Jak se nám z chlapečka narodila holčička

Porod

Nevěřit, jaké je převládající pohlaví u rodičů v rodině ani UZ. Důležité prostě je, aby miminko bylo zdravé. Minulý rok o prázdninách jsme se s manželem (tehdy ještě s přítelem) domluvili na miminku, sice mi je 23 let, ale už spolu 5 let chodíme a přes rok bydlíme, tak je na čase další krok.

Měli jsme štěstí a chvíli na to jsem otěhotněla. Těhotenství ubíhalo rychle, užila jsem si ranní nevolnosti, ale i závratě, tak jsem musela zůstat doma na nemocenské. V listopadu na první screening - všechno naprosto v pořádku. Kolem 20. tt nás čekal velký UZ a zjištění pohlaví. Manžel má v rodině samé kluky, tak jsme ani s ničím jiným nepočítali a doktor nám to potvrdil.

Při dalších kontrolách už nebylo pohlaví tak zřetelné, protože mimiskovi se nechtělo ukazovat, i když doktor do něj šťoural, jak mohl. Věci se kupovali v neutrálních barvách, ale pár modrých taky nechybělo. Manžel se těšil jak si bude hrát s malým a s autíčkem.

Květen se blížil a my jsme měli pro prcka všechno nachystané, už jen porodit. Den termínu porodu a nic, tak chvíli ještě počkáme. Nakonec mi v úterý naplánovali na pátek vyvolání - zděsila jsem se. Naštěstí ve středu ráno kontrakce, krvácení a porodnice. „Co čekáte“, ptala se sestřička, „kluka“, já na to. „Teď se rodí samí kluci“, odpověděla s úsměvem. A večer porod: bolest jak…, manžel rozmačkané ruce a konečně byl prcek venku. „Máte holčičku“, s manželem jsme úplně zkameněli, vyměnili jsme si pohledy, pak jsme koukli na sestřičku „vy si z nás děláte legraci?“, ale nedělala. Proběhla poporodní procedúra a maličká byla u nás, respektive u manži v náručí, ten se podíval ještě do plenky, jestli je tam fifinka a opravdu, byla tam.

Teď je to náš mazel, hlavně tatínkův :-)

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 12.06.11 00:43

:-) ale co?? Holčička taky dobrá ne???Jinak moc hezky napsaný deníček :palec: :palec: :palec: ..příště se ten klučina určitě vydaří :-)

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 12.06.11 01:21

Moc pěkně napsané! To teda muselo být na sále překvápko, když jste počítali s chlapečkem. :lol:
Každopádně gratuluju a přeju hodně zdravíčka! :kytka:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 12.06.11 07:11

kdyby se nam teda stalo neco podobnyho, celkem by me to potesilo:-) ale na kluka se tesim taky - teda na mimino moc ne, po zkusenostech s prvnim ale az mu bude tak rok :-)

 
Mikysek
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 12.06.11 09:24

jee, my čekáme také chlapečka, ale raději bychom holčičku…takže jsi mi dala naději :lol:

 
skymaggie
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 12.06.11 09:43

A pak že u chlapečka se to nedá splést,to jsou teda věci 8-o

 
Leonika
Povídálka 25 příspěvků 12.06.11 13:44

Tak to je dobry :lol: :potlesk:

 
Anabellka
Závislačka 4771 příspěvků 1 inzerát 12.06.11 13:53

Super :lol: Kolega z práce s manželkou to měli taky tak. Na 1.UZ jasný kluk, podruhé snad holčička, pak to nebylo vidět a na posledním prý holčička a mají kluka jako buka :lol:

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 12.06.11 17:46

A pak že zázraky se nedějí :lol: :lol: Gratuluju k holčičce :kytka:

 
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.06.11 19:52

Já to měla stejně :lol: Taky jsem myslela, že čekáme kluka, celé své okolí jsem o tom přesvědčila a nakonec porodila holčičku. Bylo to to nejhezčí překvapení v mým životě!!!Neměnila bych ani za nic!!!!
A vám gratuluju!

 
Petpro
Povídálka 50 příspěvků 12.06.11 21:03

Krásný:)
My to měli podobně, jasná holka a porodili jsme chlapečka:))) I u nás se spletli - k naši spokojenosti a radosti, kluka jsme si moc přáli a proto jsme se na sále radostí oba rozbrečeli:))

 
panibobina
Kecalka 165 příspěvků 12.06.11 22:13

tak to je dobrý,no mě by asi kleplo :cry: známé se stalo to samý ale obráceně,tak mě taky kamarádka vystrašila,že to třeba taky může být i u mě ale naštěstí se u mě nespletly :-P jinak přeji malé hodně zrdavíčka a štěstíčka :srdce:

 
AlenaKolin
Stálice 83 příspěvků 13.06.11 14:29

:-D Celé těhotenství jsme neřekli miminku jinak než Nellinko. Tak často jsme s Nellinkou mluvili že se na nás tak těšila a proto jsem rodila už v 36tt. Byla koncem pánevním a jelikož nám odtekla voda jelo se hned na sál.Dala jsem si epidural a celou dobu si z doktorem povídala a čekala na Nellču. A najednou doktor povídá - Je to kluk a právě nás počůral. :lol: No a teď máme doma úžasného Dannyska a za pár dní mu bude rok. :-)

 
moni81
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 14.06.11 07:21

Tak náš chlapeček se jmenuje Adélka :lol: ,teď prý čekáme holčičku tak jsem na to zvědavá.Gratuluju :potlesk: k miminku a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka :mavam:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 14.06.11 08:07

Krásné napsané.
Hlavní je že je zdravá a vy jste sní moc štastní a dělá vám jen obrovskou radost. :kytka: .
Moje kamarádka tohle taky zažila před 11.lety celé těhu jí říkaly 3.že to to bude holka a pak najednou jak se mimísek narodil že je to chlapeček a vubec tomu nevěřila.
Ale krásné zmílení se stalo co bych dala za holku :kytka: :wink:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 14.06.11 21:25

Gratuluji k malé :kytka:

Nám se naše potvůraka neukázala celé těhu. Moje máma tvrdila že podle pusinky z 3D UZ ví, že je to holčička ale já jí nevěřila. Celej život jsem věděla že budu mít kluka. I v těhu jsem si tím byla nastopro jistá, všechny babské poznávací rady tvrdily, že to bude kluk, podle toho, že v rodině jsou samí kluci…prostě kluk jako buk jménem Verunka :mrgreen:

Je to holka jako buk, protože má skoro 10 kilo a to jí ještě neni 8 měsíců :mrgreen: A další? Další chci zase holku…klidně 10 holek…zamilovala jsem se do její jemnosti a vůbec do toho že je to holčinka :srdce: Jinak teda jsem tak urputně tvrdila že to bude kluk, že máme komplet výbavičku do roka klučičí :mrgreen:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama