebo počkat až po očkování?! To je ale také riziko, se picnu…  

No nic holky, budu končit, jdu si dát vanu. Zítra juknu a fakt napíšu! A vy taky, jo?!:-)).
Zdravím všechny ostatní! Radulku, Jerrýska, Lois, Sylvu, Adi, Nikkol a ostatní!
Slanka*        

 
MirkaV
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 13.02.07 20:43

Díky, že jsem ostatní, Slani : ))  

Ale se nedivím… Pařím mezi ty lajdáky… ; )  

Co se týče srazíku, tak mi bychom přijeli spíše na otočku jeden den. Karlos může mít zrovna službu a jelikož má už naplánovanou dovču, tak by asi nemohl odříct… Ale pokud by bylo volno, tak bychom to případně řešili operativně na místě…  

Slani - co scrap? Už mi nějaké to dílko pošleš : )

 
MirkaV
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 13.02.07 20:51

Makovko - doublemaminko : ) A jak jinak Tomík reaguje na sestřičku? Když nepočítám triky na upoutání vaší pozornosti… ; )
Kiro - Karolka ráda běhá bez plenky, ale místo do nočníku, který mimochodem nosí na hlavě, maluje do něj pastelkama, se vždy vyčůrá na nejméně vhodném místě - jako je můj polštář, sedačka… Taky se počůrala na lině a pak ještě po tom uklouzla…
Hele teď koukám, že se tolik z vás hlásí : ) Jsem zvědavka, kolik se nakonec sejde : )))) Ale jaro je koukám mocné a láká : ) Taky se těším, snad to vyjde…, ne jako na podzim : (

 
ellen
Kecalka 462 příspěvků 13.02.07 21:09

Nazdár holky :))
Vidím, že nie som sama, ktorej sa nechcelo veľmi písať, len mne sa nechcelo ani chodiť na net. Fakt nejaká kríza.  

Zrazík-keby bol niekde blizšie aj by som uvažovala, ale je to tááák ďaleko, škoda. Veď vy tam snáď všetky pôjdete a to ja si potom tých pár dní tu budem písať sama pre seba :)  

U nás nové toľko, že Miško mal zapáleného pipíka. Všimla som si pri prebalovaní, že na ňom má, také biele, som myslela, že je to mastička, tak som mu stiahla predkožku a vidím, že to má akoby pupák a odtiaľ mu išiel ten hnis alebo čo to bolo, tak som mu to trochu vytlačila-vtedy ho to asi ešte nebolelo. Ráno to mal v pohode, ale aj tak som išla k dr, lebo bol piatok a my sme šli na tú chatu. Tá mi dala na to Framykoin a Canesten. Ale cez vik sa mu to zhoršilo a už ho to aj bolelo, keď som to odtiaľ vytláčala, chudáčik, mal to aj červené a hrozne veľa mu odtiaľ vytekalo.
Tak sme išli v pondelok k urologičke -hoci už v pondelok to mal pekné, žiaden hnis, ale po tých dvoch miestach, odkiaľ mu to vytekalo mu zostali diery a nechcela som, aby mu to tam nejak zrástlo a to si vyčítam. Lebo Miškovi som sťahovala pri kúpaní iba pokiaľ mu to išlo. A tá doktorka mu ju stiahla celú nasilu. Hrozný zážitok. Veď keď mu to stiahla, tak tam mal normálne mäso. Chudáčik Miško samozrejme hrozne plakal, tiekla mu z toho krv a doktorka povedala, že už tam má zrasty, ale neviem ako to môže byť možné, keď tam sa mu nesťahovala, tak čo mu tam mohlo zarásť? Teraz mi povedala, že mu to nemám sťahovať.
Keby som vedela, že tá píííp mu to stiahne nasilu, tak tam nejdem. A povedala mi, že to biele čo tam mal  bolo niečo normálne, čo sa tam tvorí, že som mu to zle umývala. Alebo niečo také tam splietala, poúčala, že pri umývaní som mu to mala sťahovať, ale ja som sťahovala, ale nebudem mu to nasilu, veď teraz sa všade píše, že sa to tak nemá.
Fakt neviem, či som spravila dobre, že som tam šla. Na jednej strane som sa bála,aby po tých dierach nemal zrasty, ale na druhú stranu, musela mu to stiahnuť nasilu? Som zmätená.
Tento pondelok máme ísť na kontrolu, ale ja sa veľmi bojím a je mi z toho do plaču.  

janib, som rada, že sa vám to nejak podarilo s tým ovocím. A ty si sa to pýtala na to pexeso, robila som to na kartón, inak by to malý zachvíľu zničil.  

Petuldo držím palce, aby tam srdiečko bolo!  

Nemám viac síl písať, lebo zas ma trápi tá predkožka a chcela by som ešte napísať na net nejakému odborníkovi na jeho názor.  

Majte sa krásne
Elen  

 
janab1
Stálice 92 příspěvků 13.02.07 21:23

Ellen - to je mi Mišáčka líto, i tebe, ale nic si nevyčítej, to jsi nemohla vědět co ta babizna Miškovi udělá. Ale to se mi řekne, co? Naší doktorky jsem se ptala na stahování na 18ti měs. prohlídce. Říkala mi, že nemáme spěchat,, že v podbřišku má Danda nějaký tuk nebo co a až si s ním začne hrát, že si o bude přetahovat sám. Tak zatím vyčkáváme. Na pexeso jsem se, myslím, neptala já, my jsme ho dostali od Ježíška. Taky kartonový. Hrajeme ho tak, že Dandovi rozložím kolem něj jednu půlku a druhou si postupně skládám do ruky, jako když hraješ karty a on si musí jednu vybrat, k ní najít dvojici. Pak každou dvojici oslavíme plácáním do stehen a vykřikováním jupííí a tlesknutím si navzájem do dlaní, tak jak to dělají sportovci.

 
jittyy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.02.07 21:53

Janib hlasim ze pokud bude srazik pristi tyden v patek coz je tusim 23, tak asi nedorazime nebo jenom opravdu na chvilku, podle toho kde to bude, mam pred DPH, tak se mi to moc nehodi...........
 Jitka

 
ellen
Kecalka 462 příspěvků 13.02.07 22:06

tak som si čítala nejaké názory na tento problém-predkožka a je pravda, že to biele smegma alebo ako sa to volá je normálne, pokiaľ to neprejde do zápalu, čo bol už náš problém cez víkend.
A mne tá dr povedala, že mu to nemám TERAZ preťahovať a neviem, či tým myslela, iba v ten deň a potom už áno alebo až do ďalšej kontroly. Keď som tam bola, tak som to pochopila tak, že mu s tým nemám nič robiť až do kontroly(tak som na to ďalej nepýtala), ale keď nad tým teraz uvažujem, asi myslela, iba v ten deň. Ja som z toho fakt magor.
Tí lekári sú úžastní, nič nepovedia presne. Aj mastičku, ktorú mi predpísala. Hovorí, že mu to mám natierať, ale ako často, to som sa už musela pýtať ja a keď človeka hneď v tom zmätku v ambulancii nenapadne sa niečo dôležité spýtať, tak je debil.  

Píšem asi zmätene. Snáď sa z toho dá vysomáriť.
 elen

 
ellen
Kecalka 462 příspěvků 13.02.07 22:32

ešte raz ja,
ja som taká strašná krava, že som išla k tej urologičke. Už to mal zahojené, tak som to mala nechať tak. Ale je to aj kvôli manželovi, lebo on s každou blbosťou chce chodiť k odborníkovi. A ja sprostaňa som tentoraz súhlasila.
Teraz sa dohadujeme, či tam ísť na tú kontrolu. Čo mám robiť? Takto mizerne som sa dávno necítila.
Už idem naozaj preč
 Elem

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.02.07 23:23

Tyjooooo, co se tu děje???Najednou za pár hodin toliko komentářů jen tak dál a já abych si vzala pomalu papír a tužku a psala si, co a jak až mi budou volat ta mají představu.Snad se nás ujmou a vše zvládnou tak jako vloni v Radešíně i když podle tohoto to vypadá, že nás bude plno.Nikkol a Fil  

Dostala sem tip od kamarádky na jednu metodu na různé nemoci tak to jdu studovat co a jak snad o tom něco na netu najdu a hned zítra na noc Filovi zkusim na ty naše průdušky zabalit mu nohy a ruku do leukoplasti dle návodu prý to pomáhá tak pak řeknu a časem si zamlouvám další deníček, až to nastuduju za cca 3-4týdny. 

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 13.02.07 23:52

Ahoj

Ellenka- neměj strach. Všechno si dělala podle popisu dobře. To bíle, co se tvoří na pindíku, to je takový mázek, vůbec to škodlivé není. Některé děti, ale často trpí na to, že dostanou zánět. Ta mastička by se neměla používat pořád, ale pokud už je zánět, tak bych mázla každý den. My zatím žádný zánět neměli, ale urolog nám jí napsal jako prevenci před zánětem a když jsem se ho ptala, kolikrát mazat, tak řekl, že podle mého uvážení, třebas třikrát za týden. Jinak mám ukazoval, jak tu mastičku aplikovat.

ad srazík- tak na 85 % jedeme a vidím to tak, že dorazíme někdy v pátek během dne a když nepojede manžel, tak jsem řekla, že pojedu s malým sama. Jinak pokoj dvoulůžák a samozřejmě se sociálním zařízením.

No a jak u nás? No já jsem nějaká nachcípaná, dosedla na mě nějaká deprese, ale ono to všechno přejde. Malý řádí a dělá samou legraci, je s ním srandy kopec.

Oluska a Martínek

 
Jerrysek
Kecalka 499 příspěvků 14.02.07 07:51

Ahoj všicí!!!!  

Teda holky, to je komentářů, jupíííííí. U mě je to taky tak, když nevidím žádnej příspěvěk, taky nepíšu, ale jak říká Sláník, tak se to nedělá a už to ani tak dělat nebudu. Jinak jsem uposlechla Makovinku a Slanika a jdu něco napísať.   SRAZÍK: tyjofka, to je bomba, kolik lidiček je nahlášeno, tak teď aby nám to hlavně vyšlo, že?!!  Se radši ani netěším. A doufám, že nám to vyjde, tchán totiž má 1.5. narozky, slaví šedesátiny, tak snad nebude na toto datum nějaká oslava.   BRNĚNSKÝ SRAZÍK:už raději nic neslibuju, ale ráda bych dojela, ale znáte to… nemoci.....   makovinko:  jsem ráda, že sis maminky užila, určitě to bylo príma. A Verunka jak krásně roste a už po šestinedělí, jo? Toto letí. A mimochodem, my taky stále celý den v plíně :-( a zdravíme Tomáška!!!   elenko:tak ať má Miško pindíka co nejdřív v pořádku a nebolí !!!   slaníku:chlap, který marodí a u toho nenaříká, nepřehání… NEZNÁM :-DDDD  

Simíček  má dosti opruzenou prcinku, ale uvnitř, včera jsem s tím byla u mudr, dala nám mastičku, ale nezabírá… :-((( zatím. Takže noc byla hrozná, Simík kňučel auvík, auvík, chuděrka moje malá. Jo, a říká si MINKA ta moje Siminka.  

Tak se s váma loučí maminka, Aika a Minka (řečí naší Simi)

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 14.02.07 08:00

Mirko budeš se divit, ale na Tebe jsem myslela jako na první a pak Tě zapomněla napsat:-).
Dílko ze scrapu ještě takové nějaké nyny na poslání nemám, ale chystám se, chystám:--)).
 S*

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 14.02.07 08:05

Ahojík holky krásné ránko přeji,

tak co napsat snažím se malou učit nočníkovat. Docela nám to jde. Včera jsem malé dala jen látkové spoďárky a žádná nehoda. Tak snad nám to půjde.

Jinak jsem se vás chtěla zeptat nemá někdo zkušenost jen s látkovýma plenama??? Tady jsou odkázky http://www.mamaja.cz/…robnosti.php?…
 http://www.mamaja.cz/…robnosti.php?…

tu první by měla Eli místo papírovek jelikož mě přijde docela drahé kupovat ty učící kalhotky papírové.
a ty druhé jsou místo klasických papírovek na noc.

Možná si někdo z Vás řekne proč s tí začínám tak pozdě, ale až teď mě to „napadlo“ a přijdeme mě to jako dobrá věc. A i manžílkovi se líbí.

Jinak jsme zdravoučký už 14 dní super a doufám, že přesně před očkováním 12.3. nás něco nepotká jak je to u nás zvykem.

Tak se tu mějte moc hezky a papa Petra

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 14.02.07 08:08

Ellen, prosím Tě nevyčítej si nic! Třeba bys naopak něco zanedbala, kdybys s Miskem k doktorovi nešla! Už se stalo, tak se netrap, že jsi něco zavinila! Dělala jsi všechno podle svého nejlepšího svědomí! Držím palečky, ať to má Misko brzy úplně ok! Je to přeci jen mocný „nástroj“, že:-).
 S*

 
Matty
Kecalka 442 příspěvků 14.02.07 14:03

Ahojky,
tak abych nezapoměla-na srazík se chystám,ale 4 jdeme na madle tak snad až o víkendu.Ještě se musím zeptat jak můj.Nejstarší bych poslala k babičce.
Jani- měla jsem na mysli brněnsky na provětrání pusin,ale jsem ráda za info i o velkém. V ten pátek to vypadá dobře.Půjdem zase na Líšeň? nebo na LESNOU?
Ellen-někdy si říkám,že jsem ráda za holky,ale taď s malou chodím na gyndu,protože ji něco přečnívá z prcinky.Je to prý panenská blána a vzhledem k tomu,že se jí to samo neschovalo půjde to odstranit pod narkozou.Aby to nepřitahovalo záněty.
Zatím tedy páček Matty

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 14.02.07 14:20

Matty uf uf, to zní hrozně. Jak se tohle vůbec může přihodit… To vám teda také moc držím pěsti!
Já se holky tak těším, jestli vás uvidím naživo /> S*

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »