ČERVENČÁTKA2005 deníček číslo 096:JAKÝ BYL SRAZÍK ČERVENČÁTEK V ŘÍJNU 2006 OČIMA
- Rodičovství
- Nikkol
- 07.02.07
- načítám...
- Sledovat eMimino.cz
Už na jaře a v létě vloni se plánoval srazík červenčátek, ale stále se nikdo neměl k tomu, aby se něco zajednalo a šlo do toho jak říkám já natvrdo.Na podzim stále bylo ještě vloni hezky a tak sme se s Olušku převážně domluvili, že už by ten srazík se měl naplánovat a dali dva až tři termíny s místy na ubytování.Psali sme si o tom cca měsíc a světe div se my sme se fakt pár lidiček se skoro stejně starými dítky potkali.
Nakonec sme se dohodli, že srazík bude v termínu 13.-15.10.2006 a kdo pojede na jednu noc a kdo na dvě atd.My sme jeli v sobotu ráno na jednu noc a měli sme dojet do Ždírce nad Doubravou do hotelu Filippi, ale už začátek naší cesty začal nevesele.Nejprve mi ujel z domu bus do Hradce Králové a měla sem stochutí se na to vykašlat, ale jelikož sem se těšila na Olušku i ostatní zvládla sem tu krizi a jela o hodinu déle, kde mne měl navazovat spoj až do Ždírce, ale bác ho zrušili ho a na netu byl psanej takže sem jela až o půldruhé.Mezitim sem volala holkám ze srazu, že přijedu déle mezitim sem se dozvěděla, že na mne posečkají a jede se na jiné ubytování, jelikož tento hotel ani okolí nebyl vhodný pro malé děti ač na netu je vychvalován a večer tam měl být sraz abiturientů a my bychom neměli kam s dětmi jít,jelikož tam měli jen jednu společenskou místnost.To nám před dotazem emailem na ubytování neřekli, že v sobotu tam nebude večer volno jinak bysme hnd sháněli něco jiného. Podotýkám, že že se nás mělo sejít pár mamin a tatínků s cca 15.měsíčními batolaty. Takže se narychlo v sobotu shánělo něco jiného, ale zachránila nás KatkaB, která si vzpomněla na ubytování v Radešíně a tak se volalo tam a následně jelo.
Takže já vystoupila ve Ždírci a čekala mne Adalajda a jelo se.Nejhorší bylo, že nám ostatní během 10minut ujeli a my nevěděli kudy kam.Teda časem sme se zorientovali a také nás její manžílek, který jel napřed malinko navedl.Když sme dorazili i my na místo nastalo představování vítání apod…musim podotknout, že srazík se konal s manžílky kdo teda s ním mohl jet.Pak sme se šli ubytovat, najíst a na malou procházku okolo.Bylo tam nádherné okolí čisto a ani sme nemuseli daleko nikam jen sme mysleli, že dojedeme s kočárky někam dále, ale jaksi kamenitá cesta a děti nás přesvědčili, že máme zůstat stát na jednom místě a drbat a mrnata, že budou lítat kolem, kde se jim nic moc nemohlo stát jen občas podsmeknout noha po kamínkách. Tak sme chvíli pobyli tam a pak se vraceli k penzionu, kde sme se rozhodovali co dál někdo si dal kafe jiný limo a děti povětšinou nějakou sváču.Pak byla volná zábava povídalo se, fotilo, hlídalo děti, apod..
Po šesté sme se začali domlouvat ohledně večeře, zda budeme jíst vevnitř nebo venku většina se shodla na vevnitř kde byla jídelna a hala se sedačkami se stolky a kulečníkem, kde sme se také my usídlili.Navečeřeli sme se jídlo bylo vynikající děti si tam chvilenku pohráli, poprali se o hračky atd a pak sme odcházeli postupně ukládat s tím, že večer se sejdeme na hromadný pokec dole.Což se také stalo a my vydrželi povídat skorme do jedné pak se to začalo rozpadat.Dokonce i Honzík 10let mezi nás skvěle zapadl a vůbec se mu nechtělo spát.
Naše noc byla ač sem z toho měla strach klidná a malý vstával tak jako doma.Jen teda mne dorazila jedna věc měl se nám v neděli vrátit tatínek z Tyrolska byl tam služebně a tak sem předpokládala, že se vrátí až večera my budeme dávno doma o to pro mne bylo větším překvápkem, když mi v 7ráno došla SMS prosim tě kde ste?Chci Vás hned vidět jsem uz doma…a hned mi bylo jasné proč mi ujel už doma bus a všechna ta smůla, považovala sem to jako za znamení, že sem měla zůstat doma, ale zas by mne mrzelo, že bych se nezúčastnila tak vyvedeného srazíku.Druhý den sme se trousili na snídani jako švábi na pivo, ale kolem deváté sme byli kompletní a začalo se uvažovat, co dál. Dohodlo se, že ted si všichni sbalíme a pak se pojede na nějaký výlet s obědem a pak se rozjedeme všichni pomalu domů.Jenže u penzion začali místní předvádět autíčka na benzin a tak sme koukali když sme se dosyta nabažili, tak už nemělo cenu pomalu nikam jezdit takže se dal oběd ještě v Radešíně a okolo jedné sme se rozjížděli směr naše domovy s předsevzetím, že to zopakujeme a klidně i na více dní.Jinak mezi zůčastněmi byla Oluška,Lois,KatkaB,Adalajda, já Nikkol a myslim, že JanaB poku sem na někoho zapomněla omlouvám se.
Na čumendu se přijela podívat Adel a Petra je v deníčku krátce.
Myslim,že na to, že srazíl byl plánovaný na honem se dostatečně vyvedl a je třeba uvažovat o dalším aby někde měli vollno atd…jak sem mluvila, že by o mělo být na více dní tak nás s Lois napadl termín od pátku 4.5.2007 do úterý 8.5.2007, jelikož tam je jeden den svátek v pondělí a to dost manžílků bude míti volno další návrh je někdy v tejdnu v červnu takže čekáme na vyjádření co ajak a klidně dejte odkazy kam by se jelo, jelikož toto skvělé ubytováníčko v Radešíně je bohužel zrušené.Tot by bylo asik vše kdo chce at mne klidně doplní či kdo nebyl tak se ptejte Nikkol a Fil
PELETONEK:
18.05.05 - Veronika + František 1977 - Morava
21.05.05 - Lois + Vojtíšek 1980 - Havířov
28.05.05 - Adalajda + Ondrášek 1981 - Pardubice 03.06.05 - MirkaV + Karolínka 1981 - Havlíčkův Brod 04.06.05 - Oluska + Martínek 3 1981 - Plzeň/Chebsko (Velká Šitboř) 06.06.05 - Nikkol + Filípek 1979 - Náchod 07.06.05 - Sylva + Matouš 1974 - Č. Budějovice - František 6 08.06.05 - Matty + Natálka 1973 - Brno - Liduška 10, Veronika 4 09.06.05 - Ellen + Michal 1977 - Sereď/Bratislava
13.06.05 - Adel + Dominik 1976 - Brno + TP 09.03.2007
15.06.05 - Cadovka (Soňa) + Richard 1977 - Uh.Hradiště - Vašík 4
16.06.05 - Nikina + Myšák 1978 - Pardubice
18.06.05 - Janab + Daneček - 1968 - Brno
21.06.05 - Katkab + Lucinka 1975 - Brno - Honzík 12
25.06.05 - born + Zbyněk 1979 - Praha 10
25.06.05 - Marki + Mareček 1975 - Libčice nad Vltavou
25.06.05 - Jittyy + Davídek 1980 - Brno
26.06.05 - hrouda + Matyáš 1976 - Liberec 01.07.05 - Makovka + Tomášek Washington D.C./Olomouc + Veronika
Erin 3,395 kg a 50,5 cm (27.12.2006) 02.07.05 - Jerrýsek + Simonka Brno - Leonka 4 05.07.05 - Dáša + Eliška 1974 - Praha 06.07.05 - Kira + Anetka 1974 - Kladno - syn Adam (96) 08.07.05 - Slanka* + Marianka 1979 - Praha 09.07.05 - Radulka + Amálka 1980 - Kladno
10.07.05 - Makča + Martínek 1980 - Jince u Příbrami
15.07.05 - Paraplíčko + Julinka 1976 - Brno
20.07.05 - Janka + Barunka 1978 Horní Cerekev
12.08.05 - Inge + Honzik 1979 - Praha
Přečtěte si také
Tchyně nás bere na Maledivy. Radši bych si zlomila nohu, než abych tam jela!
- Anonymní
- 28.06.26
- 4369
Mít bohatou tchyně se může na první pohled zdát jako obrovská životní výhra. Představa, že máte v rodině někoho, kdo topí v penězích a rád své příbuzné obdarovává, zní jako pohádka. Jenže v našem...
K miminku nás nepustí kvůli virům. Na sítích se přitom chlubí fotkami z herny
- Anonymní
- 28.06.26
- 1797
Když se do rodiny narodí nové miminko, většinou je to důvod k obrovské radosti. Všichni se těší, až si uzlíček štěstí pochovají, a těší se na to, jak budou bratranci a sestřenice vyrůstat společně....
Po letech jsem si řekla o přidání. Reakce šéfa mě šokovala
- Anonymní
- 28.06.26
- 3555
Dlouho jsem si říkala, že peníze nejsou všechno a že hlavní je mít práci, která mě baví. Když jsem si ale po několika letech konečně řekla o vyšší plat, čekala jsem všechno možné. Jen ne reakci,...
Po nastěhování do nového domu mám pocit, že v něm nejsme sami
- Anonymní
- 28.06.26
- 1467
Když jsme se s manželem a dětmi nastěhovali do vysněného domu, měla jsem pocit, že začínáme novou kapitolu života. Jenže po několika týdnech se začaly dít věci, které si dodnes neumím rozumně...
Manžel si vsadil, že do léta nezhubnu. Tvrdí, že šlo jen o vtip
- Anonymní
- 28.06.26
- 1133
Nikdy jsem si nemyslela, že mě něco takového dokáže ranit. Nešlo ani tak o samotnou poznámku, ale o způsob, jakým jsem se ji dozvěděla. Od té chvíle se na svého manžela dívám úplně jinak.
Tchyně nám pomohla s bydlením. Teď má pocit, že jí patří celý náš život
- Anonymní
- 27.06.26
- 4285
Tchyně nám finančně pomohla s bydlením a já jí za to byla opravdu vděčná. Jenže od té doby má pocit, že může rozhodovat o všem: o zařízení bytu, výchově dětí, našich dovolených i o tom, jak...
Švagrová pojmenovala dítě po mé zesnulé dceři. Nikdo nechápe, proč mi to vadí
- Anonymní
- 27.06.26
- 3326
Když moje švagrová porodila dceru, měla jsem z ní upřímnou radost. Ta ale zmizela ve chvíli, kdy oznámila její jméno. Od té doby je mezi námi napětí a část rodiny si myslí, že reaguji přehnaně.
Partner v 55 letech už dítě nechce. Já ho chci, uvažuju, že si to „zařídím“
- Anonymní
- 27.06.26
- 1928
Láska si nevybírá a neptá se na datum narození v občance. Když jsem před čtyřmi měsíci potkala Igora, věkový rozdíl devětadvaceti let jsem vůbec neřešila. Je mi šestadvacet, jemu pětapadesát, ale...
Manžel chce třetí dítě, já už ale nemůžu. Bojím se, že mi to nikdy neodpustí
- Anonymní
- 27.06.26
- 1140
Máme dvě děti, domácnost, práci a každodenní kolotoč, který mě vyčerpává víc, než si manžel připouští. On by si přál ještě třetí dítě, protože sní o velké rodině a dalším miminku. Já ale cítím, že...
Chlap v base, 2 děti na krku a rodičák k smíchu. Stát mě hodil přes palubu
- Anonymní
- 27.06.26
- 1454
Včera jsem stála u pokladny v supermarketu, v peněžence poslední dvě stovky a v košíku jenom ty nejlevnější plíny, mléko a pár rohlíků. Když mi prodavačka řekla výslednou částku, udělalo se mi...