Já hloupá, zamilovaná

O životě

Stalo se mi, že jsem se zamilovala do zadaného muže. Chtěla bych poprosit o vaše názory, rady, případně i vlastní zkušenosti. Děkuji.

Zdravím všechny. Potřebovala bych se vypsat ze svého trápení. Předem se omlouvám za to, že deníček bude asi hodně dlouhý.

Zhruba před 2 roky jsem se v práci seznámila s jedním mužem, Jakubem. Musím říct, že od začátku jsme si padli do noty. Já jsem poměrně uzavřený člověk, většinou se lidí straním, ale k tomuhle klukovi jsem od začátku cítila důvěru. Strašně rádi jsme si spolu povídali. Kdykoli byla v práci volná chvíle, šel za mnou nebo já za ním a bavili jsme se opravdu naprosto o všem. Od začátku jsem věděla, že má 5 let přítelkyni a bydlí s ní. Brala jsem ho jen jako kamaráda, zpočátku se mi ani fyzicky moc nelíbil, jen jsem se zkrátka v jeho společnosti cítila moc dobře, uvolněně, a i na něm bylo vidět, že se mnou rád tráví svůj čas. Ale stále jsme se vídali jen v práci, v soukromí nikdy.

Po několika měsících nevinného kamarádění mi o víkendu najednou přišla SMSka. Od něj. Měli jsme na sebe čísla, ale nikdy dřív jsme si nepsali. Ptal se, jak se mám a co je u mě nového. V té době jsme se v práci už moc nevídali, protože ho přeřadili na jinou směnu. Odepsala jsem, že se mám dobře, ale že si v práci nemám s kým povídat a smajlíka k tomu. On hned napsal, že se mu po mně moc stýská a kdy prý se uvidíme. Další den si vzal v práci půl dne dovolené a napsal mi, že by se mnou rád zašel na pivo a na pokec. Šli jsme tedy do hospody, kde jsme spolu seděli neuvěřitelných 5 hodin a zase jsme si povídali, naprosto o všem. Přišlo mi až neskutečné, jak moc jsme si rozuměli.

Trochu víc jsme pili a on se mi začal svěřovat se svými problémy, které mají s přítelkyní. Říkal, že ona je skvělá, tolerantní, rozumějí si, ale je to pro něj hrozný stereotyp. Říkal, že někdy má sto chutí se s ní rozejít, ale prostě to neudělá, protože ona by se z toho zhroutila. Nevím, s odstupem času mi to přijde jako typická trapná výmluva, ale tenkrát jsem mu to fakt sežrala. No… hodně jsme se opili. Já vypila litr vína a on asi 10 piv. Šli jsme na procházku. Nevím, jak se to stalo, ale najednou jsme se líbali. Bylo to tak nádherné. Měla jsem už nějaké vztahy, pochopitelně, ale tohle bylo fakt jako z jiné galaxie :-D Byli jsme naprosto sehraní, bylo to tak něžné a přitom vášnivé. Nakonec jsme skončili u mě v bytě v posteli. Nevyspali jsme se spolu, na to byl moc opilý, ale málem se to stalo.

Od té doby byly naše kontakty čím dál častější. Sice jsme se už moc nevídali v práci, ale neustále jsme si psali a on za mnou asi 2× byl. Nic jsme spolu pak už neměli, jen jsme si zase povídali. Někdy v té době jsem se do něj zamilovala. Pochopitelně jsem mu nic neřekla. Věděla jsem, že je to zbytečné a že by se s přítelkyní stejně nerozešel. Pak se najednou začal chovat jinak. Už mi sám od sebe nenapsal, když jsem mu napsala já, občas odepsal, občas ne. Když jsme se náhodou potkali v práci, přišel za mnou, ale bavili jsme se jen o povrchních věcech, o tom, co se mezi námi stalo, ne. Na rovinu jsem se ho zeptala, co se děje. On řekl, že je poslední dobou ze všeho zmatený. Ptala jsem se ho, jestli za to můžu já, jestli já něco dělám špatně. Řekl, že ne, prý ví, že si takové chování nezasloužím, protože jsem skvělá holka, zatímco on je pěkný vůl :-D Říkal, že za mnou chtěl kolikrát přijet, prý byl už připravený na cestu, startoval auto, a pak najednou ztratil odvahu a vrátil se domů, k ní. Hrozně se omlouval, říkal, že mě nechce trápit, ale že zkrátka neví, co má dělat.

Asi po týdnu jsem měla cestu do města, kde bydlí. Psala jsem mu, že až si vyřídím, co potřebuji, tak bychom se mohli sejít. Ihned odepsal, v kolik budu mít čas. Sešli jsme se a měli na sebe čas dvě hodiny. Všechno bylo jako za starých časů, rozuměli jsme si stejně jako na začátku, hodinu a půl jsme si povídali, a pak jsme se spolu v autě vyspali. Nebudu líčit, jak neuvěřitelné to pro mě (a evidentně i pro něho, ehm) bylo. Připadala jsem si jako nejšťastnější člověk na světě. Jako člověk, kterému se podařilo něco, po čem už dlouho toužil. Když jsme se loučili, řekl, že to bylo úžasné a že příště to musíme lépe naplánovat, abychom na sebe měli víc času. Jenže…

Zase se začal chovat divně. V práci jsem přešla k němu na směnu, takže se vídáme denně. Vyhýbá se mi. Když pracuji někde poblíž, přijde na pokec, ale bavíme se opět jen o povrchních věcech, o jeho psovi, o kamarádech, o práci. Když jsem se ho ptala na tamtu naši záležitost, znervózněl a vypadlo z něj, že má špatné svědomí, protože přítelkyni nikdy dřív nevěrný nebyl. Od té doby, co jsme se spolu vyspali, mi nenapsal. Navíc jsem si všimla, že v práci se začal hodně bavit s jinou holkou. Chodí za ní tak často jako za mnou tenkrát. Když jsem se ho na ni ptala, tak se smál a říkal, že je to jen kamarádka, prý se s ní baví, protože je s ní legrace. Se mnou to prý nemá nic společného. Nevím… Hrozně se trápím. Je mi naprosto jasné, že jsem do něj zamilovaná až po uši a tuším, že on už si toho všimnul. Nevím, co mám dělat. Mám pocit, že ho ztrácím. Poraďte.

Hodnotilo 7 lidí. Score 2.3.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
žampion
Závislačka 3434 příspěvků 14.09.12 08:44

Panebože :poblion: :poblion: tak takovýhohle jednoho jsem taky měla, prostě se smiř s tím, že dostal co po tobě chtěl a teď to zkouší jinde, je mi to líto ale tohle neni z jeho strany žádná láska ale prostě a jedoduše zářez na pelesti. Tobě radím co nejdřív zapomenout ikdyž vím, že to neni nic jednoduchého, ale tudy pro tebe cesta nevede.

 
Rozárka78
Závislačka 2972 příspěvků 14.09.12 09:06

Já si nemyslím, že je to typický chování „ženáčů“, takových co slibují, jak se rozvedou, vypráví, že manželka je husa, která mu nerozumí, kdežto ty jsi pro něj vším… Na rovinu řekl, že se svou přítelkyní nerozejde, že je to skvělá baba… to tys byla ta, která ho naháněla, až ho nakonec uhnala… Přece ti nic nesliboval… :nevim:

Příspěvek upraven 14.09.12 v 09:48

 
myšanda26  14.09.12 09:15

Sám říkal že nemá rád stereotyp :zed:. Ne vážně. Takový vztah nemá smysl a jeho partnerce rozhodně nezávidím. Ber to jako cennou zkušenost a poohlédni se jinde.

 
Lenael  14.09.12 09:19

Asi by ses měla poohlížet spíše po nezadaných mužských. Skus se vcítit do jeho přítelkyně, kdyby ti někdo uháněl chlapa asi by se ti to moc nelíbilo. Sama za sebe můžu říct, že já jako vdaná ženská nesnáším takovýhle tipy holek, co i když ví, že jsou chlapy zadaní, nebo ženatí, v některých případech mají už i děti tak jdou a začnou si s ním. Rozbíjet rodinu druhým to je u mě prostě pěknej hnus. :poblion: :poblion: Ne nadarmo se říká, když čubka nepodrží, pes si nevezme.

 
Arnica
Kecalka 121 příspěvků 14.09.12 09:32

Nemám ráda, když nezadaná holka zkouší něco na zadané muže. Proč takové ženy ničí vztahy jinde? Přijde mi to jaksi nefér a především, pokud takový můž opustí současnou přítelkyni či ženu, co pak udělá tobě? Je velmi pravděpodbné, že to samé. Muži jsou od přírody záletní, takže není divu, že toto dělají, ale proč toho tak využívat?

 
jannina1
Závislačka 3266 příspěvků 14.09.12 09:33

Nemá to absolutně cenu. Sám řekl, že ho nebaví sterotyp, tak si ho trochu zpestřil, no :D Ale je celkem pravdomluvný, nic Ti nesliboval, na rovinu Ti řekl, že se s přítelkyní nerozejde. Poohlídni se někde jinde, nic jiného Ti ani nezbyde.

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 14.09.12 09:39

Noo tak tohle je jasnej případ, kdy chlap si hraje na dobrosrdečnýho, spolehlivýho chlapa a pohrává si s citama ženských. Vykašli se na něj a najdi si někoho jinýho. Teď zas bude valit klíny do hlavy jiné holce a zase si bude hrát na to jaký má doma stereo a bla bla bla. Nač se rozcházet s přítelkyní, která mu snese modré z nebe a má pohodičku a jistotu. Stačí si občas pohrát jinde a hned se to stereo změní ve vzrůšo. Pokud budeš dolejzat a chtít si promluvit a něco z něj dolovat, budeš jen pro smích. Nech ho vycukat a ignoruj ho. Když ho to začne prdět, že se snim nekontaktuješ, poznáš to. Pokud si chtěl jen hrát, tak už se prostě neozve. A pro tebe snad líp. Držím palce a moc se st tím netrap. Takovejch blbečků se v životě ještě objeví… ;)

 
Milkiway
Kecalka 425 příspěvků 14.09.12 10:01

Nemá rád stereotyp a už teď to zkouší jinde a přitom má doma. Takovýho bys chtěla, když tohle o něm už víš? Prď na něj.

 
marhulka13
Kecalka 167 příspěvků 14.09.12 10:09

Už to tu bolo povedané. Nemá rád stereotyp, preto vyhľadáva bokovky. Teba už dostal, teraz pokračuje ďalej. U priateľky má istotu, zázemie, ostatné je lem vybočenie z toho stereotypu, ktorým si sa stala aj ty.
Chápem, že je to ťažké, no čím skôr to ukončíš, tým lepšie pre teba. Veľa šťastia

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 14.09.12 10:15

Jakou chceš prosímtě radu? On si to vyřešil po svém, zase až tak úžasná pro něj evidentně nejsi, proto nahání další slépku a drží si doma jistotu, vůbec nic jsi nepochopila. :nevim: Co sis myslela? Že skončíš happy jak nějaká husička v posledním dílu telenovely? Pro happyend se zaměř na nezadaný borce.
Btw, můžeš mi vysvětlit, co je přitažlivého na blbečkovi, co neumí řešit manželskou krizi jinak než nevěrou? co je takový srab, že ti ani narovinu neřekne, že tě už nechce? fakt jsem zvědavá na odpověď, tohle jde totiž totálně mimo mě. takovýho „kanci“ bych se vysmála.

 
tonj  14.09.12 10:41

@Arnica Zkoušel to spíš on na ni ne? A zamilovat se může každej, to se nedá ovlivnit, teď jen, jak se k tomu postavit. Ale pokud jsem četla dobře, tak ženatý není ani dětnej, takže autorka deníčku zas taková rozvracečka není. Coraimo já být tebou tak se na něj vyprdnu. Kdyby s tebou chtěl být tak je!! Budeš se zbytečně trápit, zažila jsem něco podobného s jedním typem. Super souznění, ale on se chtěl evidentně jen občas pobavit. Měl přítelkyni, dnes už manželku 8o a po mé otázce jestli se hodlá rozejít se kroutil jak žížala. Tak jsem to utla, nechtěla jsem ji podvádět i když ji prakticky neznám. Ale je fakt, že slabost mám pro něj dodnes :oops:, ale už nikdy více.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 14.09.12 10:48

Řekl, že ne, prý ví, že si takové chování nezasloužím, protože jsem skvělá holka, zatímco on je pěkný vůl

a mel pravdu

Hele tenhle chlap nebude na trvaly vztah, ono to jde poznat uz podle toho, ze si nasel tebe, kdyz mel pritelkyny. Co od nej cekas? Nebyl by verny ani tobe. Ses chudak zamilovana, ale prejde to, jen to nejak prezij. Lepsi by bylo zmenit zase alespon smenu.

 
ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.09.12 10:49

Ber to jako životní zkušenost a zapomen na něj. Užil si, ty snad také a pro příště si na zadané dej bacha :think: On si zaskotačil a rád se vrátil zpět do stereotypu a až se zase bude nudit, poohlídne se po nějaké koleginy.Je to smutné a smutné je, že si mu na to skočilaB-ovšem uznávám, že lásce holt neporučíš. I když nevěru nesnáším :zed:

Příspěvek upraven 14.09.12 v 10:50

 
wildcherry
Neúnavná pisatelka 17208 příspěvků 14.09.12 10:51

Rada? nezacinat si se zadanyma!!!bud si uvedom ze rozvracis vztah a nebo ze je to hnup kterymu si uz podrzela a ted je rada na dalsi naivce. bohuzel no.

 
baruse.t
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 14.09.12 10:55

Zažila si asi pěkněj románek, ale to je vše. On má svojí přítelkyni, kterou nechce opustit, jen podlehl zpestření s kamarádkou. Nech ho být a pokud hledáš partnera, tak zkus příště svobodné chlapy, abys ses tomuto trápení mohla vyvarovat.
Vážně by si chtěla chlapa, o kterém víš, že dokáže podvést?

 
Anonymní  14.09.12 11:23

Také jsem se v práci seznámila s jedním takovým zadaným, navíc s 2 dětmi. Rozuměli jsme si naprosto ve všem, nikdy dřív jsem tak spřízněnou duši nepotkala, ale od začátku jsem věděla, že od ženy neodejde. Přesto jsem já trubka do toho šla :zed:. Byl to můj první a poslední vztah se zadaným a dodnes je mi záhadou, čím mě tak oblbnul, že jsem to pro mě navždy „zákázané ovoce“ ochutnala :nevim:. Bylo to krásné, ale po čase jsem si uvědomila, že to dlouhodobě v pozici té druhé nezvládnu, zároveň bych ho nikdy netlačila k rozvodu. Když mi docvaklo, že on ten rozhodující krok opravdu neudělá, že opravdu pro něho nejsem ta lepší a že pro něj budu navždy jen zpestřením stereotypu, tak jsem to ukončila. I když to hrozně bolelo a dlouho jsem se trápila, nakonec jsem byla ráda, že jsem se ho zbavila. Po 1,5 roce samoty jsem totiž potkala toho pravého a s ním jsem dodnes, máme 3 děti. Dnes, po 15 letech, se nad svým „životním škobrtnutím“ usmívám, tenkrát mi ten neperspektivní vztah nebyl schopen nikdo rozmluvit, musela jsem si k tomu „hořkému“ poznání dojít sama. Ono totiž skoro každá ženská, i když od začátku je seznámena se stavem věcí, tak tajně doufá, že chlapa natolik okouzlí, že se pro něj stane no.1…a ono většinou houby :roll:

Chápu, že tě to trápí, ale ten tvůj pan zadaný ti svým chováním jasně dává najevo, že žádnou bokovku dlouhodobě nechce. Svého už dosáhl a tak loví dál.
Věř mi, že i kdyby jsi byla déletrvající přítelkyní, milenkou nebo čím chceš, narazila jsi na nevyzrálého, nerozhodného, sobeckého chlapa, který zatím neví, co chce a takový vztah by tě zcela určitě časem přestal uspokojovat.
Však kdyby tě tak moc chtěl, tak přeci opustit dlouholetou přítelkyni, se kterou už nenachází společnou řeč, není zas takový podraz, takové věci se stávají, že si 2 lidé hold přestanou rozumět. Ale kdo ví, jak to tam.

Přeji ti, ať brzy dokážeš sundat z nosu ty „zamilované“ brýle a podívat se na svou situaci reálně. Hodně sil :mavam:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 14.09.12 11:27

Taky sem to zažila, on dostal po čem toužil a ted hleda další, takže se na něj vykašli a najdi si jiného nezadaného, je to těžké ale neboj zvládneš to :hug:

 
tonj  14.09.12 11:30

Mě jenom fascinují rady, že si má najít nezadanýho. Kolik nových vztahů vznikne v době, kdy jeden nebo oba z nového páru s někým chodí…podle mě strašně moc..Od toho chození je ne? Chodíme spolu, zkoušíme jestli se k sobě hodíme nebo jestli se nenajde někdo lepší.. :jazyk: Něco jinýho je manželství nebo partnerství s dětmi, to už je jiná liga. A ten trubka z deníčku ženatej nebyl, tak z autorky nedělejte špínu co honí cizý chlapy.

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 14.09.12 11:33

Ach jo, je mi tě líto, bylas až moc upřímná a důvěřivá a on dostal, co chtěl. Teď už ho nezajímáš, už pro něj nemáš žádný vzrušení, tak si našel jinou oběť. Ta buď bude taky tak „hloupá“ jako ty a naletí nebo jí to včas dojde. Ale té jeho přítelkyni fakt nezávidím - jestli vůbec nějakou má… :nevim:

 
Verun83
Kelišová 5597 příspěvků 68 inzerátů 14.09.12 11:41

Rady typy, nezačínej si se zadanýma jsou opravdu mimo mísu… kdybych si nezačla se zadaným, tak teď nemám skvělého chlapa, se kterým si skvěle rozumíme, nečekáme dítě a nejsme manželé…
prostě se to stalo, ono v téhle situaci těžko radit, doma má skvělou ženskou, jsou spolu delší dobu, tak si to potřebuje zpestřit, i to z toho vyplívá.
blbý je, že ses zamilovala, ale prostě se to takhle vyvinulo… jen z tvojí strany, z jeho ne :(
seber sílu a přestaň se s ním vídat a asi i bavit, jestli cítíš, že se baví jen povrchně a změnilo se to z jeho strany, nemá smysl s ním komunikovat, po každým rozhovoru se budeš cítit jak blbka…

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 14.09.12 11:55

Tak ten by si u mě už neškrtl. Sice to bude asi těžký, ale pusť ho z hlavy. S ním tě evidentně budoucnost nečeká.

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 14.09.12 11:56

Upřímně???
Ano, ztrácíš ho, vlastně jsi ho ani nikdy opravdu neměla… a ztratíš ho úplně.
Nebudu polemizovat proč jak kdo co udělal, důležité je to, že teď o tebe evidentně nestojí a ty už se evidentně začínáš před ním ponižovat…
PŘESTAŇ!!! Okamžitě!!!

Prohoď si zase směnu ať s ním nejsi a ruce pryč. Ten už tě má dááávno na háku. Bohužel, je to tak…

 
Mishha  14.09.12 11:56

Nezbývá mi nic jiného, než s výše zmíněným souhlasit. Opravdu to nemá cenu. Představ si samu sebe na místě jeho přítelkyně. Myslím, že to co teď dělá, bude dělat i nadále a ty bys akorát byla v nervech doma. :zed: Neboj správný mužský si tě najde, však tenhle není jediný na světě :)

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 14.09.12 12:07

Zkus se na to podívat z druhé strany- kdybys byla ty přítelkyně, kde vezmeš záruku, že podobné „kamarádské“ vztahy ukončí?

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 14.09.12 12:08

Tak čtu komentáře a vidím, že jsme se shodly, jeho chování nesvědčí pro tebe nic dobrého.

 
lekno  14.09.12 12:10

Stavět své štěstí na neštěstí někoho jiného, to bych nedokázala......asi jsem holt moralistka, takže já taky radím, hledat mezi nezadanými a neženatými :jazyk:

 
Mahja
Závislačka 4736 příspěvků 14.09.12 12:13

Zapomeň na něj, hlavně se tvař, že ti to vůbec nevadí, flirtuj s jinými…dělej, že je ti naprosto ukradený, ikdyž to nebude pro tebe lehké.

 
becky87  14.09.12 12:31

Toz chlapec si suknul a finito. :nevim:

Hele myslim ze budes hrozne mila holka, mozna trosku hloupoucka, ale to se vse casem spravi :hug: Ber to tak, ze to byl jen romanek, uz ho nevyhledavej a zkus zapatrat nekde jinde u svobodnych chlapu :kytka:

 
tonj  14.09.12 12:44

@lekno Jasně, já taky nejsem pro nevěry a podvádění, ale myslela jsem to tak, že prostě život není jednoduchý v tom smyslu, že si řeknu zamiluju se do svobodnýho..a tak se stane, bylo mně líto autorky, nepřijde mi ten typ, co by se primárně zaměřoval na zadaný chlapy…proto mně příjdou některé komentáře zbytečně přísné, ale každý to samozřejmě má právo vidět jinak…A každý může udělat všechno, život je dlouhý, proto nemám ráda moralizování 8)

Příspěvek upraven 14.09.12 v 12:45

 
lekno  14.09.12 12:50

@tonj jasan…jen by mě zajímalo, kolik jí je dívčině…doufám, že okolo dvaceti a ne okolo třiceti

 
bjetuschka
Závislačka 4024 příspěvků 14.09.12 13:04

No jo, už jsi mu dala, má co chtěl, tak ho nezajímáš :( Bohužel tak to je. Vykašli se na něj, nevšímej si ho a předpokládám, že zas přileze. Spíš jestli ti to za to stojí.
Ježiš, to je debil.

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 14.09.12 13:10

Stereotyp? hm, a co si myslíš, že přijde po pár letech manželství? být tebou, tak na něj rychle zapomenu a najdu si normálního kluka (nezadaného), než promrhat čas s takovýmto individuem

 
micha.bello
Závislačka 2650 příspěvků 14.09.12 13:43

Bylo statisticky dokázáno, že nejvíce žen zaujme právě takový ženatý muž, ženy už když vidí prstýnek na ruce tak jihnou. Pro ně je prstýnek něco jako důkazem mužova dobrých a pevných hodnot, aby si ho jiná pro jeho charakter vzala. Takže evidentně v něm vidí ochránce a skvělou partii. Osobně bych se jako nezadaná určitě vyhla veškerým více než přátelským konverzacím a setkáním někde u piva, vína jen mezi 4 očima. Spousta z vás tu napíše, jak se schází se svým kamarádem i když jste samy vdané či zadané. Pro mě už to posezení jen ve dvou s nejlepším kamarádem připadá jako první krok k nevěře (ženy mají tendence se snadněji zamilovat do nejlepších kamarádů). A už vůbec bych nemohla žít s někým, kdo kvůli mě opustil svou ženu a děti. Vždyť tohle může pak kdykoliv udělat i mně. Pokud takhle odejde chlap jednou, může odejít i podruhé jakmile ho přestanu bavit, bude cítit stereotyp. Ale máte pravdu, druhé manželství vydrží většinou déle než to první. Protože když má chlap v prvním i druhém manželství děti tak se už do dalšího vztahu a manželství moc nehrne už kvůli placení alemntů. :lol:

 
Rozárka78
Závislačka 2972 příspěvků 14.09.12 14:36

Nejsem moralistka, tyhle věci se stávají (i já mám bohužel takovou zkušenost), ale nechápu větu @tonj pokud jsem četla dobře, tak ženatý není ani dětnej, takže autorka deníčku zas taková rozvracečka není. Můžeš mi prosím vysvětlit, jaký je mezi tím rozdíl? Kdyby byl teda třeba 3 roky ženatej, tak by ti autorka přišla jako „větší rozvracečka“ na kterou bys výstražně zdvihla prst, než když sbalila chlapa, kterej je „jen“ v 5ti letým vztahu? Tuhle logiku nechápu :roll:

 
wendyz
Povídálka 22 příspěvků 14.09.12 15:10

Nečetla jsem vše, ale některé příspěvky jsou docela podpásovky. Podle mého, na vše musí být dva. Proč bys měla být ta „moudřejší“ a přebírat zodpovědnost i za svého milence (nebo jak jej nazvat..?). To on je zodpovědný za svůj vztah se svou přítelkyni, ne ty. Zastávám se možná proto, že jsem zažila něco podobného. Byli jsme však zadaní oba (všechny naše manželské vztahy vydržely, pokud vím, už totiž nejsme v kontaktu). No, ale o to tady nejde, nevěra se tady neprobírá, že? Musím bohužel taky konstatovat, že podle mého je tento vztah u konce. A pokud Tvůj kamarád neřeší s přítelkyní zásadní problémy ve vztahu a mluví o ní jako o bezva ženské, neodejde od ní. Přeji hodně štěstí v životě a brzy nějakého „prince na bílém koni“.

 
sophinka  14.09.12 16:20

Ty ho neztrácíš nikdy ti nepatřil a upřímně buď ráda

 
Anonymka sisi
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 14.09.12 18:38

Podle mě dostal od tebe co chtěl tak šel jinam. Ale každopádně přeju rychlé a né moc bolestivé „odmilování“… :palec:

 
Anonymní  14.09.12 19:49

Nejprve subjektivní názor - není to tak dlouho, co jsem byla v kůži té přítelkyně, jejíž přítel se v práci s kolegyní skvěle baví. Nedošlo to tak daleko jako u vás, ale při čtení tvého deníčku mi bylo dost zle! Proč, proč, proč - věděla jsi, že je zadaný, že je někde holka, která ho miluje! Proč si to nechala zajít tak daleko?!

A objektivní názor - je to opravu „vůl“, stala ses pro něj tím stereotypem, kterým je i jeho přítelkyně, hledá tedy - třeba i podvědomě - rozptýlení jinde. Zkus na něj zapomenout, s tímhle štěstí určitě nenajdeš.

 
Elvíra111
Povídálka 32 příspěvků 14.09.12 21:04

Holky, ale z druhé strany… Ona je nezadaná, zatímco on zadaný, on má závazky a on by měl myslet na stávající partnerku a nezahýbat jí.
Jinak bohužel souhlasím s většinou, kašli na něj… Nebo se o to alespoň snaž.

 
Adriapia
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 14.09.12 21:34

Holka…řekla bych, že dostal co chtěl…a chce to dostat i jinde :)
vím, že to je těžký ti říkat, aby ses na něj vykašlala…ale ono to jinak nepůjde…víš…vždycky říkaj, že doma to neklape, nebo že to je stereotyp, že od ní neodejdou, ale že chtěj zrovna tebe…klasika :-) ohraná písnička, ale jak skvěle zabírá :-) njn
najdi si někoho, kdo bude chtít jen tebe a ne půlku bab co je zná :-)

 
lyžařka
Kecalka 362 příspěvků 14.09.12 21:48

Stručně : chtěl tě do postele a určitě se nebude bránit dalšímu sexu. nic vic od něj nečekej. chce sex. mám s ženáčema hodne zkušeností, s jedním mam ted miminko :-) zažila jsem takový i makový…slibo­techny, hajzly i ubožáky jako je ten tvuj…recept je se nezamilovavat :jazyk:

 
coraima
Povídálka 31 příspěvků 14.09.12 22:02

Moc vám všem děkuji za reakce. Nejdřív bych chtěla upřesnit pár věcí :) Mně je 24, tedy dá se říct, že ještě kolem dvacítky, ne kolem třicítky. Jemu je 26, s přítelkyní mají dlouhodobý vztah, ale nevzali se a děti taky nemají. Vím, že jsem to tady neuváděla, ale byla jsem to v podstatě já, kdo ho potom začal jako by uhánět (začala jsem i s tím sexem), takže řeči, že dostal co chtěl a pak se na mě vykašlal, jsou podle mého názoru mimo mísu. Samozřejmě si uvědomuji, že bych na něj měla zapomenout a nějak se odmilovat, je mi naprosto jasné, že s přítelkyní se nikdy nerozejde, ale :srdce: to bohužel cítí jinak :oops: Opravdu nejsem ten typ holky, která by se cíleně zaměřovala na zadaný chlapy a odváděla je od rodin. Ještě nikdy se mi nic takového nestalo. Měla jsem jeden dlouhodobý vztah a (bývalý) přítel byl v té době, co jsme spolu začínali, absolutně nezadaný a bez závazků.

 
xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 14.09.12 22:09

I kdyby se ti jednou splnilo přání, on opustil přítelkyni a dal se s tebou dohromady, stejnak bude ve vašem vztahu dřív nebo později stereotyp a on půjde hledat dobrodrůžo jinam. Když sám říkám, jak bezvadnou ženskou má a přesto je jí nevěrný kvůli stereotypu, co myslíš, že by bylo s tebou? Když si necení ženský, o které sám říká, jak skvělá je?

Stejnak ti tyhle naše rady budou k prdu. Budeš doufat dál, dokud si nenabiješ pusu…Bohužel :nevim:

 
TSMoruga
Závislačka 3159 příspěvků 15.09.12 00:29

Od takového ruce pryč. :roll: Chudák jeho přítelkyně, ta si ještě bude muset na to přijít sama. Ale Ty už víš, jaký je. Kdyby jste se dali časem dohromady, udělal by Ti to samé. Evidentně si trošku zpestřil život sexem s Tebou, (nezlob se teď za ta slova) jako naivní holkou, u které věděl, že je pro Tebe atraktivní, tím pádem jsi pro něj byla jen snadná kořist, protože jinde by to tak snadné, jasné, neměl. Asi tušil, že jsi do něj drobátko cinknutá, tak toho zneužil. Nedělej ze sebe blbce.. jeho chování mluví za vše.

 
TSMoruga
Závislačka 3159 příspěvků 15.09.12 00:32

Já vždy říkám, že začínat si s člověkem, o kterém vím, že své přítelkyni byl nevěrný a natož ještě se mnou, že třeba skočil ze vztahu do vztahu, tak to není dobrý základ pro budoucnost. Nikdy bych mu nevěřila tak, jako člověku, který byl věrný a má za sebou řádně ukončený, vyřešený vztah :kytka:

 
Adriapia
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 15.09.12 01:13

@coraima sorry ale teď plácáš blbosti…
uvědomuješ si, že on tě tím, jak se k tobě choval…byl milej, povídal si, pak se stáhl, pak si zase povídal, muchlovali jste se, pak se stáhl, pak si povídal a pak jste se spolu vyspali…dostal kam přesně ON CHTĚL? řeknu to takto: jemu je jedno, že jsi se s ním vyspala, zrovna měl totiž chut na sex, kdyby jsi to nebyla ty, tak třeba jiná…jen jsi prostě byla s ním zrovna v tu chvíli, kdy měl „volno“ a „chuť“…
vím o čem mluvím…myslím, že spousta bab takto naletěla…a zabouchla
chci tím říct, že opravdu se na to VYKAŠLI A JDI SI SVOU VLASTNÍ CESTOU..přeju Ti, aby jsi pochopila…POCHOPILA že on není středobod vesmíru, jo bude tě to BOLET ale to je tak celý…budeš na něj ještě CHVÍLI MYSLET, ale to přejde…fakt nekecám, a to není :srdce: ale zasr…hormony, co tě furt nutí na něj myslet! :-) hehe :-) tak přeju aby jsi se z toho rychle dostala a abys ZAČALA MYSLET!!! JAKO FAKT MYSLET

 
TSMoruga
Závislačka 3159 příspěvků 15.09.12 05:13

@coraima Až teď jsem si všimla, co jsi psala v diskuzi. Souhlasím s @Adriapia a jejím každým slovem. Vidím to úplně stejně.
Jen dodám, že to jak jsi začala se sexem, tak jsi mu jen ulehčila práci. Víš, on by pak neměl důvod se chovat tak, jak popisuješ ve svém deníčku. Takto se chlapi, co jim nejsi lhostejná a nemají Tě jen na sex nechovají. Já si zažila něco podobného, ale „ten můj avantýr“ už s tou přítelkyní nebyl. Ovšem, své naivní myšlení, jako by jsi okopčila přes kopírák :mrgreen: Taky jsem začínala se sexem já apod, on se pak ke mě choval téměř stejně, jak popisuješ a já to bláhově omlouvala. Teď, když to vidím zpětně, tak si říkám, že jsem byla dobré telátko naivní :oops: Že jeho změna chování mi měla napovědět. Bylo mi jauvej :roll: :oops:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.09.12 05:41

Ja nemoralizuji - kdyz jde o neveru, jsou v tom vzdy dve prasatka

ja se spis podivuji, ze nektera zena vubec chce navazat dlouhodoby vztah s nekym zadanym - s chlapem, ktery uz jednou dokazal, ze se na stavajici partnerku vykasle kvuli druhe.
potom porad zit v obavach, kdy se to stane me - fakt nechapu. nevernik se pro me znehodnocuje sam.
ma podle me jen hodnotu pro zlatokopky, kterejm je sumak, co bude za 10 let.
(samozrejme ani nyni nemam zadnou jistotu, ale u chlapa, kterej by byl se mnoui nevernej sve predchozi, bych mela daleko vetsi strach).

samozrejme laska je laska- muze prepadnou neplanovane a tezko se ji vzdoruje. podlehnout lasce v tomto pripade je obycejna lidska slabost, je to omluvitelne, ikdyz stejne nerozumne (i zamilovat se lze opakovane, ze?)

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 15.09.12 13:38

No co máš dělat? Odmiluj se ;) Tohle nemá perspektivu. Na dlouhodobej vztah je nepoužitelnej a jako milenec taky nefunguje, tak co s ním. :nevim: Navíc ty na to nemáš - mít někoho jen na sex. Tak se kolem sebe rozhlídni, na světě je spousta skvělých chlapů, nechápu, proč tolik bab jako ty takhle nesmyslně ztrácí čas :nevim: :nevim: :nevim:

 
tonj  15.09.12 16:08

@Rozárka78 No tak jestli potřebuješ vysvětlit rozdíl mezi manželstvím a chozením - partnerstvím: Tak když jsou dva manželé tak projdou určitým obřadem, kde si slíbí lásku, věrnost atd. před svědky, někteří před bohem. Je to už určitý závazek sobě navzájem i společnosti. Pokuď si spolu pořídí děti, je to závazek ještě větší. Čekám teda i větší respekt případných svůdnic, chápeš? Přečti si pořádně moje příspěvky, protože já na nikoho výstražně prst nezvedám, na rozdíl od jiných. ;)

Příspěvek upraven 15.09.12 v 16:11

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama