Jak jsem nikdy nechtěla

O životě

Vždy jsem si představovala, že budu mít skvělou práci, bydlení sama na bytě a hlavně, že budu sama svou paní. Nikdy neříkej nikdy.

Nikdy jsem se nechtěla vdát a mít dítě. Od střední školy jsem měla nějaké ty známosti, ale většinou trvaly rok a já dotyčného poslala k vodě a začala jsem nový vztah. Tak to trvalo, až do doby než jsem nastoupila do práce (servírka v hospodě). Vzala jsem to kvůli tomu, že jsem to měla v místě bydliště a chtěla jsem zkusit práci s lidmi. :)

Zrovna jsem měla roční známost, ale já se hodně upla na práci a přítel šel úplně stranou. Samozřejmě jsem poznala nové lidi a hlavně novou partu, kde jsem se cítila opravdu moc dobře. Navíc jsem si začala s jedním hostem (pan X), takže vztah opět nevydržel a já si začala užívat s panem X. Ale po čase jsem s tím přestali a já konečně byla sama a svobodná.

Po nějaké době se v hospodě objevil pan neznámý (nikdy předtím jsem ho neviděla) a já se dozvěděla, že bydlí ve stejné obci jako já. :) Ze začátku jsem ho moc nemusela, nepůsobil na mě skvělým dojmem, ale po čase jsme si začali rozumět a scházet se tajně v noci. Po nějaké době nás to přestalo bavit, tak jsme si řekli, že spolu zkusíme vztah - a to byla nejlepší volba mého života :)

Přišli zásnuby a za tři čtvrtě roku naše krásná svatba. :) Nyní žíjeme v manželství, které je krásné, tolerantní a hlavně zamilované. :) A dítě? To jsme neplánovali ani jeden, já nechtěla vůbec (jsem od manžela o 9 let mladší) a manžel chtěl počkat nějaký ten rok, možná dva. Nakonec jsme zjistili, že jsem otěhotněla 2 měsíce po svatbě. :)

Nyní prožívám krásné těhotenství a připravuji se na porod a na život, který nás čeká. Proto říkám: nikdy neříkej nikdy. Nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá a sobecká. Vždyť maželství i těhotenství jsou jako dar. A já za ten dar děkuji do dneška. Mám užasného manžela a mimčo, které roste a těší se na nás, tak jako my na něj. :)

Hodnotilo 27 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Maja25
Závislačka 3824 příspěvků 27.11.13 06:54

Moc hezký deníček. :potlesk: Z části mi připomíná vztah mě a mého chlapa. :mrgreen: Asi proto se mi tak líbí. :mrgreen: My se taky seznámili v hospodě, ale byl to náš soused, což jsem vůbec nevěděla, je teda starší o 22 let a ne o 9 jako u vás. :mrgreen: No a svatba zatím nbohužel nebyla, ale mimčo te%d chovám v náručí. :) Je to doopravdy dar mít milující rodinu. :hug: Přeji vám jen to nej nej nej a krásný porod. :)

 
VeTi
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 27.11.13 10:40

Taky jsem řekla, že si ho „NIKDY“ nevezmu… no a jsme spolu 12 let :lol:

 
Vebinka
Kecalka 142 příspěvků 27.11.13 11:00

Moc pekný deníček :)…jediné čo si myslím, že pani nemusela písať je to, že keď nechcela manžela a dieťa tak bola „hlúpa a sobecká“. Proste to v tej dobe predtým tak cítila a na tom nie je nič zlé. S hlúposťou to podla mňa nemá nič spoločné :) Každopádne prajem veľa šťastia :kytka:

 
Štěpina
Kecalka 227 příspěvků 27.11.13 15:25

Antibaby - Ty nemáš ani koule vystoupit veřejně - trochu ubohý, frajerko :roll:

 
birma
Echt Kelišová 8114 příspěvků 27.11.13 15:27

Digitalka :palec: na někoho to přijde později a jak říká přísloví… odříkaného největší krajíc :hug:

aNTIIIIBABY ty smajlíky vůbec neodpovídají obsahu Tvého komentáře… :think: proč jen mi přijde, že z něj mluví závist :?: možná sklíčenost :?:…je mi z něj smutno :? Určitě nezní optimisticky a že by jsi byla se svým stavem smířená- to by jsi neútočila.

PS: a své 4 děti nemám „na důchod“ 8)

 
Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 29.11.13 17:42

Tak přeji hodně štěstí. Já byla dříve taky hodně přelétavá. V 19 jsem měla první zamilovaný vztah a vydrželo to 5 let. Od té doby mě krátké známosti přestali zajímat. Hrozně mě to změnilo.

 
Clarie
Povídálka 20 příspěvků 19.03.14 18:30

Taky jsem říkala, že chci karieru a děti nechci, pro mě to bylo jenom věčně uřvané a pokakané dítě, neměla jsem k nim cit, no teď jsem těhotná a moc se těším :D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama