Jak se život mění

O životě

Chtěla bych vám napsat něco málo o tom, jak rychle se dokáže život změnit.

Ještě před rokem touhle dobou jsem byla svým myšlením někde uplně jinde.
Loňský podzim a zima pro mě byly ve znamení nekonečných večírků, diskoték a podobných. Přesně před rokem jsem odjížděla ze svou nejlepší kamarádkou (sestrou) brázdit sjezdovky Orlických hor, kde jsme si to po všech stránkách stoprocentně užily a ani jedna z nás nikdy nezapomeneme na to, co jsme spolu prožily.

Bylo to hoodně divoké období, na které teď, když jsem doma, velmi často vzpomínám, listuji fotkama a výbuchy smíchu se střídají se slzami dojetí, že zase jednou skončila jedna překrásná etapa mého života a začíná nová, možná ještě krásnější ale úplně neznámá.

Jak už se říká, nic netrvá věčně. A najednou po několika měsících bouřlivého života přichází ON. A je to velká láska, v srdci cítím, že on je ten pravý! A najednou se všechno mění,potřeba trávit víkendové noce pařením se jak mávnutím proutku mění v potřebu trávit noci i dny s NÍM! Věřím, že jsem potkala svou nejvetší a životní lásku, i když taky není dokonalý, neměnila bych za nic na světě! Jsem šťastná, ale přeci jen mi ještě něco chybí a nemusím ani dlouho pátrat nad tím, co to je.

Něco, co pro mě až do teď bylo nepředstavitelné, ale přeto velmi toužebné se stává skutečností. Po několika měsících čekání a snažení TO přichází, opravdu jsou tam ony dvě vytoužené čárečky a přichází nekonečný příval opravdové radosti. Všichni jsou nadšení a teď už jen čekání na štastný konec, který nás čeká koncem července. A co ONA? Další velká láska v podobě mé milované sestry, i ona našla svého prince, kterému týden před Vánoci řekla své ANO!

Jak už jsem říkala, život se velmi rychle mění, a tak jsem v jednom roce získala dvojnásobné štěstí, ale i jedno velké ztratila, ale snad i ONA brzy pochopí, že s příchodem nové rodiny a čekáním na ten malý uzlíček se ten život uplně převrátí.

Děkuji vám všem, které jste si přečetly můj deníček, je to takové ohlédnutí za minulými časy a i když byly nádherné, ty současné jsou ještě nádhernější.

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Caty  13.01.11 11:36

Hezky napsané a bohužel nebo možná bohudík nic netrvá věčně. Taky jsem si v mládí užila a už jsem tady hlavně a především pro malou. Je to největší štěstí, jaké může ženu potkat, zdravé dítko. Moc držím palečky na společnou cestu životem tobě i sestře s vašimi rodinami.

 
katerina.kaca26
Povídálka 29 příspěvků 13.01.11 13:57

Moc hezký příběh…

 
Marie B.
Kecalka 188 příspěvků 13.01.11 14:40

Je to tak, každé období může být to nejkrásnější, jde vždy o to, chtít to na něm za každou cenu vidět :kytka:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 13.01.11 15:48

Jako bys mluvila o mě :mrgreen: Ještě loni touhle dobou jsem se opíjela po barech a diskotékách, zábava, paření a ejhle, teď už mám více jak dvouměsíční dceru a nic bych neměnila! Vyblbla jsem se myslím si dostatečně (Je mi 28let), a i když moje těhotenství pro mě byla toková zajímavá facka, od první chvíle (když sem se probrala z překvapení :mrgreen: ), jsem toho drobečka tam pod srdcem moc milovala. Časy se mění, je to tak, a my se měníme a vyvíjíme, já osobně tedy až s příchodem těhotenství.

 
Evulec
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 14.01.11 10:49

Hezký deníček, připomíná mi mě :wink:

 
Sihaja
Stálice 52 příspěvků 14.01.11 20:50

Ahojky, píšeš o něčem co sama právě zažívám. Napřed pařby a pak se z ničeho nic oběvil ON a udělal mě šťastnou a teď čekáme miminko. Termín máme 1.7. a oba se nemůžeme dočkat. Přeju vám hodně štěstí :lol:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Poporodní deprese


Reklama