Dokázala jsem to

Ostatní

Určitě znáte ten pocit, když dokážete něco, o čem jste si mysleli, že je to naprosto nemožné. Já jsem se přesvědčila, že všechno jde, když se chce.

Naši miláčci, moje nejlepší kamarádka a já :-)

Ti, kteří četli můj poslední deníček, asi tuší, o co tu jde. Měla jsme problém s psíky v bytě. Byla jsem z toho úplně vedle. Napsala jsem deníček v zoufalství o tom, jak si nevím rady s tím, co dělají po našem odchodu.

Maminy a ostatní slečny či paní mi článek obohatily spoustou komentářů. Spousta z nich to pochopila tak, že chci dát naše miláčky pryč. To byl omyl. Hrozně moc mi pomohly komentáře o tom, jaké pejsky a kolik jich má kdo doma, v bytě. Kam můžou a podobně. Říkala jsme si, že takový extrém, jak jsem si myslela, opravdu nejsem. A tak mají přístup úplně všude. Nejvíc mě dostala mamina, která mi napsala, že má v 2kk dva vlčáky :D

Snažila jsme se zkoušet fígle ostatních. A ejhle, včera jdu na poštu a ticho. Nevěřila jsme vlastním uším! Opravdu bylo ticho. Začala jsem se smát jako blbeček :D Ale byl to tak výborný pocit. Konečně jim došlo, že se vždycky vrátím a dostanou pamlsek, protože byli hodní :-) Dokázala jsme sobě i mojí mamce, která měla tendenci do mě v šestinedělí rýt, abych je dala pryč s tím, že mi komplikují život, že to jde. Teď už si z jejích řečí nic nedělám. Chlup sem, chlup tam. No a co? :)

Dnes už je nevyhazuji z gauče, prostě to očistím, luxuji a vytírám dennodenně, k malému chodí Spike jako chůva, když pláče :-)) Všichni jsou spokojení a já už jsem klidná :-)

A o tom to je :-)

Hodnotilo 7 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
rusovlaska.e
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 14.10.12 06:24

Gratuluju ke klidné domácnosti

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 14.10.12 08:42

SUPER :potlesk: :potlesk: Gratuluju, že se ti to povedlo tak brzo.Ted budete všichni spokojení. :kytka:

 
B EL
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 14.10.12 10:12

Super, mám radost s tebou!

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 9036 příspěvků 14.10.12 11:22

No a co teda nakonec zabralo? :) Stěhují se k nám do domu noví sousedi a jejich pes prý taky štěká, když odejdou, tak ať vím, co jim poradit :) A jinak blahopřeju!

 
darushka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 14.10.12 16:48

Taky máme doma spoustu chlupů, pesa nám věčně leží na gauči, v posteli i když do postele nesmí, ale ta mrška to dělá potají..Slyší mě jít a šupdolů a dělá že tam nebyla, přitom jí usvěčují tlapky na přehozu, že..Beru to pozitivně, malá aspoň nebude nějaké parplíčko, které bude nějaký ten chloupek vadit :) hold, to je úděl nás pejskářu vysávat každý den a vytírat obden :) ale tu moji cibetku rezavou bych nedala :oops:

 
Bitsey
Povídálka 11 příspěvků 14.10.12 18:50

Moc gratuluju a držím palce, ať je to tak i nadále :) my máme doma berňačku, je pravda, že máme domeček a nevyvádí, když odcházíme, ale chlupů je všude plno a já si říkám, jaké to asi bude, až budeme mít miminko. Je fakt, že do ložnice a do obýváku nesmí, ale i tak.. díky za tvůj deníček, taky jsem měla obavy, jestli zvládnu miminko a pejska dohromady, ale teď vím, že to bude ta nejlepší chůva na světě a za nic na světě bych ji pryč nedala :)

Příspěvek upraven 14.10.12 v 18:52

 
meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 14.10.12 18:52

:-) člověk si uvědomí jak v té psí lásce není sám. Ten náš za námi utíkal ze zahrady, řítil se prostředkem silnice, bylo nám ho líto, když jsme ho zavírali do baráku. Tedy až do doby, než jsem se nečekaně pro něco vrátila a on mě vítal z ložnice :lol:

 
Mimisss
Stálice 59 příspěvků 15.10.12 09:55

Nakonec zabralo to, když jsme je před odjezdem pořádně utahaly venku a nechaly jim volný přístup do obýváku..Potom je vůbec nevzrušovalo že jdu někam pryč :-)
Takže mám neskutečnou radost. Teď budeme mít nové sousedy pod a vedle nás tak jsem zvědavá :lol:

 
wendyz
Povídálka 22 příspěvků 15.10.12 13:16

Gratuluju :D Hlavně, že jsi (Ty i celá rodinka) v pohodě a klidná. Jak píšeš - „o tom to je“ :-)

 
mismurka
Závislačka 2843 příspěvků 15.10.12 16:09

Gratuluji, vždy to se „zvěřincem“ není jednoduché a chvilku to zkloubení trvá, ale smutné je, když tomu člověk nevěří a vzdá to dopředu, což není tvůj případ, takže :potlesk:

 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 16.10.12 20:33

Gratuluju :)
a přeji další soužití bez problémů
:potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama