Náš, teď už 13měsíční Robinek

Porod

Ten čas ale letí, pomyslím si pokaždé, když se kouknu na miminkovské fotky našeho chlapečka. Z miminka se vyklubal pěkný raubíř a smíšek, za kterého bych dala ruku do ohně. Za chvíli tady máme jaro a malý začíná chodit, tak bych se s Vámi, milé maminky, těhulky a snažilky chtěla podělit o můj porod.

Aktuální fotka Robinka

Spolu ♥

Vojáček můj

Robíšek v bříšku

Robinek jako 2 měsiční miminko

Je to neuvěřitelné, jak rychle ten čas letí… živě si vzpomínám na čtvrtek 11. 2. 2010. V pátek večer mě začalo pobolívat bříško, ale nic jsem si z toho nedělala, na vyvolání jsem měla jít začátkem následujícího tydne,tak jsem si myslela,že to jsou jenom poslíčci a půjdu v klidu spát, koukla jsem se na Ordinaci a šup do postele. Ale ejhle. Bylo kolem třetí ráno a bolesti začínaly být malinko silnější, vzbudil se partner a povídá: Tak už jsem ti vzal tašku, tak pojedeme do porodnice, jo? Začala jsem se smát, proč tak jančí, že mi nic není, jen mě bolí břicho a on na to: Tak jo, řekni mi vždycky, když tě to zabolí.

Tak jsme stopovali a bolesti byli cca po 10 minutách. Hodila jsem si sprchu a nechala se přemluvit do porodnice. Šli jsme pěšky, protože mi opravdu nic nebylo. V nemocnici nám oznámili, že rodím a ja jsem řekla, že to není možné, nebyla jsem připravena na to, že mě pošlou na porodní sál… ovšem kontrakce po 5 minutách mluvily za vše – bylo 5 ráno a bylo nám řečeno,že během dopoledne bude náš brouček na světě mezi námi, jupííííí. Uběhlo dopoledne, odpoledne a pořád nic, kontrakce zesilovaly, ale frajersky jsem nechtěla na bolest nic píchnout (teď bych neváhala ani minutu, kdyby se to týkalo mě, teď vím, že i pro miminko je to to nejlepší).

V podvečer mi píchli na dvakrát plodovku, ale porod se stále nerozjížděl a bolesti už byly docela šílené. Dostala jsem kapačku na vyvolání a zrychlení, ale nic víc se mnou páni doktoři dělat nechtěli. Otevřená jsem byla celou dobu na 6 cm a už jsem se modlila, ať se porod zrychlí. Do toho se na mě chodili koukat nějaké studentky medicíny, což mi moc nepřidalo, ukazovat se jako ve výstavni síni.

Během půlnoci se ovšem porod konečně dal trošku do pohybu, dostala jsem kyslík ,ať má maličký dost kyslíku, jelikož jsem nedýchala do bříška, ale jenom jsem přijímala kyslík pro sebe(kdybych věděla, že dýchání je tak důležité, hned bych letěla do přípravného kurzu, ale to věčné kdyby, že milé dámy…) a kolem páté hodiny ranní sestřička volala doktora, že RODÍÍÍÍÍMEEEE!

A pak už se na 3 zatlačení 13. 2., den před Valentýnem, v 5:21 narodil náš nejkrásnější a nejúžasnější chlapeček! Vážil 3350 kg a měřil 51 cm, byl děsně malinký a hlavičku měl celou otlačenou… jaká to byla úleva novopečené maminky a štěstí při prvním přivinutí našeho Robinka. Tatínek byl u porodu a byl mi obrovskou oporou, poslušně dýchal se mnou, hladil mě po ruce a nezapomněl se usmívat, za což si ho strašně vážím!

Tak nastávajícím maminkám přeji bezproblémový porod a zdravé miminko, snažilkám, ať brzy uvidí na svém TT dvě // a maminkám těch našich sluníček, ať krásně rostou a dělají jen samou radost ♥

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 20.03.11 11:50

Ať vám Robinek dělá dál jenom samou radost :srdce: 13.2. je krásné datum. Já jsem 14.2. :-D a mám přítele Robina :-D Je to moc hezké jméno!!!

 
Akelei
Stálice 57 příspěvků 20.03.11 11:56

Dorisov : moc děkujeme :-* Tak Ty jsi na Valentýna,krásné být narozená na den zamilovaných ♥

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 20.03.11 16:28

Nádherný bobišek, gratuluju :kytka:

 
twigi
Povídálka 11 příspěvků 20.03.11 18:35

Krása, gratulkuji :D

 
Martooni
Závislačka 4583 příspěvků 22.03.11 12:31

Krásné! Také jsme chtěli Robinka, ale moc lidem kolem nás se jméno nelíbí, uvidíme, jak to nakonec dopadne ;)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama