Jak se Náš Vojtíšek narodil

Porod

Je to krásný pocit když už víte že je to tady. A přes všechnu bolest to byla krásná radost. Všem maminkám bych chtěla říci ať se nebojí ani přirozeného porodu a ani císařského řezu.

Jednoho dne jsem šla na kontrolu k doktorům, ke dvěma, jelikož jsem kardiak, tak jsem tam měla dva doktory. Ti mi řekli, že za dva dny nastoupím pro jistotu do porodnice.

Tak jsem si v porodnici pobyla týden a v pondělí 21.12.09 mi porod museli vyvolat, jelikož se malej tlačil ven. Hodinu po vyvolání mi praskla voda a to tím, že jsem si napomohla hopsáním na míči, a tak jsem šla na přípravnu. Nejdřív jsem byla na pokoji s jednou paní a pak jsem šla do sprchy. Před sprchou mi udělaly klystýr a byla jsem asi půl hodiny ve sprše. Pak jsem šla do takzvané hekárny.

Tam už jsem měla u sebe svého přítele a jsem strašně ráda, že jsem ho tam měla! Je to veliká podpora tam mít svého přítele. Aspoň si každý chlap uvědomí čím vším žena prochází. Byl celou dobu u mě a já byla moc ráda. Ve tři mi píchli epidurálku a bylo fajn, bolesti jsem měla opravdu po 1 minutě a byly ukrutně veliké. Takže velká úleva. Sestry byly moc příjemné a doktoři taky. V pět jsem se modlila aby už bylo po všem, bylo to strašně moc dlouhé a já se těšila na toho drobečka až ho budu mít u sebe. V šest jsem už byla vyčerpaná ale šťastná ze přítel je se mnou. Jak ale jsem kardiak, tak jsem bohužel musela mit kyslikovou masku. V Sedm mi zjistili, že malej se stáhnul. Takže rozhodli pro císařský řez. V 19:27 se malej Vojtíšek náš narodil.

Nakonec se zjistilo že malej měl ramínka omotaný pupeční šňůrou a já že mám nějakou vzácnou kost, kterou by malej neprošel :-(.

Teďka malému je už 7měsícu a skoro leze. Už hačá s držením před sebou. Všem chci poděkovat, všichni doktoři i sestřičky byli moc příjemní.

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 19.08.10 14:46

Gratulju ke zdravému chlapečkovy :kytka:

 
Iva/Filípek
Nováček 9 příspěvků 19.08.10 17:48

Také jsem byla hrozně ráda, že jsem mohla u porodu mít manžela. Všem doporučuji, je to opravdu podpora a vše si pamatuji, jsem hrozně ráda, že tam se mnou byl. Také se přidávám ke gratulaci k zdravému chlapečkovi. :srdce:

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 19.08.10 19:57

Hlavně že vše dobře dopadlo a oba jste v pořádku. Blahopřeju :-)

 
Smaikii89
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 19.08.10 22:43

Gratuluji :kytka:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14417 příspěvků 20.08.10 14:20

Gratuluju, hlavně že to dobře dopadlo!

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 22.08.10 22:29

moc gratulací!!!!!! :kytka: :kytka: :kytka: :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama